-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sisi nie tylko na foto cudowna - to taki bezproblemowy psiun :) I śpi mi przy głowie... -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Skrzat na zdjęciach to jęzor ma do ziemi ha ha Biedny Brokatek no ale jak mus to mus... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dzięki Sandra za wrzucenie fotek :) Kurde no ma byc dalej zimno... brrr -
Pysiu zdaję się na wetów. Jak trzeba będzie to zrobię ciach. Mam schizę bo siostra Keysi odeszła w trakcie operacji... I musze wziąć urlop a teraz mam okres sprawozdawczy i nie mogę. Jak trzeba będzie to ciachne jedną i drugą razem. No zobaczymy jutro.
-
Ja się przyznaję, że moje nie tylko śpią ze mną - Keysi lubi pod kołderką... :P aha teraz jeżdżę do wetów - i widzę, że ludzie kupują te tabletki na kleszcze - u mnie sztuka 90 zł z tego co podsłuchałam.
-
Wasiu, pyszczydło odrasta po obcięciu dredów... ona ma brewki tylko boki za mało pogolone Jej trudno zrobić fotkę bo co się nachylę to sprint ... :P Może coś w wynikach Vikusi wyjdzie i będzie można poprawić jej stan jakoś.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ano masakra... milka .. wiosna to i psiaki lepiej się czują i brykają :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
pryskam: PREVICUR i po 7-10 dniach ACANTO (płyny do rozcieńczania). Sandra ja mam niecale 950 m2 dzialke - tylko tuje sa za gesto posadzone (co 60 cm) i dlatego ich tyle jest.... -
My też walczymy - macica gąbczasta, lekki wyciek ale nie typowo jak przy ropomaciczu tylko takie coś jak uplawy u kobiet (bez zapachu i zabarwienia prawie)- jest lepiej, leki i za dwa dni znowu USG. Gdyby nie wiek to poszłaby pod nóż - ale ona 29-tego tfu tfu skończy 15 lat. Więc na razie farmakologicznie. Poza tym to jest wszystko normalnie, apetycik jak u prosiaka, nie ma biegunek, nie ma wymiotów - humor normalny. Ludzie to nie wierzą, ze ona ma 15 lat ... TZ przed wyjazdem jak jeszcze nie bylo Sisi robił z nią 8 kilometrowe spacery.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A mam tyle bo mam obsadzone wkoło przy płocie - mam ścianę zieloną i nie widzą sąsiadów - kazda ma ze 2,5 metra. A pryskam by nie chorowały. Juz mi zaraza raz złapała jak nie pryskałam - w całej okolicy chorowały iglaki. W domu sprawdzę bo dwoma środkami pryskam. I podsypuję siarką by gleba miała odpowiednie ph. :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No koszenie wrrr i muszę ponad 200 tuji opryskać wrrr. -
U nas kleszczy malo na szczęscie tfu tfu - na razie tylko jednego Sisi złapala a jeździmy do lasu i na łąki.
-
Cudności - co jedno to pikniejsze :) Sylvuś fajnie z tym ogolonym pyszczorkiem wygląda :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No ciepło wreszcie - skosiłam trawkę... :) Tazzio w pieknym letnim futerku :) łapki sie już przyzwyczaiły do kamieni? PS Masz na mailu jeden pyszczek :) -
No tak my matki kwoki... :) zdrówka dla Majeczki. Dzisiaj sie obśmialam. TZ jest od 3 tygodni na statku i pisze mu maile. Opisuję jak dziewczynki sie mieiwają. I dzisiaj mi napisał: udał nam sie kundelk :) No ale wiadomo to JA wybrałem i przywiozłem :) faceci...
-
Kicukamy by Silverek do zdrówka doszedł. :) Dzisiaj kolega do nas wpadł na chwilę - na ogrodzie bylismy. Sisi tak najpierw nieufnie ale w końcu podeszła i dała sie pokiziać. Fajne z niej psiątko :) Jest: - wesoła - nie robi w domu (no sik małe jeszcze czasami po nocy sie zdarzy ale to tak sporadycznie) - nic nie niszczy jak zostają same (no fakt, ze max . były same 2 godziny) - idzie spać wtedy - je wszytko byle dużo ... - lubi inne psy - jest bardzo posłuszna - uczy sie szybko co wolno a co nie , nawet jak znajdzie przysmak typu końskie g. to da sie odwołać No ideał po prostu :) zero problemów. :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I trawka rośnie i kurna trzeba zacząć ją kosić.... -
Najważniejsze, że je Silverek i pije. :) Mojej siostry pies tez złapał odkleszczową chorobę - mieszkają w Warszawie. Na szczęście szybko zareagowali i już jest ok.
-
Sisi wysterylizuję ale muszę odczekać bo jak ją zabrałam od Furciaczki to miała koncówkę cieczki - wetka kazała poczekac minimum 2 miesiące by w ciszy hormonalnej robic sterylkę.
-
Ech byłam z Keysi u wetów bo coś jej z pipki cieknie lekko - niestety zbiera coś się w jajniku. Nie wygląda to na typowe ropomacicze ale ... Na razie pakujemy antybiotyk i inne leki. W poniedziałek kolejne USG. Kciukajcie bo ona staruszka .... :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ciepło jak cholera - w nocy 2 stopnie było... buuu ja kcem ciepło.