Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Myszka to z tym ogonkiem i ruchami przypomina czarną panterę. Leoś taki sznupek śliczny :) I zabawowy ale leniuch za piłką nie chce pobiec :) Mentorek duuuży pisiundel :) wygląda groźnie
  2. Wcale się nie dziwię, że J. tak lubi Rudziznę. Ona zawsze taka radosna i nakręcona?
  3. Ech mi też smętnie ... i wczoraj zadzwoniła moja jamnisiowa psiapsiułka - w nocy odeszła jej 7 letnia jamnisia Murcia. Trzy tyodnie temu była u mnie .. i była i Nusia i Murcia... Jakie ładne ząbki ma Piździoszka. :) A Safija mega rozczula... :)
  4. Piekna Igunia :) laleczka :) A Bolcik wymiata ha ha. :)
  5. bozzzz jakie usmiechnięte oczka ma Uszatka loviu :)
  6. A Uszatka jak się sprawowała?
  7. Tia - miny Bolcika są zajefajne :) Lizka bardziej stateczna dama. :)
  8. Pooglądałam, poczytałam :) Fajne imionka dla chudzinek. Bari coraz bardziej sznupiasty i piękny :)
  9. :klacz: :laugh2_2: supcio :kiss_2:
  10. ja tego nigdy nie szukałam (tz w starym dogo)
  11. Wchodzisz w Mój profil i klik na moja zawartość :)
  12. Taki słodziak mały to szybko znajdzie domek :) kciukamy :)
×
×
  • Create New...