Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ja też lubię łazikowanie po lasach i łąkach :) I wiosnę :) Zibi miał uciechę :)
  2. Tak powiem nieśmiało, że cała piątka z tego pseudo znalazła fajne domki ... :) Ula pisała, że Uzi fajowy jest :) To kiedy przeprowadzka?
  3. Pysiu a tamta sunia co była operowana łapka to znalazła dom?
  4. Ten mój mały czubek (to tak z czułością ha ha) tez pozytywnie mega do psów jest nastawiony :) No i zaciesz z Aferki i Tofika.
  5. jambi - to moje skarby - z lewej Keysi lat skończone 15 :) (dzień po operacji czyli 29-go kwietnia) i adoptowana Sisi (dwa miesiące minęło 3-go maja). Kisiola została sama ... no i jest Sisi :) Sisi na razie odrasta - dopiero za jakiś miesiąc zrobimy fryzurkę sznaucerkową. Ech wytarmosiłabym tę Piździolinkę Furiatkę :)
  6. Ale my też pooglądamy :) Moje nie włażą na kolana ale ten wzrok.... daj, daj
  7. Ja jestem wyrodek i nie jestem na FB :P Dawaj znać tutaj albo na PW
  8. Pysiu zaglądam - ja mogę od następnego miesiąca zadeklarować 10 zł.
  9. Ano pisaczki co życie spędziły w klatce muszą poznać świat. Moja Sisi to robi placka jak sie boi. Nie warczy, nie panikuje tylko kładzie sie i udaje głuchego psa... i merda końcem ogona.
  10. Fajnie, że Tofik pokazał się z dobrej strony w autku - bo to ważne jak pojedzie do domku :) Super, że doszłaś co z Vikusią się dzieje, dzisiaj też OK? No i jak Aferka?
  11. No dobra wybaczam :P Dzisiaj usunięte szwy, były grzeczne i w nagrodę dostały żwacze. Rany jak to śmierdzi...
  12. Wiadomo - najważniejsze to dać czas na aklimatyzację :) Buuu a nikt nie podziwia jak moje dziewczynki się polubiły buuu
  13. No strach zawsze jest... będziemy kciukać.
  14. No wszystko jasne :P Jak psiaki?
  15. Mamy wyczarterować samolot?? No dobra ... :P
×
×
  • Create New...