-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mi sie nie otwiera - pokazuje że trzeba sie zalogowac do google.
-
Jakoś myślałam, że Uszatka jest większa :) Kitka Zdzirkowa supcio :)
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Jak nasz ulubiony kurcok? Śniłas mi się dzisiaj Aniu z Brokasiem i Inką. Kurcok nie :) -
A co Uszatka robi u Ciebie Pysiu ? :)
-
No tak ruskie geny ... :) Fajne dziewczynki :) One zupełnie inne są niż czarnuchy :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra ja ostatnio z kłów ściagałam Keysi - ona ma mało kamienia i zdrowe zęby. Mozna tez paznokciami - tipsami dobrze sie ściąga ... Przy parodontozie nie dasz rady bo boli. -
No ja rozumiem, że Ty nie śpisz ale czemu psu nie dajesz i męczysz :) :P Milusi wierszyk :)
-
Obejrzałam, i jeszcze raz obejrzałam... piękne psiaki i Pepsi i Viki i Monduś i Duch... A Viki sama tak przyszła do Pysi?
-
Ale mądra psinka :)
-
Mówiłam - kup... nooo i miałaś pokazać całą Uszatke nooo
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dobrze, że gdzie indziej nie zagląda Sandra szefowi. :diabloti: Dentosept to tak bardziej na parodontozy , stany zapalne dziąseł itp. Osad nie zejdzie od stosowania tego. Zerce - najlepiej się kamień pilniczkiem metalowym ściąga - o ile pies da sobie gmerać. -
Dobrze karmisz to ma sierściucha :)
-
U mnie w rodzinie mówiło się tak na takie oczka niby niewinne a z takim diablikem :) U mnie Nuka (sznaucer jak Leoś) tak mi zaczęła liniec i łuszczyć się skóra, że: - wprowadziłam oliwe z oliwek - daję do jedzenia tez dotatek w proszku z wit. i biotyną - kupiłam szampon leczniczy. Ale Mentor to chyba tak normalnie linieje. :)
-
No fajowe chłopaki :) Leoś widzę w letniej fryzurce :) A Mentor ma takie kaprowate te oczęta :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Grzeczny i mądry ten Monduś :) I ma takie słodkie oczęta :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Noooo gratki. :) Nie dość, że fajny charakter to i ładna :)