Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. No Pluto jest fajowy :) A ja na starość zaczęłam chodzić w różowym - chyba dziecinnieję ... Co tam Sandra, najwyżej wyjdzie latlelek :) Woda nie będzie kapać ... :)
  2. A mnie jak zwykle opuszczono .... buuuu Za karę przyjadę z psami do strzyżenia :eviltong:
  3. No piknie Szamanek się tarza w piachu ... filmik ekstra :) Psiak u Dopi ma juz imię ?- wygląda na takiego wesołego psiaczka :)
  4. Nio widać, że chłopaki zaaaadowolone. :) Eleganckie fryzie :)
  5. Od faceta wymagasz logiki? :) Mufirynka :) ładnie
  6. Śliczności Kocyk :)
  7. Tyle było tymczasów a kurcok jakoś tak w serducho zapadł ? :)
  8. Jakie pięękne stado :) Daleko Inka pływa :)
  9. Jak to mówią nieszczęścia chodzą parami - ale będzie już gucio i za to kciukamy :)
  10. Pysiu - suczki tez potrafią elegancko olewać . :)
  11. No śliczności zajączki :)
  12. [quote name='ania0112']hhmmmnnn nie wiem co mam sądzić o braku kurcoka.... mam nadzieje ze to tylko jakieś niedopatrzenie było ;) Cały weekend się szlajałam więc załatwiłam na sobote i niedziele niańke pieskom - przyszła Sylwia z Karą więc może stwierdzić ze psy imprezke robiły :) Skrzatoria jak to skrzatoria... mała, śmiszna i powinnam ją ukatrupić... poszłam zamknąc drzwi za koleżanką a ten łepet wskoczył na stół i ukradł mały wafelek w czekoladzie!!! nie wygląda jak by jej coś dolegało więc mam nadzieje ze reperkusji nie będzie.... no ale co się skrzatowi dziwić jak Sylwia mi powiedziała ze w sobote wieczorem Brokat jej wskoczył na stół i przewrócił kubek z herbatą.... na szczęście to właściwie po herbacie :) a dzisiaj straciłam obroże Inki z adresówką... w windzie odpinałam tałatajstwo co daje 1 x obroza, 2 x szelki i 2 x flexi i nagle zorientowałam się ze nie mam obrozy... chyba mi w windzie wypadła i wpadła w szczeline i spadła pod windę :placz: bo innego wytłumaczenia nie ma.... kurde zasem w tej szczelinie papierek się haczy a teraz obroza przeleciałą tak szybko ze nawet tego nie zauważyłam...:angryy:[/QUOTE] No nie wiem czemu kurcok nieee ... może to jakiś omen? Pieski po stołach latają - faktycznie herbatka i wafelki - imprezka :)
  13. Pod Kocykiem???
  14. A co zrobiła wilcza babci niufce. No niufka fryz letni :)
  15. Noooo niech teraz ktoś powie, ze mało fotek Uszatki :) I jakiegoś morsa w baseniku z fajeczką poogladałyśmy :)
×
×
  • Create New...