-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniła Pani Marta. :multi: Bunia jest dalej kochaniutką, grzeczniutką sunią. Przeziębiła sobie pęcherz i dostaje antybiotyk. Przy okazji Pani Marta jak była z nią u weta to zrobiła wyniki krwi i usg jamy brusznej. Wyniki łącznie z tarczycą i chemią. Bunia ma wyniki jak młody pies. :lol: Wątroba ciut powiekszona - ale wg weta to może tak byc u starszych piesków. Bunia ma na klatce guzki torbielowe i Pani Marta zamierza je usunąc. Bunia jest bardzo lubiana na podwórku bo jest bardzo miła i bezkonfliktowa. I Pani Marta jeszcze raz dziękowała za tak miłego psa. Powiedziłam jej, że to my dogomaniaki bardzo jej dziękujemy, że dała jej taki cudowny domek. Zdjęc niestety dalej nie ma, ale się postara. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że ja w Szczecinie - też bym przyszła na kawkę. :razz: Ja już więcej sznupków nie wezmę - mam już cztery w tym jedną zabraną ze schronu w sylwestra. :shake: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Zwłaszcza na tej fotce. Budowa !!! [IMG]http://upload.miau.pl/2/24141.jpg[/IMG] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
O ja !!!! Pyzulka się pokazała. Mnie też wygląda na średniaka. :lol: -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Instrukcja wklejania zdjęć na dogo: 1.Wejdź na [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#006699]http://www.imageshack.us/[/COLOR][/URL] 2.Kliknij [B]'Przeglądaj'[/B] i wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz zamieścić na forum 3.Kliknij [B]'Host it!' [/B] 4.Skopiuj adres, który ma w opisie hotlink for forums (1) (jest to pierwszy link POD za.ładowanym zdjęciem) Teraz wystarczy, że wkleisz ten adres w wybrane miejsce na forum Jeśli zdjęcie jest duże, zanim klikniesz 'Host it!' zaznacz "[B]resize image[/B]?" i wybierz najlepiej [B]320x240[/B] (for websites and email). Wtedy zdjęcie będzie już odpowiednich rozmiarów -
[quote name='Kar0la']Moja Tola też robi w domu, a jest u mnie od czerwca. Chyba też jestem stuknięta, bo jej nie oddałam. :stupid: Modliszka :modla:.[/quote] Mój Nunuś już nie robi. :multi: W ciagu ostatniego miesiaca tylko w nocy raz siku i raz koo zrobiła. I to noc po nocy. Może jakieś lęki wróciły? Teraz nawet jak leje deszcz to biegiem na ogródek - szybko siku i do domu. I codziennie wieczorkiem koo i siku na spacerku robi.
-
Ja chętnie kupuję książki - sensacyjne i powieści dla bab. Bardzo dużo czytam. :p Ale przez to mam problem bo wiele książek co się na bazarku pokazują to czytałam. Jak macie coś ciekawego to wystawiajcie. Jest tu parę osób na dogo co chętnie (w tym ja :evil_lol: ) kupuje książki. Wystawiłam ostatnio 5 - w tym 3 na sznaucery i wszytkie znalazły nabywców (licytacja jeszcze twa). :lol:
-
[quote name='Karilka']No wiecie mógł tam sie dostać jakiś tfu tfu grzyb czy jakaś choroba skóry... Przecuież to schronisko - tam nie ma czystości. Myslę że dlatego ciachneli mu brode... Ja nie mam co wystawić... ale może coś kupię:lol:[/quote] A co byś chciała kupic ? :razz: Faktycznie przez to strzyżenie nie wygląda już jak sznupek. :-(
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno !!! Ciekawe jak Pyza będzie wyglądac po ostrzyżeniu? -
Celinko moja mama też choruje na gościec od wielu lat. Może nie tak mocno jak ty ale wiem jak te bóle wyglądają. :-( Ten skok to się chyba wertikal nazywa. On mi mówił wiele razy nazwy skoków ale ja skleroza nie pamiętam. Teraz w kwietniu ma imieniny i na prezent wymyślił sobie konsultacje z trenerką z Warszawy. Trzy godz. indywidualnych konsultacji w tym ułożenia programu solo = 360 zł plus koszty podróży. :mad: On ma fioła na punkcie tych tańców. Jak zrobię panienkom zdjęcia to dam. Teraz ćwiczyłam na zdjęciach co młody miał.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czy cioteczki mogą zagłosować w Krakvecie na stowarzyszenie NICZYJE ? A to próba wklejania zdjęć. To mój syn na konkursie tanecznym. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/894/dsc4583lb2.jpg[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko czy coś słychac u Beja ? -
Czarodziejko - Zosia4 ma dwie sucze owaczarki w kojcu. Takie wariatuńcie roznoszące wszystko. Może napisz do niej PW jak sobie poradziła z budową kojca i coś doradzi. :razz:
-
Loozerko ale beżowo- biszkoptowo.:evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita myślę, że to nie takie proste zabrać jeszcze jednego psa. Weszka może je tylko w hoteliku trzymać a to koszt 15 zł dziennie.