Jutro mam zamiar dawać ogłoszenia piesków i oczywiście uwzględniam też Lili tylko nie wiem co mam pisać odnosnie sterylki . Czy napisać,że oferowana jest ewentualna pomoc finansowa w sterylce? do tej pory zwykle ogłaszałam wysterylizowane suczki i najwiecej telefonów było od ludzi zainteresowanych suczkami ze względu na to,że były wysterylizowane. Dobrze ,że wreszcie i tutaj ludzie zaczynają znac znaczenie słowa steryliacja a szkoda ,że sami nie bardzo chcą za to płacić. Wiem ,że częśc ludzi rzeczywi,ście nie ma tej kasy na takie rzeczy ale część jest po prostu wygodna.