-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
funia, tutaj jest adres mailowy anetty -
dobrze by było gdyby kundelkowa skarbonka wspomogła leczenie suńki; pomyślałam,że na początek ja opłaciłabym pierwszą wizytę u weta, podczas której postawiono by jakąś diagnozę i na tej podstawie bedzie cos wiadomo o ewentualnych schorzeniach i leczeniu
-
bianka pisałaś,że opócz Matrioszki jest jeszcze Plastelina i Teresz10. matrioszka może i nie wie,gdzie jest ta miejscowość, ale to nie problem przecież,na mapie można wszystko znaleźć,odległosć od Lubartowa ok.38km a z Lublina, tak jak już pisałam jest ok.60km,może ktoś z Lublina zechciałby pomóc
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
myślę,że w końcu do małej też usmiechnie się los i tak długo oczekiwany ds (przez nas głównie,bo sunia w dt u pani Eli czuje się jak u pana Boga za piecem) ujawni się -
dzięki cioteczki za przybycie na wątek,wiadomo,że pieniądze są ważne ale wspieranie suni na wątku też;jak już uda się ją wyciągnąć ze schroniska to będą potrzebne ogłoszenia a poza tym, im więcej osób dowie się o niej to i szanse będzie miała wieksze na lepsze zycie
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ala123 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Jestem niestety teraz zaczęła się szkoła i mam dużo nauki i nie mam zbytnio czasu żeby być na dogo :( I mam pytanie malibo ty wpłacałaś jednorazowo tak ? A ala123 wpłacała też jednorazowo?[/QUOTE] ja deklarowałam 30 zł miesięcznie, a teraz wpłaciłam 60zł za 2 miesiace,jest to stała deklaracja tylko bardzo prosze o przypominanie,bo mam sporo tych deklaracji i mogę zapomnieć -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też pzred chwilą wysałam swoje 50zł,jutro powinny juz być na koncie -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lipizzan']Leyla ty nawet nie wiesz jak mi miło było was poznać. Bardzo dziękuję za miłe słowa, jeżeli chodzi o te wizyty to czujcie się SERDECZNIE, ALE TO NAPRAWDĘ SERDECZNIE ZAPROSZENI. Nie obiecuję, że będzie Czara bo pewnie rodzice mi jej nie dadzą nawet na jeden dzień chociaż jak się uprę to może?? Jeżeli chodzi o wizyty to mogą być nawet co tydzień. Dwa razy w tygodniu może było by trudno, ale raz w tygodniu nie ma problemu. Nie obiecuję, że za każdym razem upiekę ciasto, ale zawsze coś tam dobrego będzie.[/QUOTE] Lipizzan a może masz jeszcze w swoim otoczeniu takie serdeczne Lipizany jak Ty, bo nasze zamojskie psy nadal potrzebują domów choćby tymczasowych, np.ta suczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/178307-Nie-pozwA-lmy-jej-tam-zostaAE-zbieramy-na-DT-i-leczenie-ona-ma-coA-z-oczami[/url] -
[quote name='avii']Macie może jakiś DT domowy?? ktoś by sie zdecydował ? zadeklarowałabym pokrycie części kosztów link do suni trzeba by porozsyłać na pw trzeba działać , szybko działać jesli sie chce suni pomóc nie znam waszych uwarunkowań lokalnych ( chodzi o hoteliki ) ale chyba niewiele dobrego słyszałam o schronisku[/QUOTE] niestety nic dobrego o schronisku powiedzieć nie można tak,że sunka na pewno nie może liczyć tam na opiekę lekarską (jeżeli już to może nagle zniknąć w niejasnych okolicznościach). ja rozesłałam do paru osób linki ale to wszystko mało, zgadzam się z Tobą,że działaćtrzeba szybko , tylko kasy trochę mało. Będzie jeszcze prawdopodobnie troche pieniędzy z wątku Atosa,który idzie do domu w piątek.
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
i tej suni z zamojskiego schronu.która czeka na wyciągnięcie stamtąd również przyda sie każda złotówka; chciałabym przeznaczyć kaskę pozostałą z bazarku dla niej,co Wy cioteczki Atosowe na to? [url]http://www.dogomania.pl/threads/178307-Nie-pozwA-lmy-jej-tam-zostaAE-zbieramy-na-DT-i-leczenie-ona-ma-coA-z-oczami[/url] -
widzę,że niewiele jest deklaracji na hotelik;funia a może by tak zaproponować przekazanie pieniądzy pozostałych z bazarku Atosowego na nią?
-
[quote name='bianka0']Tak, nie wiem również dlaczego, nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Ale ja tak mam z każdym psem.[/QUOTE] Dorotka,skoro z każdym psem tak było,to może trzeba spróbować i tym razem. Tylko ta wizyta przedadopcyjna,kto ją zrobi...
-
mam nadzieję,że sunia gdzieś się ukryła i żyje,jeszcze trochę psino wytrzymaj
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No to Atos szybko urzadzaj wieczor kawalerski u Jamora :):):):loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] Tylko nie zaszalej zbytnio Atosku z tym wieczorem,bo musisz jakoś się zaprezentować nowej Panci -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irenaka'] Prośba do Malibo57. Gdybyś mogła Małgosiu przesłać zwrot kosztów paliwa bezpośrednio do Toli i jej męża to będę wdzięczna. Szkoda, żeby pieniądze krążyły po kontach a ludzie założyli pieniądze na paliwo z własnej kieszeni. Kwoty jeszcze nie znam, mam nadzieję, że Tola po powrocie wyliczy i da znać. A ten post zostawiałam sobie na "deserek":diabloti:. Bardzo bym Cię Doro prosiła, żebyś głupot na forum nie wypisywała. Masz tym razem niestety pecha, bo sprawę wyciągania psa ze schroniska i dogrywania sprawy transportu prowadziłam ja. Bardzo sobie cenię ludzi którzy szanują mój czas i pieniądze. Wczoraj od południa usiłowałam dograć z Tobą sprawę wyciągnięcia Barnaby. Nie podjęłaś się tego, umówiłaś mnie jako pośrednik, na dzisiaj na 13 z Panią Kasią. Wieczorem okazało się, że Pani Kasia nic nie wie o tym, że ma jechać a Ty jakimś cudem oczekujesz kontaktu z osobą która ma transportować psa pomimo tego, że wcześniej nie chciałaś pomóc. Po co te kłamstwa, krętactwo i marnowanie czasu innych? Nie oczekiwałam, że któraś z Was będzie załatwiać transport tylko że pojedzie z kierowcą wyciągnąć psa. Następnym razem zastanów się nad sensem zakładania przez Ciebie wątku, jeżeli pomoc dla psa tak ma wyglądać. Jestem niezmiernie wdzięczna Toli i jej mężowi Jarkowi, że byli do dyspozycji i chcieli pomóc pomimo tylu interwencji i kłopotów. Chylę czoła i dziękuję. Jest to naprawdę prawdziwa przyjemność kiedy człowiek ma po drugiej stronie słuchawki tak życzliwych i konkretnych ludzi. Barnaba zawdzięcza Wam wszystko. Jeszcze raz ogromnie dziękuję:loveu:. [quote name='irenaka'] Też się bardzo cieszę,że Barnaba już bezpieczny, ale niestety czuję też niesmak po tym co tutaj cytuję i muszę to napisać. Z całym szacunkiem do Ciebie Irenaka ,ale nie sądzę,aby ktokolwiek chciał ująć Twoich zasług w sprawie wyciągnięcia psa ze schronu,co nie oznacza,że masz prawo wypisywać takie rzeczy. Nikt nie dał Ci prawa zarzucać Dorze kłamstwa i krętactwa , nie rozumiem też ,co znaczą słowa "tym razem miałaś pecha", w czym pecha,czy to znaczy ,że ta osoba notorycznie kłamie i teraz wreszcie się to wydało? Przecież Ty jej nie znasz więc na jakiej podstawie rzucasz te bardzo poważne oskarżenia? Ja nie miałabym tyle odwagi żeby zastanawiać się głośno nad sensem zakładania przez kogokolwiek wątków, i myślę,że nie Tobie to oceniać. Widzę,że chyba kontakt telefoniczny i informacje tą drogą pozyskane są dla Ciebie podstawą wszelkich ocen. Masz rację to prawdziwa przyjemność porozmawiać przez telefon kulturalnie z życzliwymi ludźmi ale to nie oznacza,że osoby,które przez telefon wypadają mniej atrakcyjnie należy publicznie obrażać. Poza tym Barnaba wyciągnięcie ze schronu zawdzięcza nam wszystkim tutaj a przede wszystkim Dorze, która założyła mu wątek mimo ,że ze względu na odległość i sytuację życiową nie bywa w schronisku. Nie chciała pomóc" - po prostu załamać się można... -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Majga to może jednak ten bazarek niech zrobi ktoś, ja nie czuje się na siłach na taki duży bazar;może tak jak wspomniałaś anetta -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Można by wspólnie połączyć fanty. :-) Jeśli hm... wsio pójdzie jak trzeba, a Ala123 jednak nie podjęłaby się bazarku poproszę ANETTTĘ.[/QUOTE] wiesz,że trochę przestraszyłam się dużego bazarku a na taki chyba się zanosi skoro już trzy osoby oferują fanty + jeszcze ja ... Może ja spróbuję innym razem a skoro możesz poprosić ANETTĘ to poproś,niech ten bazarek zostanie zorganizowany bez eksperymentów... A jeszcze pytanie : czy to ma być jakiś tematyczny bazarek, jakie rzeczy brac pod uwagę? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Zerknijcie proszę, co zawaliłam w przepatrzeniu: Deklaracje stałe: Emigrantka 25zł Ala123 50zł malibo57 - ewentualny transport Delaracje jednorazowe: Emigrantka 25zł irenaka 200zł anawa 100zł Fanty na bazarek deklarują: Cantadorra majqa Talcott na stronie chyba 9 jeszcze agat21 jednorazowo deklaruje 40zł -
Oj potrzebne Lili pieniądze ,bardzo potrzebne!informujmy dogomaniaków o niej,musimy zebrać potrzebną kasę bo sunia może liczyć tylko na nas, w schronie nikt jej nie pomoże;tam nawet nie wiedzą,że taka suka jest...
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bela51']Weszlam, ale nie nadążam za Wami. Barnaba jutro jedzie do Mielca, tak? A deklaracje sa potrzebne, czy kasa nazbierana? Niewiele mozna z pierwszej strony wywnioskowac.[/QUOTE] Potrzebne deklaracje jak najbardziej, na 1 stronie są zamieszczone tylko stałe na kwotę 75 zł (Emigrantka 25 i ala123 50);są jeszcze jednorazowe agat21 - 40zzł;Nikus - 50zł;irenaka- 200zł;Anawa - 100zł czyli 390 jednorazowych oraz malibo deklaruje zapłacić za transport. Tak mniej więcej to wygląda -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
ala123 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Boże, biedna wyeksploatowana staruszka... Może spróbować ogłosić ją w psich staruszkach w czterech łapach: [url]www.psiegrane-marzenia.pl[/url] -
Dlaczego?!!?Co się stało?
-
Dorota, a na 1 stronie są takie zdjęcia w samochodzie,ja właśnie te wykorzystałam do ogłoszeń, może te będą lepsze? Wyślę Ci na maila te ,które mam.
-
[quote name='bianka0']Dzisiaj rozmawiałam z panem, który chce suczkę na podwórko do pilnowania zakładu stolarskiego.Obok jest dom w którym mieszka. Potrzebuje suczki jazgotliwej, która sygnalizowałaby próby wejścia na posesję. Zakład duży, dobrze ogrodzony.Jest ocieplana buda i duży kojec, w którym byłaby zamknięta w momencie przywożenia i wywożenia towaru, żeby nie wpadła pod samochód. Po za tym przez cały czas mogłaby biegać po terenie, byłaby psem pracującym - stróżem. Duże prawdopodobieństwo, że będzie miała młodą towarzyszkę, drugą sunię jeszcze szczeniakowatą, od sąsiada. Pan podał stronę internetową swojego zakładu, żeby wrzucić mu zdjęcia Zyty. Ale tak prawdę mówiąc to nie wiem które, bo z DT mam tylko dwa, na których jest mało widoczna, więc muszę chyba te kiedy była jeszcze wychudzona, zaniedbana.:shake: Dom jest do sprawdzenia w miejscowości Sitno, gm. Borki.Czy wiecie gdzie to jest ?[/QUOTE] tak ja wiem, znalazłam na mapie google: odległość od Zamościa 150km, od Lublina 70km,od Lubartowa najbliżej bo ok.40km ;jest to trasa z Lublina na Białystok, miejscowość leży pomiędzy Kockiem a Radzyniem Podlaskim (powiat radzyński właśnie).
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
ala123 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Wpłaty na Kubę: od Fundacji 70 zł,od Aliny 300 zł, od Anett 200 zł. Serdecznie dziękujemy :) Fotki Kubasa nie są za udane, bo on bardzo unika wszystkiego w niego wycelowanego. Zaraz odwraca łeb, zwiesza pysk, albo się wykręca. Muszę chyba znowu filmik...[/QUOTE] Dzięki, czyli datarły.