-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję za sterylizację Weny :) Dzisiaj wyślę fakturę papierową, a tutaj wstawiam skan: Chciałabym też jeszcze zgłosić do sterylizacji tę malutką sunię z łańcucha. Wstępnie termin jest ustalony na 28 marca, ale na razie nie mam jej gdzie umieścić po zabiegu. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdę coś. -
Mam kolejną wpłatę 30zł od LocaiBenio - dziękuję bardzo :) Wpłata z lutego też nie została jeszcze wykorzystana, czyli w sumie jest 60zł. Jeżeli nie macie nic przeciwko temu, to przeznaczyłabym tę kwotę na opłacenie kastracji Bazyla/Baltazara, który od końca grudnia przebywał w przychodni dr Świątkowskiej w Zamościu. Fundacja Szare,bure i łaciate nie przyznała tej przychodni talonów sterylkowych. Kocurek od kilku dni jest już w domu w Warszawie :) Mam natomiast kolejne koty pod opieką, tym razem znowu u wetki w Izbicy. Bardzo miłego, kilkunastoletniego, jak się okazuje kocura Noska, pozbawionego prawie wszystkich zębów: Trochę jeszcze wycofanego Rudiego: Sześciomiesięczną, przemiłą koteczkę, którą wetka nazwała Miłka2:
-
Myślę,że prawdziwy. Gołębnik jest nad jej budą, gołębie czują się pewnie w pobliżu swojego domu i tracą czujność. Zresztą gdyby nawet nie te gołębie, to dziadek i tak dążyłby do oddania suczki, bo chyba niezbyt lubi koty i psy. Babcia ściąga do domu , a potem wywożą do rodziny na wieś lub proszą o pomoc w szukaniu domu. Nic nie można z tym zrobić. A sunia jest przemiła i wesoła, kontaktowa, proludzka. Uwielbia biegać, jak każdy młody psiak, ale niestety nie jest jej to dane na co dzień. Nie potrafi chodzić na smyczy, bo nie miała jeszcze okazji.
-
Ta suczka ze zdjęcia będzie sterylizowana właśnie 10 marca. Ma na imię Wena, jest w dt. Dzisiaj wysłałam wypełniony formularz na adres mailowy Ostatniej Szansy. Druga suczka niestety nie została złapana, podobno jest dzika i bywa agresywna. Gmina ma ją zgłosić do schroniska. Przykre to, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
W styczniu (20.01) prosiłam o pokrycie kosztów sterylizacji tej suczki. Do tej pory nie mogła byś sterylizowana z przyczyn zdrowotnych, termin zabiegu został wyznaczony na najbliższą sobotę, tj.10.03.2018r. Sterylka odbędzie się w Przych. Wet. ADVET w Krasnymstawie, woj.lubelskie. Tam suczka przebywa w dt. -
Zapraszam na bazarek "imienny" dla czterech małych suczek wyrwanych z zamojskiego schroniska - mamy i jej trzech córek:
-
Byłam przekonana, że podziękowałam Wszystkim, którzy pomogli Miłce w drodze do swojego domku, ale chyba nie zrobiłam tego... Teraz więc składam wielkie podziękowania Malagos za przyjęcie jej pod swój dach, baltimoore za negocjacje z Malagos, Madie za dowiezienie do celu :) :) :) Miłka od października 2017r. siedziała w szpitalnej klatce., już traciłam nadzieję na dom, a tymczasem, jak zawsze pomogli Dogomaniacy :) DZIĘKI :)
-
Dzisiaj zamówiłam kolejne ogłoszenie w gazecie "Głos"., które wyjdzie w czwartek za tydzień, tj. 8.03. Oby był jakiś odzew. Nie chcę nawet myśleć o tych mrozach i bezdomnych zwierzętach, zresztą nie tylko bezdomnych, wiemy,że różnie też bywa z właścicielskimi... 284zł - 108zł= 176zł zostaje na ogłoszenia