Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bowska Igunia :)
  2. Znowu pomrocznosć Pysie dopadła :) Bryza fajnie podskakuje :) A rude szaleństwo ... :)
  3. No coraz więcej dredowate futerko. Fajowa czarna kuleczka :)
  4. Noooo słodzizna :) Aż TZ-towi fotki pokazałam :)
  5. Ja mam chyba też zwidy. Zrozumiałam, że Dentosept do ucha :) Widzę rudą jak w tych kryształkach po krzaczorach lata :) Pięknota w szeleczkach :)
  6. Sandra co piłaś? Do ucha ha ha? Ja mam w żelu, wczoraj wzięłam na palec i po dziąsłach przejechałam
  7. No kurcok to czyścioch i w torebeczce powinien być noszony :) Aaa kupiłam wczoraj Dentosept A i będę na noc Nusi smarować bo ona ma bardzo niefajny zapaszek z pycholka ...
  8. Ha ha ale fotogeniczna :) ucałuj w noseczek :)
  9. Ech słodki kurcok z niej :) kciukamy dalej
  10. Znaczy wsio ok - Uszatka koffa Kocyka i piłeczki :) Za chwilę będzie cię z poduszki spychać :) A Kocyk cieszy się z towarzystwa :)
  11. My tu gadu gadu, a jak psie towarzystwo Wilcza?
  12. :) Patrząc na mendusie Sandry to też chyba rozpychają się w wyrku :) Ania - bądź twarda nie mientka :)
  13. Aniu - bo Księżniczki tak mają. :) Aaaa dalej nie palę :)
  14. Moja księżniczka Keysi (29-go kwietnia skończyła 14 lat) MUSI jechać na przednim siedzeniu i pilotować. :)
  15. W Biedronie koło Ciebie widziałam parę dni temu na wyprzedaży takie plandeki ochronne na tylne siedzenia. Ja mam koc z tyłu i ciemne siedzenia ...
  16. Przy strzyżeniu i trymowaniu czasami talkiem sypią futerko.
×
×
  • Create New...