-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ode mnie 50 zł stałej deklaracji dla Barnaby proszę wpisać no i zbierajmy dalej -
jak wyglądają finanse suńki? dokładam swoje 50 zł miesięcznie,kto jeszcze? funia czy mogałbyś wpisać na 1 stronie zestawienie, będzie łatwiej nam wszystkim liczyć
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
ala123 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję,że moja wpłata dotarła na konto Czarodziejki? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Jeśli wobec tego uznasz, że dodatkowe fanty się przydadzą, podaj mi proszę na PW swój mail, prześlę stosowne opisy i zdjęcia.[/QUOTE] w piątek lub sobotę spróbuję sie zmierzyć z bazarkiem,jeżeli mi sie uda to wtedy poproszę Cie o zdjęcia fantów, może tak być? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a to nie jest ten sam? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa']Alu, robiłaś już bazarki? W tej materii jestem trąba jak ta lala. Gdyby ktoś się podjął, podesłałabym zdjęcia i opisy fantów, na pewno coś bym znalazła. Osoba kupująca wpłaca na Barnabę, ja dostaję info, że wpłata doszła i na podany adres nadaję przesyłkę.[/QUOTE] nie robiłam,ale wczoraj miałam lekcję z zakładania bazarku i zamierzałam spróbować w weekend -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może zróbmy bazarek dla Barnaby,mam jeszcze wprawdzie tylko parę drobiazgów ale ziarnko do ziarnka... funia czy to jest ten sam Barnaba,który w ubiegłym roku zniknął nagle ze schronu? -
może wprowadzić zmiany w tytule,dodac,że zbieramy na wyciągnięcie jej stamtąd do hoteliku lub dt,poza tym leczenie nas pewnie też czeka
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ala123 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
poproszę o nr konta -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mariamc']Dora , nie przechodziły żadne wiadomości.Mogę wygospodarować mu miejsc u siebie, tylko muszę wiedzieć od kiedy.[/QUOTE] jakie są u Ciebie koszty hotelowania i gdzie jest Twój hotelik? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ala123 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
dziekuję za zaproszenie Tereso i jestem, wspomogę hotelikowanie ale niestety niewielką kwotą, ponieważ mam juz trochę "psich wydatków". na razie wyślę 30 zł,poproszę o nr konta . Acha gdybyscie robiły bazarek,prosze o link,na pewno sie pojawię. -
dzwońcie ludzie, dzwońcie w sprawie Zyty i zabierajcie ja do domku ,bo inne biedy czekaja na pomoc
-
Zyta po sterylce dochodzi do siebie a jutro ukazują się lokalne ogłoszenia więc czeka nas mam nadzieję mnóstwo rozmów telefonicznych w sprawie adopcji i obyśmy musiały przebierać w domkach.
-
Jutro dam ogłoszenia Zyty w lokalnej prasie (wyjdą we wtorek) oraz anonsach. Przyznam,że pierwszy raz weszłam na jej wątek poniewaz po prostu nie potrafię poruszać się po dogo w tej nowej wersji. Przy okazji może ktoś mi podpowie jak wyszukać wątki po nicku? A wracając do Zyty ,to co ona wyprawia pewnie nie jest śmieszne dla jej opiekunki, ale ja uśmiałam się z niektórych akcji do łez; ba nawet mojego męża rozbawiły podarte portki Mietka...
-
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
ala123 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Pieseczku, jakie to szczęście ,że przynajmniej ty nie marzniesz. Ostatnie 30stopniowe mrozy na zamojszczyznie nie pozwalają mi przestać mysleć o tych wszystkich czworonożnych przy budach na łańcuchach traktowanych jak rzeczy ,czy tak jak ten biedaczek - na ulicach -
[quote name='bianka0']Alu, czy Ty już masz upatrzonego psiaka na swoje stałe miejsce w hoteliku u funi ? Jeżeli nie, to może ją wybierzesz?[/QUOTE] Nie mam upatrzonego i nie chcę deklarować,który to ma być,bo może się okazać ,że znajdę znowu jakąś wyrzuconą bidę i nie będę miała serca zadzwonić do schroniska więc ona wyląduje w hoteliku. Na pewno miejsce nie będzie puste.
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Oto Czaruś w swoim domku: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2627/czarus09.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/587/czarus08.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9044/czarus07.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1374/czarus06.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9573/czarus05.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9923/czarus04.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9484/czarus03.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7219/czarus02.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7884/czarus01.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6689/czarus10.jpg[/IMG] trudno rozpoznać w tym psiaku ze zdjęć naszego dzikuska,prawda? -
Jak pusto u suni,serce mi się ściska na myśl jak ona w schronisku musi marznąć,jeżeli nie wpuszczają jej do budy... właściwie pewnie wszystkie psy w schronisku marzną - w Zamościu teraz jest ok. 20 stopni mrozu
-
Funia, to o tej suni mi mówiłaś ostatnio? Koniecznie trzeba robić wszystko aby jej pomóc. Jeżeli rzeczywiście traci wzrok, to pomoc potrzebna bardzo pinie. Porozsyłajmy link do wątku.trzeba ściągnąć tutaj ludzi.
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ala123 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podajcie nr konta na pw,chyba,że jest gdzieś na wątku i nie zauważyłam. -
[quote name='Dada M']Ala123 - dziękuję Ci pięknie :loveu: Megi może opuścić schronisko :multi: Prześlij mi zdjęcia kotki na adres mailowy: [email protected], w weekend wykonam dla niej ogłoszenia. Podajcie mi na pw nr konta ,postaram się wysłać jak najszybciej,może jutro mi się uda. Dzięki za chęć okazania pomocy w szukaniu domku dla koteczki. Mam kilka zdjęć, ale nie są chyba odpowiednie do ogłoszeń.Dzisiaj już nie zrobię nowych, bo Milusia źle się czuje, ma jakąś biegunkę ,nie wiem może od leków.
-
To już suni nie brakuje tych 80 zł miesięcznie,tylko proszę o przypominanie na pw, bo różnie z moją pamięcią bywa. Zabierajcie ją do dt , niech już wychodzi z tego schronu; czasu szkoda. Ja też mam prośbę: szukam domku dla kotki po amputacji tylnej,prawej łapki;u mnie dochodzi do siebie ale nie może zostać ze względu na moją wredną kocio-psią zgraję. Koteczka miała urwaną łapkę i tak przez jakiś czas żyła na podzamojskiej wsi bez pomocy weta... W każdym razie proszę o pomoc, dziewczyny od KieleckiejTrojki mają zrobić allegro adopcyjne.
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ala123 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Link do wątku otrzymałam od Teresy Borcz i jestem. Nie mogę nie wspomóc Bosmana, więc wpłacę na razie chociaż jednorazowo 100zł. Będę śledzić wątek. -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
ala123 replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Czy policja wszczęła jakieś śledztwo,chociaż próbuje? To mógł przecież zrobić jakiś człowiek celowo. Dopóki nie zmieni się mentalność organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości i wynaturzona część społeczeństwa nie zacznie się bać, okrucieństwo wobec zwierząt będzie nadal. Obawiam się,że te przypadki,o których my tutaj wiemy, to czubek góry lodowej...