Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. No proszę...Mała umierała, potem była długa droga do jej wyzdrowienia, a jak już doszła do siebie, urosła i zaokrągliła się to w tempie ekspresowym opuściła tymczasowe progi i ... wpadła w następne troskliwe ramiona :-) Cudowne wieści :multi: Powodzenia ślicznotko :loveu:
  2. Biedne psisko :-( Ból kości jest trudny do zlikwidowania nawet u ludzi, gdzie kest więcej możliwości w doborze leków. Z mojego bazarku będzie conajmniej 50 zł.
  3. Przelałam przed chwilą 200 zł z bazarku dla Elzy. Sunia znalazła dom ale dług po leczeniu pewnie pozostał. Czy wiadomo co u szczęściary słychać i jak się w nowym domku zachowuje?
  4. Coś nowego w sprawie domku?
  5. Super :multi: Cieszę się bardzo, że psiak jest już bezpieczny.
  6. Pamiętam o Emirku :loveu: Są już pierwsi kupujący na bazarku dla Emirka :multi: Dołożyłam 3 nowe rzeczy...
  7. Poprzedni rottweiler mojej mamy Atos był wielkim miłośnikiem zabawy z piłką, był niezmordowany i wręcz nachalny gdy o bieganie za piłką chodziło. Nie można było wymówić słowa [B]piłka [/B]ani [B]piłeczka [/B]bo Atos już po nią leciał i bez względu na wszystko domagał się gonienia lub rzucania. Gdy już nie mieliśmy siły ani cierpliwości na jego dzikie harce staraliśmy się nie wymawiać słowa na [B]P[/B]. Z czasem utarło się u nas określenie [B]kulisty przedmiot[/B]. ;)
  8. Zaglądam ;) Nic więcej nie mogę zrobić :shake:
  9. Śliczny, czarny, błyszczący, młody i wesoły. Poprostu cudo do wzięcia :-)
  10. Lżej się robi na duszy gdy ogląda się zdjecia tego bląd przystojniaka. Cieszę się, że kudłaczowi nic złego nie wynaleziono w środku :lol:
  11. Cudownie, że są ludzie, którzy zakochują się w dorosłych dużych i nieszczęśliwych psach, że mają odwagę i chęć zabrać do siebie schorowanego onka i zapewnić mu miłość, opiekę i dach nad głową. Trzymanie kciuków za Elzę przyniosło efekty...no i to czarownie Bajki ;) Jutro postaram się wysłać resztę bazarkowych rzeczy i najpóźniej w czwartek przeleję ok 150 zł na Elzę.
  12. Koty są od grzania się przy piecu a nie od siedzenia w stajni czy stodole :eviltong: Nie wiedziałaś o tym? ;) Gdyby od samego poczatku mieszkały w stajni to pewnie nie byłoby problemu, ale teraz czują się zapewne bardzo pokrzywdzone tym wygnaniem. Kocie miauczenie jest takie przejmujące i żałosne... Ciekawe kto kogo pokona w tej walce :razz: Cieszę się, że z Dolarkiem troszkę lepiej :loveu: Martwiłam się o tą wielką przytulankę ;)
  13. mAlutka zaczyna się zaokrąglać :lol: Nie mogę się napatrzyć na ten śliczny pysio. A minki i wzrok ma obłędny :evil_lol: Trudno nie zakochać się w tym urwisie o minie niewiniątka...nawet jak ma brudny brzuchol po spacerku ;)
  14. Na tym zdjęciu Gwiazdeczki jeszcze nie widać uśmiechu na pysiu, raczej lekką obawę. Ale sunia jest śliczniutka :lol:
  15. Miejmy nadzieje, że w tym przypadku milczenie oznacza obiecującą rozmowę przedadopcyjną ;)
  16. Ja już nie mam siły :shake: Nie dość, że sadysta znęcał się nad własnym psem to jeszcze jakiś inny idiota oddał mu tego psa... żeby dokończył to co zaczął? :placz: Jeśli Emir ma połamane łapy :-( to jak on jest w stanie na nich stać?
  17. [quote name='Cekinka13*'][B]Widziałam dziś owczarnika...[/B] [B]Jest super DT w Halinowie dla niego! (300 zł miesięcznie) Potrzebny jest trasport... Halinów-Halinów... :lol: Ok. 5 km. Poszłabym na piechotę, ale on nie chce ruszyć się, kiedy zakładam mu obrożę i smycz... :shake: [/B][/QUOTE] No to weź ze sobą kilogram kiełbasy i ruszaj na dlugi spacerek :evil_lol: Może się okazać, że do samochodu też nie wejdzie. Nie masz kolegi, sąsiada, kogoś z rodziny, kto pomoże w transporcie psa? Szkoda, że mieszkamy tak daleko bo mogłabym pomóc. Niedawno w jakiejś gazecie widziałam ogłoszenie, że w Krakowie jest już specjalna taksówka dla psa. Koszt przejazdu to 30 zł
  18. [SIZE="4"][I][CENTER]Zapraszam na bazarek dla Emira:[/CENTER][/I][/SIZE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/hulajnoga-stojak-na-plyty-orgaznizer-ksiazki-na-ratowanie-emira-133679/#post11974029][COLOR="DarkOrchid"][SIZE="4"][B]hulajnoga, stojak na płyty, książki[/B][/SIZE][/COLOR][/url]
  19. Wiecie co? Ja chyba kupię karabin :2gunfire: Przecież dłużej nie da się znosić spokojnie tego okrucieństwa :placz: Skąd ludzie mają w ogóle takie pomysły? Chyba nie uda mi się nic wyskrobać... :shake: Może zrobię bazarek...Mam hulajnogę do sprzedania.
  20. :Cool!: Ależ cudowna wiadomość :bigcool: Powodzenia w nowym domku, Elzo :loveu:
  21. Wreszcie jakiś promyk nadziei w tej sprawie ;)
  22. No to już by było na pierwszy miesiąc hoteliku, a w między czasie może uda się znaleźć dt lub ds. Sądząc po pysiu nie jedną walkę już stoczył :cool3:
  23. Lidan

    Metamorfozy

    O matko... Jakie cudo! Nie dość, że wielce urodziwy to jeszcze prawdziwy psi ideał. Mam nadzieję, że na dobry domek nie trzeba będzie długo czekać.
  24. E no...bez przesady :shake: Chyba nikt rozsądny nie myśli, że da się wyżywić dużego psa za 20 czy 50 zł miesięcznie. Na ziemniaki i skwarki do nich chyba więcej trzeba wydać. Według mnie to akurat nie jest największy problem dla kogoś kto naprawdę zechce zaadoptować psa. Gorsza jest sama wątroba Emmy :-(
  25. Jasne, że abażur :oops: Jak się czuje Elziątko?
×
×
  • Create New...