Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie stosowałam więc nie pogadamy na ten temat.
  2. No trzymajcie kciuki bo Keysi ma 14 lat i widzę, że jak upały to taka niemrawa jest.... No gdzie filmik?
  3. Ja swoich na razie nie kropiłam bo na razie to w ciągu 2 m-cy 2 sztuki Keysi miała a TZ codziennie z nimi w lesie i na łakach był. Zawsze to chemia.
  4. mamy efekty ciepłej zimy
  5. Umówiłam na jutro wieczorkiem Kisiolkę do dr Kosińskiej na przebadanie serducha. :)
  6. Jaki łysolek z niej. Ale odkarmisz i będzie gucio. Lubię takie ucholki sterczące :)
  7. No co ty - JEST NIEŹLE :) tylko te paputki podetnij nożyczkami. :)
  8. Ha ha scenki się powtarzają w kólko. Od latania rudzielca aż w łepetynie sie kręci :)
  9. Fajna taka niedzielna niespodzianka :)
  10. A dalej zaleguje na was czy już przeszło?
  11. No smugi V2 to raczej nie .... :)
  12. Czekamy na fotki :) Ja muszę mojej Keysi serduszko przebadać.
  13. Ty tu nie zagaduj tylko pokaż Tazzia :)
  14. Nikt nie lubi burzy. Kurcok tuczy się?
  15. Łoł to ona taka szybka jest? A może jakaś foteczka :)
  16. TZ poszedł do nowej kompanii - irlandzkiej. I pewnie muszą sprawdzić czy się nadaje. Obsadzają dwa nowo zakupione statki. Dzwoń kiedy chcesz :)
  17. Chcesz poćwiczyc na Nusi? No poka Tazzia :) TZ wczoraj wybył na statek, nie wiem na ile - kontrakt ma od 1 do 5 m-cy... I musze z Keysi na Chopina podjechać - sprawdzić serce. Do kogo pójść?
  18. O futerko przycięte :) A na ostatniej fotce to kto siedzi na kolankach? Piękne stadko i właścicielka tez nadobna :)
  19. I takie czarne futerko ma - śliczności :)
  20. No towarzyskie stworzonko :) Chciało sie pokumplować :)
  21. Och Wilcza Uszatka jest fajna - nie ma ideałów :)
  22. A Kara jest mega czarna :) Chyba fajne futerko ma :)
  23. No urok to ma przeogromny :)
×
×
  • Create New...