Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Dzisiaj dzwoniła Pani Marta. :multi: Bunia jest dalej kochaniutką, grzeczniutką sunią. Przeziębiła sobie pęcherz i dostaje antybiotyk. Przy okazji Pani Marta jak była z nią u weta to zrobiła wyniki krwi i usg jamy brusznej. Wyniki łącznie z tarczycą i chemią. Bunia ma wyniki jak młody pies. :lol: Wątroba ciut powiekszona - ale wg weta to może tak byc u starszych piesków. Bunia ma na klatce guzki torbielowe i Pani Marta zamierza je usunąc. Bunia jest bardzo lubiana na podwórku bo jest bardzo miła i bezkonfliktowa. I Pani Marta jeszcze raz dziękowała za tak miłego psa. Powiedziłam jej, że to my dogomaniaki bardzo jej dziękujemy, że dała jej taki cudowny domek. Zdjęc niestety dalej nie ma, ale się postara.
  2. Szkoda, że ja w Szczecinie - też bym przyszła na kawkę. :razz: Ja już więcej sznupków nie wezmę - mam już cztery w tym jedną zabraną ze schronu w sylwestra. :shake:
  3. Pani Marta od Buni dzwoniła dzisiaj. :multi: Zaraz napiszę na jej wątku,
  4. Zwłaszcza na tej fotce. Budowa !!! [IMG]http://upload.miau.pl/2/24141.jpg[/IMG]
  5. O ja !!!! Pyzulka się pokazała. Mnie też wygląda na średniaka. :lol:
  6. Instrukcja wklejania zdjęć na dogo: 1.Wejdź na [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#006699]http://www.imageshack.us/[/COLOR][/URL] 2.Kliknij [B]'Przeglądaj'[/B] i wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz zamieścić na forum 3.Kliknij [B]'Host it!' [/B] 4.Skopiuj adres, który ma w opisie hotlink for forums (1) (jest to pierwszy link POD za.ładowanym zdjęciem) Teraz wystarczy, że wkleisz ten adres w wybrane miejsce na forum Jeśli zdjęcie jest duże, zanim klikniesz 'Host it!' zaznacz "[B]resize image[/B]?" i wybierz najlepiej [B]320x240[/B] (for websites and email). Wtedy zdjęcie będzie już odpowiednich rozmiarów
  7. To się ciesz, że czytej. Ogar śp. AGO mojej siostry wyciągał brudne skarpetki szwagra z kosza na brudy i spał wtulony w nie. :evil_lol:
  8. [quote name='Kar0la']Moja Tola też robi w domu, a jest u mnie od czerwca. Chyba też jestem stuknięta, bo jej nie oddałam. :stupid: Modliszka :modla:.[/quote] Mój Nunuś już nie robi. :multi: W ciagu ostatniego miesiaca tylko w nocy raz siku i raz koo zrobiła. I to noc po nocy. Może jakieś lęki wróciły? Teraz nawet jak leje deszcz to biegiem na ogródek - szybko siku i do domu. I codziennie wieczorkiem koo i siku na spacerku robi.
  9. Ja też wzięłam Nukę jako DT. Ale kto by chciał psa co robi w domu i jest trzęsacą się kupką nieszczęścia. Tylko takie pokręcone jak ja i moja rodzinka. No i została.:p Dzisiaj przyszedł kolega do TZ-ta - i już była panika.
  10. Ja chętnie kupuję książki - sensacyjne i powieści dla bab. Bardzo dużo czytam. :p Ale przez to mam problem bo wiele książek co się na bazarku pokazują to czytałam. Jak macie coś ciekawego to wystawiajcie. Jest tu parę osób na dogo co chętnie (w tym ja :evil_lol: ) kupuje książki. Wystawiłam ostatnio 5 - w tym 3 na sznaucery i wszytkie znalazły nabywców (licytacja jeszcze twa). :lol:
  11. [quote name='Karilka']No wiecie mógł tam sie dostać jakiś tfu tfu grzyb czy jakaś choroba skóry... Przecuież to schronisko - tam nie ma czystości. Myslę że dlatego ciachneli mu brode... Ja nie mam co wystawić... ale może coś kupię:lol:[/quote] A co byś chciała kupic ? :razz: Faktycznie przez to strzyżenie nie wygląda już jak sznupek. :-(
  12. Trzymamy mocno !!! Ciekawe jak Pyza będzie wyglądac po ostrzyżeniu?
  13. Celinko moja mama też choruje na gościec od wielu lat. Może nie tak mocno jak ty ale wiem jak te bóle wyglądają. :-( Ten skok to się chyba wertikal nazywa. On mi mówił wiele razy nazwy skoków ale ja skleroza nie pamiętam. Teraz w kwietniu ma imieniny i na prezent wymyślił sobie konsultacje z trenerką z Warszawy. Trzy godz. indywidualnych konsultacji w tym ułożenia programu solo = 360 zł plus koszty podróży. :mad: On ma fioła na punkcie tych tańców. Jak zrobię panienkom zdjęcia to dam. Teraz ćwiczyłam na zdjęciach co młody miał.
  14. Czy cioteczki mogą zagłosować w Krakvecie na stowarzyszenie NICZYJE ? A to próba wklejania zdjęć. To mój syn na konkursie tanecznym. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/894/dsc4583lb2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ładny robi szpagacik? Jak obejrzycie to usune te posty. W końcu to galeria pieseczków.:evil_lol:
  16. Następna próba [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/894/dsc4583lb2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Kurna chyba za duże. To mój młody na konkursie tanecznym.
  18. Ćwiczę wklejanie zdjęć. :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/471/img8317gw0.jpg[/IMG][/URL]
  19. Weszko czy coś słychac u Beja ?
  20. Ja nie umiem. Wstyd. :oops: Nawet zdjęć na dogo nie potrafię wlkeić.
  21. Tigress my się chyba telepatycznie kontaktujemy. Wczoraj wieczorkiem myślałam o was. :lol: Focusik piękny - naprawdę. :loveu: I widać w nim wielką przemianę. Piękne futerko i te uśmiechy na pyszczku. A jak kontakty z innymi psami? Coś się poprawiło?
  22. Czarodziejko - Zosia4 ma dwie sucze owaczarki w kojcu. Takie wariatuńcie roznoszące wszystko. Może napisz do niej PW jak sobie poradziła z budową kojca i coś doradzi. :razz:
  23. Loozerko ale beżowo- biszkoptowo.:evil_lol:
  24. Monita myślę, że to nie takie proste zabrać jeszcze jednego psa. Weszka może je tylko w hoteliku trzymać a to koszt 15 zł dziennie.
  25. Celinko dzięki za wstawienie fotek. Dwie godziny temu wystawiłam książki i już mam chętne osoby na wszytkie trzy. :razz: Ja fotek nie robiłam bo - co znowu na kanapie ? :eviltong: Muszę jakieś na ogródku pstryknąc. Celinko a jak zdrówko ? Pozbyłaś się choróbska?
×
×
  • Create New...