Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Na konto Murki przelałam przed chwilą 106zł, z czego 76zł pochodzi z bazarku Nadziejki dla Czesi, 30zł wpłata od sharki (na początku września). Dziękuję bardzo :) :)
  2. Dziękuję Zagrodowy Pies Polski za przetransportowanie Kropki z dt pod Grójcem do Mławy, gdzie czekali na nią pańciostwo :) Trzymajmy kciuki, aby tym razem nie było zwrotu z adopcji. Państwo wydają się być rozsądnymi ludźmi.
  3. Dzwoniła pani od Foksi, sunia już załapała o co chodzi ze spacerami i że właśnie wtedy należy się załatwiać. Wszystko jest na dobrej drodze, pani jest nastawiona optymistycznie, nie bierze pod uwagę żadnego zwrotu. Szczerze mówiąc, serce mi zamarło, jak zobaczyłam w telefonie,że to ona dzwoni, spodziewając się złych wiadomości.
  4. U chłopaka wszystko dobrze, łapki się goją i chyba będę musiała zmienić tytuł wątku... Bo Forest ma dom!!!! Pani Magda, która go go wzięła pod swoje skrzydła po wyjściu ze szpitala, znalazła mu domek :) Kobieta prowadzi edu-farmę, zatrudnia ludzi, m.in. pana który zakochał się w Foreście z wzajemnością :) Pani Magda ma wszystko pod kontrolą. Forest pozdrawia.
  5. Dziękuję Nadziejce za bazarek dla Czesi :) Na moim koncie pojawiła się kwota 75,25zł :) Przeleję je na konto Murki.
  6. Pirat był wczoraj u weta, w pyszczku wyrósł mu nadziąślak, zaczyna się pojawiać martwica :( Guz jest nieoperacyjny.
  7. Czy na konto Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt wpłynęła kwota 1200zł czy łącznie z wpłatami do Murki? Ostatnio potwierdzono mi wpłatę 300zł od Małgorzaty S. . Czy jakieś wpłaty powinny jeszcze tam być? Proszę o info na priv, w poniedziałek napiszę do prezeski .
  8. Dzięki Murko za zdjęcia Felka :) Kobietki, bardzo potrzebuję pomocy fachowca dla pani, która adoptowała Foksię. Podpowiedzcie mi coś, ona cały czas załatwia się w domu, boję się,że kobieta zrezygnuje z niej, chociaż na razie nie bierze tego pod uwagę. Foksia mieszka w Grójcu.
  9. Forest/Laky ( takie dostał imię na FB) pozdrawia z dt :) Wreszcie może normalnie stanąć na łapki, bez sztywnych opatrunków . Koślawe te biedne łapeczki, wygolone, ale najważniejsze ,że w miarę sprawne. W oczekiwaniu na wizytę kontrolną: Wreszcie jedziemy do domu:
  10. Foksia pozdrawia z Grójca. Pani mówi, że sunia jest wesoła i przesympatyczna, ale niestety załatwia swoje potrzeby fizjologiczne w domu... Nawet po kilku godzinach biegania po dworze. Znalazła sobie jedno miejsce na środku pokoju i uznała je za swoją toaletę. Kobieta nie jest jeszcze załamana, twierdzi, że da radę, ale znając podobne przypadki obawiam się,że różnie może się to skończyć. Pani chętnie skorzystałaby z pomocy osoby doświadczonej, fachowca. Może ktoś coś podpowiedzieć?
  11. Doszła jeszcze jedna wpłata dla Foresta, uzupełniam zestawienie: FB: Dominika G. 10 zł Konrad K. 10 zł Robert S. 20 zł Piotr N. 50 zł Ewelina D. 50 zł Anna D. 50 zł Anna B. 40 zł Marlena O. 260 zł Psia Bezdomność 100 zł Marta K. 200 zł Alicja K. 20 zł Marcin 50 zł Ewa M. 100 zł Anna Z. 100 zł Agnieszka K. 25 zł Marta K. 30 zł Paweł W. 20 zł Magdalena P. 15 zł Monika P. 25 zł Joanna L. 29 zł Danuta D. 20 zł Dorota G. 50 zł Anna P. 30 zł Orenii 20 zł Sandra R. 20,62 zł Katarzyna S. 20zł Katarzyna N. 50zł Paulina H. 15zł Iwona Z. 10zł Mirosława K. 70zł Artur F. 40zł Łącznie : 1549,62zł DOGOMANIA: 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł 3) malwa - 100zł Łącznie: 220zł 1549,62 zł + 220zł = 1770zł Faktura za operację, pobyt w szpitalu i leczenie wyniesie 2380zł, z czego brakującą kwotę czyli 610zł zapłaci p.Magda, która dała Forestowi dt :) faktura forest.pdf
  12. Otrzymałam takiej treści sms od Pani Magdy, która dała dt Forestowi: "Pani Alino, wszystko cudownie! Napiszę w wolnej chwili wszystkie szczegóły".
  13. Rozmawiałam przed chwilą z chirurgiem, który operował Czesię. Wg niego zwieracze nie są uszkodzone. Sugeruje podłoże psychiczne.
  14. Kiedy przysłałam fakturę? Z tego gabinetu ostanio wysłałam fakturę w maju, dokładnie wystawioną 23 maja... 17 i 27 lipca pisałam w tej sprawie do Fundacji Ostania Szansa wyjaśnienie,że omyłkowo napisano "zapłacono gotówką", w związku z czym,żeby nie wymieniać faktury pieniądze mogą wpłynąć na moje konto, a ja przekażę gotówkę wetowi. Na pw też wysłałam wyjaśnienie jeszcze w czerwcu
  15. Zamieszczam podsumowanie wpłat na Foresta od ludzi z fb i Dogomanii: FB: Dominika G. 10 zł Konrad K. 10 zł Robert S. 20 zł Piotr N. 50 zł Ewelina D. 50 zł Anna D. 50 zł Anna B. 40 zł Marlena O. 260 zł Psia Bezdomność 100 zł Marta K. 200 zł Alicja K. 20 zł Marcin 50 zł Ewa M. 100 zł Anna Z. 100 zł Agnieszka K. 25 zł Marta K. 30 zł Paweł W. 20 zł Magdalena P. 15 zł Monika P. 25 zł Joanna L. 29 zł Danuta D. 20 zł Dorota G. 50 zł Anna P. 30 zł Orenii 20 zł Sandra R. 20,62 zł Katarzyna S. 20zł Katarzyna N. 50zł Paulina H. 15zł Iwona Z. 10zł Mirosława K. 70zł Łącznie : 1509,62zł DOGOMANIA: 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł 3) malwa - 100zł Łącznie: 220zł Dziękuję WSZYSTKIM :)
  16. Dziękuję za wpłatę 50zł od Zachary :) 370zł + 50zł = 420zł
  17. Widzę,że dobre wiadomości już dotarły na wątek :) Forest od dwóch godzin jest już w dt pod Zamościem. Kobieta jest osobą bardzo odpowiedzialną, więc mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze. Nie wiem jeszcze jaki rachunek wystawi przychodnia, z tego co mnie poinformowano wstępnie, to sama operacja miała kosztować ponad 1300zł. Zajmę się jutro. Na konto Foresta podane przez koleżankę na fb wpłynęło ok.1300zł. poprszę ją o listę wpłat i tutaj też ją zamieszczę.
  18. Przepraszam za kilkudniową nieobecność na wątku, też musiałam wyjechać na kilka dni. Również jestem zaniepokojona zachowaniem Czesi. Przyszła mi do głowy myśl,że może leki tak na nią wpływają, ale ona nie dostaje już żadnych leków ... Nie wiemy jak była jej przeszłość, jest bardzo prawdopodobne, że żyła na łańcuchu i była zmuszona do załatwiania potrzeb fizjologicznych przy budzie. Teraz znalazła się w innych warunkach i może potrzebuje więcej czasu, aby nabrać nowych nawyków. Tym bardziej, że ostatnio w jej życiu wydarzyło się dużo różnych rzeczy. Wstawiam kartę informacyjną z kliniki z zaleceniami poszpitalnymi : Zalecenia Czesia.pdf
  19. Koleżanka dzisiaj wreszcie dostała się do wójta tej gminy, z terenu której zabrałyśmy Czesię. Było to trzecie podejście, przedwczoraj i wczoraj olał ją, chociaż czekała pod drzwiami dość długo . Wczoraj nie miał czasu, bo przyjmował swojego kolegę a naszego słynnego kierownika schroniska w Zamościu. To co od niego usłyszał na nasz temat, osób pomagających zwierzętom, dzisiaj powtórzył koleżance. Na szczęście nie należy ona do zbyt przejmujących się takimi rzeczami i też powiedziała od siebie, co myśli na temat jego i schroniska. Zostawiła pismo i czekamy. W gminie traktują ją z pogardą, nawet sekretarka żegnała ją drwiącym uśmiechem... Polska rzeczywistość, wieśniactwo, słoma z butów wyłazi na każdym kroku.
  20. Forest dzisiaj wreszcie stanął na zoperowane łapki :) Rzeczywiście nie był przyjaźnie nastawiony do gościa; obwarczał go, chociaż do tej pory nigdy mu się to nie zdarzyło. Pani obawiała się raczej,że ten mały pokaże co potrafi, a tymaczasem było odwrotnie.
  21. Forest boi się jeszcze stawać na przednie łapki, dzisiaj został wyprowadzony na spacer, ale sam nie dał rady chodzić... Nie chcę zapeszać, ale muszę podzielić się z Wami optymistyczną informacją: zadzwoniła do mnie kobieta z okolic Zamościa, która jest gotowa dać dom tymczasowy Forestowi :) Odwiedziła go dzisiaj w szpitalu, a jutro ma przyjechać ze swoim psem jack russell terierem. Jeżeli chłopaki zaakceptują się, to Forest za kilka dni zamieszka w domu z ogrodem.
×
×
  • Create New...