Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. no cudna :) pooglądałam i poczytałam :)
  2. Ja też ja też znalazłam :)
  3. Bozzzz ... tak czułam, że coś się dzieje :( Straszne te ostatnie dni... :( Zgredku (*)
  4. No kurujcie się szybciutko. Mnie serce mocno boli .... :(
  5. Na razie nie mamy planów... TZ wrócił ale za dużo sie dzieje, w październiku nie moge na urlop - chyba listopad.
  6. Takie słodkie uśmiechnięte pysie :)
  7. Eleganckie suczydełko :)
  8. Ech my jesteśmy na etapie, że już więcej nie będzie psów .... może jak będziemy na emeryturze.... 8 miesiecy temu Kaja, teraz Nuka.... strasznie przeżywamy to... :(
  9. cwaniak mały:diabloti:
  10. Nie udało się uratować mojej Nusi :( :( Miała równo 10 lat i 10 miesięcy. Tylko .... Moje słoneczko zabrałam ze schronu w sylwestra 2006r. Nie wiadomo na co odeszła. Kilka dni i nie ma...
  11. Ech fajnie mieliście. :) Ja jeszcze nie byłam na urlopie bo TZ-ta nie ma.
  12. Zaciesz z Mondusia :) To fajny psiak i towarzyski :) Nusia lepiej, na silnych lekach. No trzymamy kciuki za Bryzię - niech potupta sobie jeszcze :)
  13. Sandra - Fisiu za oszczerstwa powinien Cię capnąć w cztery litery :)
  14. [quote name='malawaszka']no to super, że jest poprawa, ale szkoda, że nie wiadomo od czego jej się tak robiło - jakiś stan zapalny musiał być tylko gdzie? jakby Jarek tak wyjeżdżałna długo to chyba bym miała ze sto psów :D[/QUOTE] Trzeba by pobrać płyn rdzeniwo -mózgowy i rezonans pewnie zrobic. No zobaczymy. Ja jak zostaję sama to mam tyle na głowie, że już nie mam siły nawet myśleć o psach... Fajna ta psia mordeczka :)
  15. Brawo dla Uszatki :)
  16. Nusia lepiej, stabilniej stoi, nie ma już takich drgawek. Wyniki krwi wsio w normie. Jutro wizyta u neurologa. Dzisiaj dostała kolejny zastrzyk przeciwzapalny. Aaaa i TZ wraca po ponad 3 m-cach nieobecnosci. :) Ugryź Barusia :)
×
×
  • Create New...