-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
ala123 replied to eneda's topic in Już w nowym domu
K...a mać co się dzieje z ludźmi! Jakżesz ona musiała cierpieć prze tyle dni. Strach faktycznie wchodzić na kieleckie wątki. -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Funia nie pisze, to ja muszę chociaż dwa zdania na temat ostatniej adopcji czyli adopcji chłopczyka.Otóż dzisiaj funia dzwoniła do Pań,które go adoptowały i ... są nim po prostu zachwycone. Pies, który żył na podwórku od niedzieli ani razu nie załatwił się w domu,szybko zrozumiał zasady mieszkania w mieszkaniu w bloku; jest przekochany i przemądry. Jak ja się cieszę! -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba nieźle poszła Barankowi ta nauka niemieckiego, skoro tak od razu dogadali się z Antonem! Zdolne chłopisko! -
Znalazłam dzisiaj w Czterech Łapach stronę adopcyjną dla starszych psów. Nie wiem czy Kleksik był tam ogłaszany więc na wszelki wypadek podaję adres : www.psiegrane-marzenia.pl
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że się oswoi. Dzisiaj bidulek był tak przerażony jazdą samochodem i pewnie faktem ,że pojawiło się w jego otoczeniu więcej niż dwie znane mu osoby naraz,że aż serce mi się ściskało. Wtulił się chłopisko we mnie,schował głowinę pod pachę, jakby nie chciał wiedzieć, co się dzieje,gdzie go wywożą z tego bezpiecznego miejsca. A w ogóle to kawał psa z niego wyrósł a pewnie jeszcze urośnie. Do tych wszystkich przeżyć psiny doszedł dodatkowy stres, bo wylądowaliśmy samochodem w rowie - taka jest ślizgawka na drogach gminnych na zamojszczyźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a Azor (tak go nazywał dt) przeszedł chrzest bojowy. -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177905-Na-Atosa-psa-ktA-ry-nigdy-nie-wychodziA-z-budy-Do-24-01-do-00-00?p=13910628#post13910628[/url] Dziękujemy ali123 i funi za fanty :) Mam pytanie.Czy to ma być bazarek "kup teraz" czy licytacja? Proszę o uwagi.[/QUOTE] Magda ja zupełnie nie znam się na tym; zrób tak jak uważasz i jak będzie najlepiej dla Atosa -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Odnośnie sterylki to pewnie Marinkaa ustaliła coś z nowym domem Mai. Jedna z wersji była taka,że część kosztów pokryjemy ( z konta Fundacji For Animals); i wtedy grosik by się przydał,ale nie wiem na czym ostatecznie stanęło. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie denerwuję się na nikogo, tylko po prostu nie rozumiałam tej całej sytuacji. Wasze wypowiedzi wiele wyjaśniły. Mam nadzieję,że Baranek będzie szczęśliwy wreszcie we własnym domu.Życzę mu tego z całego serca. -
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
ala123 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opłacę mu miesięczny pobyt w hoteliku ale nie dzisiaj,ponieważ jestem "inwigilowana" nie będę pisać przez kogo (pewnie niektóre zamężne dogomaniaczki wiedzą, co mam na myśli). Wpłacę przy najbliższej, sprzyjającej okazji myślę,że po niedzieli. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli domek w Polsce rozmyślił się? Przecież chyba wiedzieli jak pies wygląda i że ma sierść taką, jaką ma? Przepraszam ,że może jestem zbyt dociekliwa ale chciałabym jeszcze wiedzieć, czy Baranek przekroczy granicę legalnie tzn. z paszportem , czipem i wszystkim, co jest niezbędne do jej przekroczenia, czy może inaczej|? Martwię się o niego i stąd te moje pytania. A co będzie jak w Niemczech też okaże się ,że państwo nie tego oczekiwali? I jeszcze: z kim tam pojedzie? Powtarzam: to nie wścibstwo i złośliwość ale troska każe mi zadawać te pytania. -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Ja jestem w kontakcie z Panią Niną - ma wybrać którąś sunię ze schroniska na Paluchu, zastanawia się nad adopcją Cedry, która jest już od 5 lat w schronisku, więc proszę o kciuki :)[/QUOTE] Tak się cieszę!!! Trzymam kciuki i myślę, że będzie dobrze. -
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
ala123 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za zaproszenie.Postaram się jak najszybciej wysłać kasę. W związku z tym ,że nie czytałam całego wątku nie jestem pewna, czy pobyt miesięczny w hoteliku Amika(Kuby?) to 300zł ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
od funi i ode mnie na wspólny bazarek, czy jeszcze jakieś inne dostałaś? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżeli jest gdzieś napisane gdzie jest ten domek, to sorry, ale nie doczytałam a chciałbym wiedzieć. -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jestem ciekawa czy jakieś inne pieski skorzystały może z tych domków,które dzwoniły w sprawie Mai? -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do pana,który zabrał Maję wczoraj do domu. Jest jeszcze bardzo ostrożna i niepewna,ale to oczywiste w nowym miejscu. Z małą,domową suczką o imieniu... Maja zaprzyjaźniły się od pierwszego wąchnięcia i w przyjaźni spędziły noc (w domku a nie jakiejś budzie). Nie zapytałam czy imię jej zmienili. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez w końcu nie bardzo rozumiem: ten dom w Śremie jeszcze się nie zastanowił , od czego zależy czy pies tam zostanie? Może im się nie spodobać, czy co? A jeżeli opcja niemiecka, to od razu dom czy oczekiwanie na dom w Niemczech w jakiejś fundacji? -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Byłoby pięknie gdyby i inne psy skorzystały przy okazji tej adopcji. Może się uda. -
RATUNKU! BASSET w SCHRONISKU w BYDGOSZCZY ... Ma dom.
ala123 replied to lucySxy's topic in Już w nowym domu
Z tego co czytam wynika,że jest jakiś potencjalny dom,tak? Cieszę się, od października i tak chłopak już swoje przeszedł. Czyli basiorek jedzie w okolice Szczecina. Na transport czeka w schronisku? A te przdnie łapki rzeczywiście takie powykrzywiane! Piekny jest oczywiście jak każdy basset. Wydaje mi się,że "z twarzy" jest podobny do Nerona, którego parę miesięcy temu wyciągaliśmy gdzieś z okolic Daleszyna... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='szajbus']Ala więcej na ten temat napisze Pies Wolny. Wiem, ze jest trochę kilometrów, ale jest tez szansa na to, że Baranek będzie miał własną rodzinę, a to jest najważniejsze. Jak do tej pory, mimo ogromnej ilości ogłoszeń nie zapytał się o niego dosłownie nikt. Topnieją też jego finanse, a to nie wróży niczego dobrego. Uważam, że bez względu na trudności z transportem nie możemy zaprzepaścić tej szansy. Dałam prośbę na watek transportowy http://www.dogomania.pl/threads/177523-Potrzebny-transport-Warka-Gaj-koA-o-A-remu-PILNE Broń Boże nie miałam na myśli rezygnacji z domu z powodu odległości! To najmniejszy problem,tylko kwestia pieniędzy. Po prostu napisałam jak jest odległość. Czy już wiadomo ile bedzie kosztować transport? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
ala123 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojejku! Co ja czytam,jest jakiś potencjalny domek a nawet dwa. Myślę,że Baranek powinien dogadać się z suczką państwa, zwykle tak jest, jeżeli nawet psia dama na początku stroi fochy to pies jej ustępuje i potem jest już dobrze. A co to za domek? Można prosic o więcej informacji? Na mapie wyszło mi z warki do Śremu ok.340km,jest trochę niestety.