Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. K...a mać co się dzieje z ludźmi! Jakżesz ona musiała cierpieć prze tyle dni. Strach faktycznie wchodzić na kieleckie wątki.
  2. Cóz za zaskakująco szczęśliwe zakończenie historii! Szczęścia piesku!
  3. Funia nie pisze, to ja muszę chociaż dwa zdania na temat ostatniej adopcji czyli adopcji chłopczyka.Otóż dzisiaj funia dzwoniła do Pań,które go adoptowały i ... są nim po prostu zachwycone. Pies, który żył na podwórku od niedzieli ani razu nie załatwił się w domu,szybko zrozumiał zasady mieszkania w mieszkaniu w bloku; jest przekochany i przemądry. Jak ja się cieszę!
  4. Chyba nieźle poszła Barankowi ta nauka niemieckiego, skoro tak od razu dogadali się z Antonem! Zdolne chłopisko!
  5. [quote name='ewab']Szopen dostał pieniążki od: Artura F. - 50 zł:loveu: Martini - 30 zł:loveu:[/QUOTE] Artur F. to mój mąż, ale nie wie, że wpłacił...
  6. Znalazłam dzisiaj w Czterech Łapach stronę adopcyjną dla starszych psów. Nie wiem czy Kleksik był tam ogłaszany więc na wszelki wypadek podaję adres : www.psiegrane-marzenia.pl
  7. Też myślę, że się oswoi. Dzisiaj bidulek był tak przerażony jazdą samochodem i pewnie faktem ,że pojawiło się w jego otoczeniu więcej niż dwie znane mu osoby naraz,że aż serce mi się ściskało. Wtulił się chłopisko we mnie,schował głowinę pod pachę, jakby nie chciał wiedzieć, co się dzieje,gdzie go wywożą z tego bezpiecznego miejsca. A w ogóle to kawał psa z niego wyrósł a pewnie jeszcze urośnie. Do tych wszystkich przeżyć psiny doszedł dodatkowy stres, bo wylądowaliśmy samochodem w rowie - taka jest ślizgawka na drogach gminnych na zamojszczyźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a Azor (tak go nazywał dt) przeszedł chrzest bojowy.
  8. [quote name='magda222']Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177905-Na-Atosa-psa-ktA-ry-nigdy-nie-wychodziA-z-budy-Do-24-01-do-00-00?p=13910628#post13910628[/url] Dziękujemy ali123 i funi za fanty :) Mam pytanie.Czy to ma być bazarek "kup teraz" czy licytacja? Proszę o uwagi.[/QUOTE] Magda ja zupełnie nie znam się na tym; zrób tak jak uważasz i jak będzie najlepiej dla Atosa
  9. Odnośnie sterylki to pewnie Marinkaa ustaliła coś z nowym domem Mai. Jedna z wersji była taka,że część kosztów pokryjemy ( z konta Fundacji For Animals); i wtedy grosik by się przydał,ale nie wiem na czym ostatecznie stanęło.
  10. Ja nie denerwuję się na nikogo, tylko po prostu nie rozumiałam tej całej sytuacji. Wasze wypowiedzi wiele wyjaśniły. Mam nadzieję,że Baranek będzie szczęśliwy wreszcie we własnym domu.Życzę mu tego z całego serca.
  11. Opłacę mu miesięczny pobyt w hoteliku ale nie dzisiaj,ponieważ jestem "inwigilowana" nie będę pisać przez kogo (pewnie niektóre zamężne dogomaniaczki wiedzą, co mam na myśli). Wpłacę przy najbliższej, sprzyjającej okazji myślę,że po niedzieli.
  12. Czyli domek w Polsce rozmyślił się? Przecież chyba wiedzieli jak pies wygląda i że ma sierść taką, jaką ma? Przepraszam ,że może jestem zbyt dociekliwa ale chciałabym jeszcze wiedzieć, czy Baranek przekroczy granicę legalnie tzn. z paszportem , czipem i wszystkim, co jest niezbędne do jej przekroczenia, czy może inaczej|? Martwię się o niego i stąd te moje pytania. A co będzie jak w Niemczech też okaże się ,że państwo nie tego oczekiwali? I jeszcze: z kim tam pojedzie? Powtarzam: to nie wścibstwo i złośliwość ale troska każe mi zadawać te pytania.
  13. Te zdjęcia na śniegu pokazują jaki to piękny pies! Czym musiał zawinić właścicielowi-oprawcy,że tak z nim postąpił... Napiszcie - chyba,że nie doczytałam- czy zostało to zgłoszone na policję i do prasy?
  14. Boże,co się dzieje z ludźmi!! Gdzie znaleźliście tego bidulka? Czy "właściciele" poniosą jakieś konsekwencje? Wyślę chiciaż parę złotych. Kiedy będą wyniki tych badań, to rzeczywiście jest ważne w tym przypadku.
  15. [quote name='Dada M']Ja jestem w kontakcie z Panią Niną - ma wybrać którąś sunię ze schroniska na Paluchu, zastanawia się nad adopcją Cedry, która jest już od 5 lat w schronisku, więc proszę o kciuki :)[/QUOTE] Tak się cieszę!!! Trzymam kciuki i myślę, że będzie dobrze.
  16. Dzięki za zaproszenie.Postaram się jak najszybciej wysłać kasę. W związku z tym ,że nie czytałam całego wątku nie jestem pewna, czy pobyt miesięczny w hoteliku Amika(Kuby?) to 300zł ?
  17. od funi i ode mnie na wspólny bazarek, czy jeszcze jakieś inne dostałaś?
  18. Jeżeli jest gdzieś napisane gdzie jest ten domek, to sorry, ale nie doczytałam a chciałbym wiedzieć.
  19. Jestem ciekawa czy jakieś inne pieski skorzystały może z tych domków,które dzwoniły w sprawie Mai?
  20. Dzwoniłam do pana,który zabrał Maję wczoraj do domu. Jest jeszcze bardzo ostrożna i niepewna,ale to oczywiste w nowym miejscu. Z małą,domową suczką o imieniu... Maja zaprzyjaźniły się od pierwszego wąchnięcia i w przyjaźni spędziły noc (w domku a nie jakiejś budzie). Nie zapytałam czy imię jej zmienili.
  21. Ja tez w końcu nie bardzo rozumiem: ten dom w Śremie jeszcze się nie zastanowił , od czego zależy czy pies tam zostanie? Może im się nie spodobać, czy co? A jeżeli opcja niemiecka, to od razu dom czy oczekiwanie na dom w Niemczech w jakiejś fundacji?
  22. Byłoby pięknie gdyby i inne psy skorzystały przy okazji tej adopcji. Może się uda.
  23. Z tego co czytam wynika,że jest jakiś potencjalny dom,tak? Cieszę się, od października i tak chłopak już swoje przeszedł. Czyli basiorek jedzie w okolice Szczecina. Na transport czeka w schronisku? A te przdnie łapki rzeczywiście takie powykrzywiane! Piekny jest oczywiście jak każdy basset. Wydaje mi się,że "z twarzy" jest podobny do Nerona, którego parę miesięcy temu wyciągaliśmy gdzieś z okolic Daleszyna...
  24. [quote name='szajbus']Ala więcej na ten temat napisze Pies Wolny. Wiem, ze jest trochę kilometrów, ale jest tez szansa na to, że Baranek będzie miał własną rodzinę, a to jest najważniejsze. Jak do tej pory, mimo ogromnej ilości ogłoszeń nie zapytał się o niego dosłownie nikt. Topnieją też jego finanse, a to nie wróży niczego dobrego. Uważam, że bez względu na trudności z transportem nie możemy zaprzepaścić tej szansy. Dałam prośbę na watek transportowy http://www.dogomania.pl/threads/177523-Potrzebny-transport-Warka-Gaj-koA-o-A-remu-PILNE Broń Boże nie miałam na myśli rezygnacji z domu z powodu odległości! To najmniejszy problem,tylko kwestia pieniędzy. Po prostu napisałam jak jest odległość. Czy już wiadomo ile bedzie kosztować transport?
  25. Ojejku! Co ja czytam,jest jakiś potencjalny domek a nawet dwa. Myślę,że Baranek powinien dogadać się z suczką państwa, zwykle tak jest, jeżeli nawet psia dama na początku stroi fochy to pies jej ustępuje i potem jest już dobrze. A co to za domek? Można prosic o więcej informacji? Na mapie wyszło mi z warki do Śremu ok.340km,jest trochę niestety.
×
×
  • Create New...