Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Jagna przekazała mi informację, że Pani Anna G-R zwiększyła deklarację dla Szymusia - z 50zł, do 60 zł Bardzo, bardzo dziękuję
  2. Szymusia wsparli : Kioshi Nuncek Nesiowata Bardzo dziękuję
  3. Ważna jest ta miłość w spojrzeniu
  4. Nesiowata 10 zł Grażka123 373,50 zł z bazarku kwiatowego stan konta na 09.10.22r. + 1055,50 zł
  5. Na moje konto wpłynęła wpłata w kwocie 373,50 zł z bazarku ,,Kwiaty z mojego ogródka" . Bardzo dziękuję za tak dużą pomoc dla suni
  6. Ja też lubię takie psy Nuukusia równeż jest bardzo pomysłowa
  7. Rozumiem. A Pikunia jest po prostu przecudna , ten jej uśmiech ...
  8. Pisałam na wątku Sabinki, ale chcę też napisać tutaj - wspominałam jakiś czas temu o bardzo skrzywdzonej, lękliwej Loli którą jakiś czas temu Basia umieściła w DT. Od kilku miesięcy sunię sponsoruje Figunia , bardzo dziękuję za wsparcie maleńkiej
  9. Po dokonaniu zwrotu Tyle mają psiaki w spadku po Basi. Po zwrocie 390 zł, pozostaje na koncie psiaków 2370,43 zł. Potwierdzenie_transakcji_nr_0144095044_071022.pdfPotwierdzenie_transakcji_nr_0144095044_071022.pdf
  10. Już kilka razy zabierałam się, żeby napisać, ale jestem ostatnio jakaś roztargniona i wciąż mi umykało - na razie malutką Lolę wspiera Figunia Bardzo dziękuję Lola jest naprawdę cudowna, ale bardzo skrzywdzona ...
  11. Ale dziewczyna ma zdrowe, gęste futerko. A jak u Pikuni z majtkami ? Trzeba kupić ?
  12. Ależ z niego piękny pies, i to nie tylko z wyglądu. Nie rozumiem jak to możliwe, że w poprzednich miejscach w których był tak źle go oceniali i zupełnie inaczej opisywali jego charakter i zachowanie. Przecież od razu widć, że jest mądry i dobry .
  13. Mruczka 50 zł Elficzkowa 30 zł Tianku 10 zł Yoana 20 zł stan konta na 06.10.22r. : + 672 zł
  14. Wena dostała wpłaty od : Mruczki Elficzkowej Tianku Yoany Bardzo dziękuję
  15. Szymonek wzbogacił się o wpłaty od : Feryenne Mari23 Elik Keyuty Aldrumki Bardzo dziękuję
  16. Masz rację, jest błąd. Co prawda w rozliczeniu jest ujęta wpłata wrześniowa, natomiast nie ujęłam wpłaty za sierpień - chyba zmyliło mnie, że w lipcu są dwa przelewy dla Szymusia od Ciebie, dokonane w krótkim odstępie czasu - pierwszy 22.07.22r. i drugi 29.07.22r., obydwa na 50 zł. Myślę, że dopisując do rozliczenia kolejne wpłaty, i widząc że Twoja lipcowa deklaracja jest ujęta w rozliczeniu, nie zauważyłam że to jest drugi przelew. Bardzo przepraszam, to oczywiście mnie nie usprawiedliwia, ale od dłuższego czasu mam sporo zmartwień i nie jestem tak skupiona jak powinnam być. Jeszcze raz dokładnie sprawdziłam wpłaty deklaracji wszystkich deklarowiczów Szymusia i jest prawidłowo - wszystkie pozostałe wpłaty sa ujęte w rozliczeniu. Jeszcze raz przepraszam
  17. Już szczegóły omówione - ja poszukam, Elik zamówi :-)
  18. Mój Dżekunio też ma jamniczo-corgi budowę, i też ma ten problemy z kregosłupem. Długo działała librela - ponad półtorej roku, ale od lipca/sierpnia przestała. Próbowałam różnych preparatów, ale z marnym skutkiem, natomiast ostatnio Jaaga doradziła mi arthrosterol MB - rewelacja ! Szybko działa, po tygodniu Dżekcio chodził dużo sprawniej, a po dwóch przestał całkiem utykać. Myślę że trzeba spróbować i kupić Odisiowi, jeśli nie poskutkuje, trudno, masz starsze pieski, któryś skorzysta.
  19. Zapłaciłam za pobyt Nuukci, to już ponad trzy tygodnie jak jej nie ma u nas ... Tęsknię za nią mocno, i wiem że ona za mną też, ostatnio pani Iza przyznała, że była pewna że mała po kilku dniach, a najdłużej po dwóch tygodniach zapomni i będzie wesoła, a tu ciągle jest tak samo smutna. Ma momenty gdy na chwilę zapomni i beztrosko bawi się ze swoim ulubieńcem, ale po chwili znów przybiera tą zmartwioną minę ... Wiem że na ten moment nie mogę jej przywieźć z powrotem ... W piątek Nuusia miała ostatnią, czwartą dawkę preparatu krwiotwórczego podanego zamiast aranespu. Pod koniec tygodnia, albo w poniedziałek zrobimy kontrolne badanie krwi i zadecydujemy co dalej.
  20. Ja też wierzę, że Makuś łatwo się nie podda, jak mój Dżekuś Te psiaki u których wcześniejsze marne życie mocno nadszarpnęło zdrowie, teraz kiedy wreszcie są szczęśliwe to walczą z całych sił, bo czują że są kochane i dla kogoś ważne.
  21. Bardzo dziękuję, i Szymuś też dziękuje
×
×
  • Create New...