Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. ja też poogłaszałam
  2. widziałam dzisiaj Lili i po prostu trudno dać wiarę,że to ta sama psinka sprzed kilkunastu dni ! Jest po prostu piękna: lśniąca sierść ,dostojny i pewny krok. Tylko chyba nie dowidzi jednak z daleka czyli jest krótkowidzem. Mam nadzieję,że nie będzie długo czekała na dom:lol:
  3. no to rozliczenie wygląda już trochę lepiej;) a miejmy nadzieję,że będzie całkiem dobrze:lol:
  4. tak, to jest właśnie z tego bazarku dla Atosa,który poszedł do domu a kaski pozostało sporo,więc postanowiłyśmy część przeznaczyć dla Barnaby część dla Dorka (po 150zł) a resztę cioteczki rozdysponują same dla innych potrzebujących m.in. chyba Dylanki
  5. ...................................................
  6. [quote name='Iza i Avanti']Dziewczyny! To niemożliwe, żeby lecznica przyjęła psa nie spisując danych właściciela. Na każdy zabieg przeprowadzany na psie trzeba się zgodzić i podpisać oświadczenie. Jeśli przyszedł ktoś z "ulicy" z psem, to tym bardziej. Inaczej ma się sprawa "stałych klientów"- to wtedy weci ich znają. Warto by było podjechać do lecznicy i pogadać...[/QUOTE] Własnie tak jest, wiec niemożliwe ,że lecznica nie zna właściciela psa. Co się za tym wszystkim kryje?
  7. dałam ogłoszenia Lili, napisałam o tej ewentualnej pomocy przy sterylce a dalej zobaczymy kto zadzwoni i jak będzie rozmawiać
  8. [quote name='magda222']Kasa przelana.[/QUOTE] Dzięki, a pozostałą kasę zdecydujcie na kogo pzreznaczyć.
  9. [quote name='DORA1020']Juz napisalam do Magdy.[/QUOTE] ja tez jej wysłałam nr konta Omar...
  10. Magda - wysłałam nr konta Omar.
  11. Jutro mam zamiar dawać ogłoszenia piesków i oczywiście uwzględniam też Lili tylko nie wiem co mam pisać odnosnie sterylki . Czy napisać,że oferowana jest ewentualna pomoc finansowa w sterylce? do tej pory zwykle ogłaszałam wysterylizowane suczki i najwiecej telefonów było od ludzi zainteresowanych suczkami ze względu na to,że były wysterylizowane. Dobrze ,że wreszcie i tutaj ludzie zaczynają znac znaczenie słowa steryliacja a szkoda ,że sami nie bardzo chcą za to płacić. Wiem ,że częśc ludzi rzeczywi,ście nie ma tej kasy na takie rzeczy ale część jest po prostu wygodna.
  12. zima odchodzi,drogi robi~ą się przejezdne więc pewnie niebawem trzeba będzie odwiedzić dzieciaki w swoich nowych domach
  13. To może już zacz~ąć og~łaszać panienkę? Wypowiedzcie się cioteczki
  14. Dzięki ANETTTO za bazarek :lol:
  15. własnie na ten adres wysłałam ale już wysyłam drugi raz, dzięki.
  16. No to wreszcie dobra wiadomość: Gapcia w swoim domku:multi::multi::multi: Właśnie przed dwiema godzinami zawiozłyśmy ją tam z funią. Wczorajszej nocy została przywieziona z DT właśnie pzrez funię i jej męża i spędziła jedną noc u nich a dzisiaj do domciu! Mam nadzieję,że nie będzie żadnych niespodzianek,Gapciu szcżęśliwego życia!!!!!
  17. Anettto ja wysłałam do Ciebie zdjęcia swoich skromnych fantów chyba 8 lutego, mam nadzieję,że dotarły?
  18. Alina T.F.Zamość TO JA niestety nie mogę wpisywać nicku...
  19. Zyta piękna jest!:roll:
  20. [quote name='lucySxy']Zglosil sie pan z Chranowa, blisko basseta, chce go adoptowac "od Zaraz", bardzo jest przejety tym psiakiem . Trzymajcie kciuki!!![/QUOTE] no to świetne wieści! trzymajmy kciuki !
  21. [quote name='Miła od Gucia']Melduję się, do tej pory dwa telefony, dwie rodziny, czekamy czekamy na wieści[/QUOTE] czyli Bogusia - jest szansa na szybką adopcję ?
  22. [quote name='Monka-stw']Witam Was również tylko szkoda, że w takich okolicznościach.... :([/QUOTE] taki już chyba nasz los, ale kiedys musimy się umówić,może nawet jak się da, to z bassetami (niektórymi!!!)
  23. witaj Monka,miło,że jesteś z bassecikiem i z nami tutaj
×
×
  • Create New...