-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
no cudna :) pooglądałam i poczytałam :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pewnie, że kcemy :) -
Ja też ja też znalazłam :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
U nas też strasznie pusto...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bozzzz ... tak czułam, że coś się dzieje :( Straszne te ostatnie dni... :( Zgredku (*)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No kurujcie się szybciutko. Mnie serce mocno boli .... :( -
Na razie nie mamy planów... TZ wrócił ale za dużo sie dzieje, w październiku nie moge na urlop - chyba listopad.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ech niech nie chorują ... -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Takie słodkie uśmiechnięte pysie :) -
Eleganckie suczydełko :)
-
Ech my jesteśmy na etapie, że już więcej nie będzie psów .... może jak będziemy na emeryturze.... 8 miesiecy temu Kaja, teraz Nuka.... strasznie przeżywamy to... :(
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
cwaniak mały:diabloti: -
Nie udało się uratować mojej Nusi :( :( Miała równo 10 lat i 10 miesięcy. Tylko .... Moje słoneczko zabrałam ze schronu w sylwestra 2006r. Nie wiadomo na co odeszła. Kilka dni i nie ma...
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu a jak Misia? -
Monduś towarzyski to mu będzie dobrze w stadzie :) Pysia supcio, że Flare zabierasz :)
-
Ech fajnie mieliście. :) Ja jeszcze nie byłam na urlopie bo TZ-ta nie ma.
-
Zaciesz z Mondusia :) To fajny psiak i towarzyski :) Nusia lepiej, na silnych lekach. No trzymamy kciuki za Bryzię - niech potupta sobie jeszcze :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra - Fisiu za oszczerstwa powinien Cię capnąć w cztery litery :) -
[quote name='malawaszka']no to super, że jest poprawa, ale szkoda, że nie wiadomo od czego jej się tak robiło - jakiś stan zapalny musiał być tylko gdzie? jakby Jarek tak wyjeżdżałna długo to chyba bym miała ze sto psów :D[/QUOTE] Trzeba by pobrać płyn rdzeniwo -mózgowy i rezonans pewnie zrobic. No zobaczymy. Ja jak zostaję sama to mam tyle na głowie, że już nie mam siły nawet myśleć o psach... Fajna ta psia mordeczka :)
-
Brawo dla Uszatki :)
-
Nusia lepiej, stabilniej stoi, nie ma już takich drgawek. Wyniki krwi wsio w normie. Jutro wizyta u neurologa. Dzisiaj dostała kolejny zastrzyk przeciwzapalny. Aaaa i TZ wraca po ponad 3 m-cach nieobecnosci. :) Ugryź Barusia :)