Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Celinka12 nie może pisac na dogo (problemy techniczne). Dostałam od niej taką wiadomośc: "Aniu-proszę napisz w moim imieniu u Tuni...że mi bardzo przykro,że płaczę razem z Amiśką-zrobiła dla Niej wszystko co było możliwe..odeszła w ciepłym i kochanym domku.Niech pozdrowi mojego Dżekusia i Bemolka.:-(:placz:"
  2. Dzisiaj odeszła Tunia która była u Amiśki w domku tymczasowym - przegrała z nosówką. (*). :-(
  3. haha ale Kasia wykombinowałaś :D
  4. Momusku odnajdź się. :-(
  5. U nas wioooosna. :multi: Celinko zdrowiej i wracaj. :mdrmed:
  6. Elu z tego co wiem to coś innego - Amisi wet też mówił, że za późno na szczepionkę. Amisia mówiła mi nazwę ale ni diabła nie pamiętam - chyba coś na D. Dziewczynki trzymajcie sie cieplutko.
  7. Tia dziewczyny wzięły niewidomego Dredzika , przebadały, znalazły dom - to trzeba im pomóc.
  8. Loozerka dzięki. Chcę pomóc dziewczynom co ratowały Dredzika od Zalewskich bo zostały z długiem u weta ...:angryy:
  9. Cioteczki która może mi pomóc. Chcę jutro fotki dwóch książek zrobic i na bazarku wystawic. A nie umiem wklejac. :placz: Pomagała mi dotąd Celinka.
  10. No cóż nie będę komentowac tego co robią państwo Z. :crazyeye: Nie śledzę wszystkich wątków na dogo. Sama mam cztery sznaucery mini - w tym jedną wziętą w sylwestra ze schronu. Dlatego zainteresowałam się losem Dredzika i chociaż bazarkiem wspomogłam. Przygotowałam dwie książki sensacyjne na bazarek. Jutro wystawię.
  11. Tia a ja nic nie gubię poza psami. Odwrotnie niż akucha.
  12. Cześć Zosiu - ostatnio powiedziałam tylko cześć, żebys wiedziała, że zaglądam do was. Miałam urwanie doo .. w pracy. A ja wszytko trzymam w torebce - co oznacza, że jest duuuża i totalny śmietnik w niej. Ale za to wszytko zawsze mam. :evil_lol: Micholek jak zawsze słodki. :loveu:
  13. No cóż ja też mam ochotę czasami niektórych zabić. :mad: Facet mieszkający kilka domów dalej puszcza labradorke luzikiem - za furteczkę i niech sobie polata. Tylko, ze ona lata mi pod płotem i szczeka - moje dostają furii i dziamgają (a to w końcu cztery sztuki) i też latają. A sąsiedzi się wkurzają przez ten jazgot. Moje kundle to zasadniczo na smyczach chodzą, więc okazji powkurzania jakiegoś dużego psa nie mają. :evil_lol:
  14. Widzę Tigress, że się nie poddałaś i robisz wszystko co możliwe, żeby uratować swojego psiaka. :calus: My też jeszcze pracujemy nad Nuką. Dzisiaj nasikała w nocy na łóżko. I też mamy problem z jej reakcjami na ludzi i psy na spacerach. Z niej taki dzikusek. Tylko to pchełka - teraz po przytyciu waży 6,2 kg.
  15. Majaa to jakie konto podac na bazarku AFN czy twoje?
  16. Ale fajowe fotki. :loveu: Ja raz miałam szczeniaki i robiłam im dużo fotek. Tylko raz miałam bo stwierdziłam, że się nie nadaję do tego - płacz przy odejściu każdego malucha - było 6 sztuk - trzy chłopczyki i trzy dziewczynki. Jedna sunia została u nas. Osoby które kupiły ode mnie psiaki dostały po kilka zdjęc. Bardzo się cieszyli, że mają pamiątki z pierwszych tygodni życia.
  17. Majaa w tygodniu wystawię dwie książki na bazarku. Muszę przejrzec co mam ciekawego żeby byli chętni.
  18. Co jest z tym schronem. :roll: Ja mam w wirtualnej opiece psiaka z naszego szczecińskiego schronu i co rusz to musze zmieniac, bo jak tylko zostaje adoptowany to dzwonią, żebym innego wybrała. W ciągu 6 miesięcy zmieniałam 6 razy. W naszym schronie niestety ostatnio pojawiła się nosówka. Momusku odnajdź się !!!
  19. loozerko i inne cioteczki - Amisia ma bardzo ciężko chorą mamę i do tego teraz Tunia. :shake: Szpital w domu. Jest jej naprawdę bardzo ciężko. Ech trzeba trzymac mocno kciuki i za jej mamę i za Tunię.
×
×
  • Create New...