Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Jeżeli chodzi o pieniądze to zapewniam,że ani te przekazane przez kogoś ani te uzyskane z bazarku nie zmarnują się ani też nie zostaną "zdefraudowane" przeze mnie. A Alutka miała szczęście,że trafiła na taką rodzinę czego życzę wszystkim psiakom czekającym na swoją szansę, także tym będącym nadal pod naszą ( funi i moją) opieką z wątków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175127-Tofik-pies-z-pod-sklepu-szuka-domu[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/147985-nasza-mama-umarA-a-my-jesteA-my-gA-odne-i-jest-nam-zimno-POMA-A-CIE[/url] oraz tym,które wątków nie mają a czekają na domy.
  2. Jeżeli chodzi o rozliczenie finansowe, to wygląda ono następująco:z 280 zł,które wpłynęły na konto funi ( jak wyżej wymieniono) pozostało 80 zł bo 150 - sterylka , 50 na karmę dla Alutki u Lucy. Chciałabym przeznaczyć te pieniądze na pieski z Kielc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENIAE-TA-Z-KIELC-Prosimy-o-pomoc-dla-nich-Potrzebne-DT[/url] Czy mogę?
  3. no i jeszcze mamy na dodatek jakiś pooperacyjny stan zapalny; dzisiaj zaczęło się dziać coś złego...Bassecie trzymaj się!
  4. Byłam niedawno u nich: Tofik zaniepokojony,on wie ,że pani wyjeżdża ; patrzył na mnie błagalnie jakby chciał zapytać co dalej będzie, co mnie czeka? Powiedziałam mu,że będzie dobrze, na pewno go nie zostawimy samego... bo to prawda .
  5. Wpłacę w poniedziałek 50x2 za grudzień i styczeń
  6. Na zdjęciu u góry Alutka na rękach u swojej nowej pańci a trochę niżej ze swoim nowym kolegą Dropsem,który jest nota bene Alutkopodobny, tylko,że ma ogonek dłuższy. Alutka szczęśliwa i szalona obiegła całą posesję obwąchała i po swojemu zaznaczyła; cały czas towarzyszył jej podekscytowany Drops, który zresztą też od niedawna mieszka u Państwa ( odkupiony "z łańcucha"). Jak odjeżdżałyśmy to Alutka wprawdzie zerkała za nami jakby chciała się pożegnać,ale tyle miała akurat spraw na nowym terenie do załatwienia,że nie przejęła się zbytnio,że odjeżdżamy... To cieszy, bo psy przecież wyczuwają ludzi . Dla takich chwil warto żyć i oby ich było jak najwięcej .
  7. Też wreszcie chciałbym przeczytać coś konkretnego o tej wizycie.
  8. Ja dokładam 50 zł miesięcznie dla Uszatka tylko proszę o ewentualne przypomnienie - mam sporo deklaracji i sklerozę... Jak będziecie robić bazarek, też chciałbym coś dorzucić . W tej sprawie też proszę o kontakt np na pw
  9. Widzę,że nikt nie odezwał się w związku z tą wizytą, nic nadal nie wiemy ... A bassecia mordka kochana i taka niewinna w tym kołnierzu.
  10. [quote name='Basia1968']Asik007 bez złościowści proszę, po prostu chcę wiedzieć i nie tylko ja co u Skrytka a osobę z rodziny w Chorzowie mam dopiero od listopada - więc moja droga nie wymyślaj. Mamy prawo wiedziec co ze Skrytkiem. Po sytuacji z Kropeczką nie wierzę już w telefoniczne informacje i zapewnienia, że jest cudnie.[/QUOTE] Basiu - mam takie same odczucia , jak tylko przeczytałam,że Skrytek jedzie do Chorzowa niepokój we mnie zagościł. Śledzę wątek chociaż mało piszę i to oczywiste ,że wizyta konieczna. Nie obrażajcie sie dziewczyny,po zapoznaniu się z historią Kropki - zrozumiecie naszą troskę .
  11. [quote name='Eruane']Może na wszelki wypadek załóż jej adresówkę. Ewentualnie zawsze można wspomóc sięhalterem/kantarkiem, gdyby był problem z utrzymaniem smyczy. Wklejam Twoje rozliczenie: ------------------------------------------------------------------------------------------ "Sprawozdanie z darowizn: 1/ 30 XI - Joanna Bł. 150,00 zł 2/ 30 XI - Maciej R. M. 20,00 zł 3/ 02.XII.- Daria Ewa D. 50,00 zł 4/ 07.XII.- Krzysztof K.( płatnik Alina F. Zamość) 100,00 z ł ------------------------------------------------------------------------------------------------ Razem: 320,00 zł /QUOTE] wyjaśniam,że Alina F. to ala123 - wreszcie udało mi sie wpłacić.
  12. [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3112/10122009114.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7568/10122009095.jpg[/IMG] najnowsze zdjęcia psiura od dziewczyn z fundacji For Animals
  13. Nie wiem o co chodzi ale p.Adrian nic nie wie o wizycie przedadopcyjnej, z nikim nie rozmawiał ani on ani jego ojciec,który jest emerytem i cały czas jest w domu ,zresztą obaj czekają od wtorku na tę wizytę... Chciałabym to wyjaśnić tym bardziej, że pies miał opłacony hotelik do wczoraj a osoby z Fundacji For Animals opiekujące się nim dostają sprzeczne informacje i nie wiedzą co dalej. Trudno mi to wszystko zrozumieć...
  14. Na zdjęciu obok Tofika jest suczka tej pani,która zaopiekowała się nim - jak się okazało-bardzo chwilowo ...
  15. [quote name='Miła od Gucia']A kto miał się zająć sprawdzeniem domu Adriana ?? Bo ja bie chciałabym mieszać, ale mam kolejną bassetkę do adopcji i Adrian też o nią pyta ? I co robić ??? Bassetka Nelka szuka domu [url]http://www.forum.bassety.net/viewtopic.php?p=45746#45746[/url][/QUOTE] Wiem Bogusia,że jest taka suczka, czytałam wszystko wczoraj. Wizytę robiła Tarzanka - dowiedziałam się właśnie . Wszuystko ponoć OK.
  16. szkoda,że nadal nic nie wiadomo, a przynajmniej tutaj nie wiadomo
  17. [quote name='bianka0']Dzisiaj pokazałam zdjęcia Kropki - Lori w nowym domku p. Eli,u której była na tymczasie.Ona ją pielęgnowała przez 2 tygodnie w domu i poznała ją najbliżej z nas wszystkich.Nie ma wątpliwości że to Kropeczka. Niestety szkoda że nie mogę tu napisać jakim epitetem określiła poprzednią właścicielkę.:evil_lol:[/QUOTE] Na pewno było to określenie jak najbardziej trafne.
  18. zdaje się ,że dzisiaj miał być sprawdzany ten potencjalny dom. I wiemy już coś na ten temat?
  19. przepraszam , dwa razy było...
  20. Bardzo przyjazny pies i taki do kochania a tu nic, święta idą a on biedaczysko w schronisku...
  21. Nowe zdjęcia dzisiaj zrobiła funia więc pewnie je wstawi tutaj niebawem, ogłoszenia koniecznie, a dt też bardzo wskazany, ponieważ kobieta wyjeżdża już w niedzielę... Nie wiem jak rozwiązać ten problem.
  22. prawda,że jest terierkowaty? Cioteczki terierkowe ściągajcie do nas do naszego piesia, pomóżcie znaleźć mu domek! Rita60 nikt nie przychodzi Ci do głowy, kto zechciałby sprawić takiemu terierkowi domek na święta?
  23. Boże,żeby do tej maluszki uśmiechnęło się szczęście w postaci domku na święta.
  24. Tofik jest piękny a najważniejsze,że zdążyłyśmy - mam nadzieję - w porę zabrać go stamtąd. Jest młody -wet. daje mu ok.2 lat (nam się wydawało wcześniej,że jest młodszy) więc na pewno da radę pokonać to zapalenie płuc. Po wyleczeniu jeszcze czekają go szczepienia i może iść do domu... Kto wypatrzy pięknego Tofika i da mu dom?
×
×
  • Create New...