Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ale się bawi z Kocykiem :) I się zadomowiła :)
  2. No wiesz myślałam, że nowe pseudo będzie i sceniacki ... No nic nie piszesz jak Uszatka?
  3. [quote name='ania0112']fifulec ubiera sweterek lub pelerynke którą dostałyśmy od pani z sąsiedniego bloku... ale jak ostro leje to ona i tak nie chce pójść no danyww szacun bo dla mnie to wul andrzej :diabloti:[/QUOTE] Księżniczka :) i przetłumacz WUL
  4. [quote name='malawaszka']taaaak na pewno zakładał, albo biegał za nimi z parasolkami :D a ja musiałam wczoraj wynosić Piździę w legowisku na dwór bo ona to gotowa w chorobę się wpędzić jak deszcz długo pada :mdleje:[/QUOTE] Czemu w legowisku?
  5. No są różne hodowle i różni ludzie... Z dobrych przykładów. Na spacerach na łąkach od kilku lat spotykamy panią z ON-ką. Sunia tak dziwnie chodzi zakosami i z przekrzywiona głową. Sunia z hodowli. Kupiona jako szczenię. Okazało się, że ma wadę wrodzoną neurologiczną - problemy z błędnikiem, bardzo słaby wzrok. Jak to wyszło to pani zadzwoniła do hodowli - zaproponowano jej innego szczeniaka. A pani nie oddała bo: "przecież to los tak chciał a małą by pewnie uśpili." Sunia jest łagodna i przekochana. Ech no mogłyby te psiaki już iść do domków.
  6. Fajnie, że wyniki lepsze. :) No ale pod taka opieką ... :)
  7. W naszym regionie na szczęście mało jest chorych kleszczy. Poka nosek :)
  8. Kurcok śpi ale jest na nasłuchu :) No rozkoszna jest :)
  9. Nusi też smaruję i mniej capi ryjok :) Bo Keysi ma 14 lat i słodkie buziaczki daje :)
  10. No to Figa się juz zadomowiła. Kłótliwe baby :)
  11. Smarujecie Dentosanem? No pewnie, ze Brokatek cycuś glancuś :)
  12. Nie chcem :) cały dzien siedzę przy kompie w pracy... dogo mi wystarczy
  13. Nooo fajniutki ten kurcok :)
  14. Nooo fajnie się chłopak na salonach prezentuje :) Bryzia rozumiem ciałkiem zasłaniała miseczki?
  15. Dzielny kurcok. :) Wysłałam parę groszy do Wasi na witaminki. :)
  16. No koniecznie foty jak pogromca zalizuje :)
  17. Dobrze, że już dobrze :)
×
×
  • Create New...