-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Ja też lubię łazikowanie po lasach i łąkach :) I wiosnę :) Zibi miał uciechę :)
-
Tak powiem nieśmiało, że cała piątka z tego pseudo znalazła fajne domki ... :) Ula pisała, że Uzi fajowy jest :) To kiedy przeprowadzka?
-
Ten mój mały czubek (to tak z czułością ha ha) tez pozytywnie mega do psów jest nastawiony :) No i zaciesz z Aferki i Tofika.
-
jambi - to moje skarby - z lewej Keysi lat skończone 15 :) (dzień po operacji czyli 29-go kwietnia) i adoptowana Sisi (dwa miesiące minęło 3-go maja). Kisiola została sama ... no i jest Sisi :) Sisi na razie odrasta - dopiero za jakiś miesiąc zrobimy fryzurkę sznaucerkową. Ech wytarmosiłabym tę Piździolinkę Furiatkę :)
-
Będzie dobrze z Toffikiem :) A Furiatka to ma zawsze taka minę: co się gapisz - ugryźć cię ?
-
Ano pisaczki co życie spędziły w klatce muszą poznać świat. Moja Sisi to robi placka jak sie boi. Nie warczy, nie panikuje tylko kładzie sie i udaje głuchego psa... i merda końcem ogona.
-
Fajnie, że Tofik pokazał się z dobrej strony w autku - bo to ważne jak pojedzie do domku :) Super, że doszłaś co z Vikusią się dzieje, dzisiaj też OK? No i jak Aferka?
-
No dobra wybaczam :P Dzisiaj usunięte szwy, były grzeczne i w nagrodę dostały żwacze. Rany jak to śmierdzi...
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Scerbaty teraz :) -
Wiadomo - najważniejsze to dać czas na aklimatyzację :) Buuu a nikt nie podziwia jak moje dziewczynki się polubiły buuu
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
No strach zawsze jest... będziemy kciukać. -
No wszystko jasne :P Jak psiaki?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mamy wyczarterować samolot?? No dobra ... :P