-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Następny psiak za TM. :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Faktycznie dobroc z tych kocich oczu patrzy - co by tu dobrego upolowac.:evil_lol: A to mój syn z Nuką [IMG]http://images21.fotosik.pl/80/2491d71d034e241amed.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ano sznaucer + buda + brak kontaktu z człowiekiem = traaagedia. :-( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moniko zajrzyj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52792[/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Hala napisałaś, że to nie jest sznaucer - przynajmniej tak zrozumiałam z twojego postu. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Dlatego trzeba by kogoś kto zna sznaucery i poszedłby do schronu i obejrzał czy to sznaucer. To co napisałam, że 100% sznaucera - chodziło mi o to, że to nie jakiś mix z cechami sznupka ale psiak co może nie ma rodowodu ale wyglada jak sznaucer. Nawet mocno zarośniętego psa można ocenić widząc na żywo czy z budowy i kształtu głowy to sznaucer. Dla mnie ta główka wystająca z budki wygląda jak sznupkowa. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ostatnio poszły do adopcji dzięki dogo (a w zasadzie allegro) dwa sznaucery średniaki pieprz i sól - jeden z naszego szczecińskiego schronu a drugi z wałbrzycha. Jak były w schronie to wyglądały dużo gorzej od tego kudłaczka. Po ostrzyżeniu wyszły z nich przepiękne 100% sznaucery. Jak będa fotki lepsze to go obejrzę. Ja mam cztery suczki sznaucery miniatury - w tym jedną zabraną ze schronu w sylwestra 2006r. Wiekszość miniatur i średniaków bardzo źle znosi schron - dlatego ten mały też tak się zachowuje. -
U mnie jest tylko trawa i w koło posadzone ponad 200 tuji.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę głowa wygląda sznucerowato ale przydałyby sie fotki całego psa. Jak do kolan to średniak. Są o umaszczeniu czarnym. -
No coś ty Akucha psiak by się męczył żzeby zrobic koo z kabelkiem za grzechy nie swoje. Lepiej niech ogródek przekopie. :diabloti:
-
To z fotek nici - buuuuuuu. :placz: :placz: :placz:
-
Zosiu fotki pliiiis. Akucha a co to za zwierz o niebieskim futrze. :cool3:
-
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Noo najwyżej będziemy samą doopkę oglądac. :evil_lol: -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Witamy nowe osoby na dogo. :hand: Mam obecnie cztery sznucerki miniaturki - w tym jedną wzietą ze szczecinskiego schroniska w sylwestra 2006r. Danusiu - piszę po imieniu bo tak tu przyjęte na dogo. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Nie wiem jaki charakter ma twój psiak -czy jest agresywny do innych psów czy też jest spokojny i neutralny. Skrapi to młody psiak i powinien podporządkowac się starszemu koledze. Na początku mogą byc małe zgrzyty. Pilnowanie miski, posłania i zazdrośc o was ze strony waszego psiaka. Ja jak brałam Nukę to wogóle nie myślałam jaka będzie reakcja moich suniek. Akcja była szybka bo ona w schronie była tylko cztery dni i zabrałam ją po apelu dziewczyn - straszny stres. Moje sunie z racji tego, że są u nas już od wielu lat - były niezbyt zadowolone z nowego przybysza. Powarkiwanie i unikanie Nuki to były początki jej pobytu u nas. Kilka razy doszlo do drobnych spięc - ale takich bez rozlewu krwi. Obecnie po dwóch i pół miesiąca jest już spokój. Do tego Nuka na skutek chyba przeżyc - była zestresowaną trzęsącą się kupką futra. Przez to przez 1,5 m-ca walczylismy z załatwianiem sie w domu. Skrapi to jeszcze szczeniak i pownien szybko zaadoptowac się w nowym domu. Generalnie psy lubią życ w większej sforze. Pisz jakie masz pytania czy watpliwości - postaram sie pisac o tym co wiem. :lol: Napisz też o swoim psiaku. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monia w końcu wiooosna - nie dziwię się, że zimny prysznic nie pomaga. :evil_lol: A tak wogóle to dawno nie było: Misiuuu kocham Cię :loveu: :loveu: :loveu: . Czemu tak nie piszesz. :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Apbt_sól']Następna bida , kochani :( Mini dziewczynka :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48821[/URL][/quote] Poczytaj dokładnie - nóż się w kieszeni otwiera. Zalewscy oddali swojego psa pisząc, że to kogoś znajomego. Sunia ma już domek - ta też dzięki Weszce.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moniko czyżby jakiś TZ się ciekawy pojawił ... :razz: U nas w schronie wybuchła epidemia nosówki, dobrze, że Nukę i Guzika udało się zabrać. Nuka wczoraj na spacerku na łakach odwalała taką głupawkę, że z synem to padaliśmy ze śmiechu. Fikołki, cwałowanie po błocie i raaaadość. Te moje staruchy jak na głupią patrzyły. Ech - jak się patrzy na to szczęście w oczach to się wybacza te koo i sioo.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Weszka ma bardzo dobrą rękę do domków dla sznaucerków. Jest bardzo zaangażowana w ratowanie sznupków. Weszko dla Ciebie: :Rose: :Rose: :Rose: :klacz: :klacz:.