-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Estka pilnuje piłki po stołem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5215/p5130131eu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/842/p5130134kw4.jpg[/IMG][/URL] Nuka pije wodę z mlekiem bo samej wody nie pija ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2186/p5130136pd2.jpg[/IMG][/URL] Sjesta [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5203/p5130139hc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1967/p5130141qf7.jpg[/IMG][/URL] Kącik sypialniany [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9767/p5160142zq7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6208/p5160143yk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5364/p5160144wp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6803/p5160145pm7.jpg[/IMG][/URL] A tu Keysi wlazła do budy ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6360/p5170146bj8.jpg[/IMG][/URL]
-
Wreszcie jakieś dobre wieści. :multi: Ja wpłaciłam 1% podatku swojego i TZ-ta na fundację Emir.
-
Widzę, że uczucia cioteczek jakoś tak w stronę Keysi się kierują ... :razz: A może taka fotogeniczna?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja ciagle zaglądam :lol: i czekam na fotki :mad: -
Widac gustuje w małych, czarnych przy kości. :evil_lol:
-
[quote name='carolinascotties']Witam :) piękna galeria Aniu - a Twoje dziewczyny - FANTASTYCZNE:loveu: !!![/quote] Cześć Karolinko. :lol:
-
[quote name='Kudłata_Koza']To chudziutka pewnie była :(. Nett teraz waży pewnie z 8-9 kg :D[/quote] Ona od tego czasu przytyła i waży teraz ok 6,7 kg. I wystarczy bo ona drobniutka jest. A była strasznie chudziutka i chora na kaszel kenelowy. Była tak słaba jak ją zabrałam, że nie miala siły na kanapę wskakiwać, a na spacerze raz jak kichnęła to się przewrócila. :-( Moja największa Keysi waży 9,7 kg, ale to duża i potężnie zbudowana suka.
-
I tak ładnie się wybarwił. :loveu:
-
Śliczniusi. :loveu: Pod takimi dredami takie cudo było. :multi: A na tym ostatnim zdjęciu .... uśmiech zadowolonego psa ...
-
Ja zagłosowałam na Szczytno, ale mało ma głosów. :shake:
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No jestem taka ani chora ani zdrowa. Nie mam temperatury ale samopoczucie mam okropne - bolą mnie gnaty i w klacie. A to nasz wątek (znaczy moich suniek) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55301 -
Poogladamy pana psa. :razz:
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My robiłyśmy próbę zapoznawczą naszych psów. I co - ta zołza Nuka chciała zjeśc jamniorki Amiski. :mad: A ja czuję się paskudnie ... -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dojedziesz pociągiem. :cool3: -
Esta i Keysi to z tych większych sznupków. Kaja jest idealna wzrostem na sukę. Nuka to taka malizna - drobna, mały łepek. Teraz to już podpasiona bo jak zabrałam ze schronu to ważyła 5,4 kg. :cool3:
-
No i co z budami?
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
AnkaG replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Najbardzej żebrzący wzrok to miała Alaska. Ale Gosia się śmiała, że ona żyje po to aby jeść. :evil_lol: