Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Zawsze mogę zrobić z siebie blondynkę :) Prawko mam ważne :) I paszport :)
  2. Mój DO skończył sie w marcu... daję i nikt nie sprawdza daty. :)
  3. Moim tez gorąco - Keysi do tego starucha to jeszcze gorzej znosi. Podrap Uszatkę i Kocyka za uszkiem. :)
  4. Poznała co dobre :)
  5. Ech to ślicznusi już kurcok. :)
  6. Niech się szybciutko goi :) Pomiziaj od nas Tinusię :) Pysia - a pisałaś, że to taki spolegliwy piesek ... :)
  7. No co tu cicho ... zrobliście z kurcoka indyka i zjedliście??? Ania zrobiłam to ciasto z bananów i galaretki. I zaniosłam do pracy, pycha :)
  8. Zaglądamy :) Ładne futerko ma Tolcia :)
  9. Mam pytanie czy dalej potrzebujecie pościel, ręczniki itp?
  10. Tak ulana - połóż się na podłodze itd. :) Dzielna dziewczynka z Pepsi :) Oby tylko dobrych rzeczy się uczyła :)
  11. No mądry i grzeczny chłopaczek :)
  12. No nie chwal się tak, że masz piękny ogródek :eviltong: no piękny :)
  13. Ha ha jaki pracowity Młotek :) I jaka piękna żaba :) Janko ja też mam takie dwa miejsca gdzie notorycznie jest kopane....
  14. Nooo tyle psich łap trzymało :)
  15. zaglądam :)
  16. Sandra tez tak możesz mieć :diabloti: 17-go idę do wetów G. usunąć kamień z zębów u Nusi. Na Szopena kosztuje 2 razy tyle a robi u G. Agnieszka.
  17. Po kolei: Sadie ma szczeniaczka znaczy matkuje, supcio :) Bolcik baaardzo pjetny chłopak. :) A córcia roooośnie :) Czarnulka :)
  18. Poszczujemy psami jak fot nie będzie :) :P
×
×
  • Create New...