Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Ta dostojna dama wczoraj wywinęła koszmarny numer upolowała, zabiła i częściowo zjadła nasza kurę. Czego jak czego, ale jedzenia jej nie brakuje, wiec nie wiem, co jej odbiło. Teraz będzie musiala wychodzić tylko pod kontrolą. Mieliśmy otwarte okno, ale puszczone radyjko, więc wyszliśmy jak juz było za późno. Musimy pomyśleć nad przesunięciem ogrodzenia i zmianą siatki na metalowe panele, żeby kury po morwie nie były w stanie przefruwac od siebie na ogród. Kiedy mieliśmy nasze psy, to nic się nie zdarzało, a potem Borys, Andżela, Wikary i teraz Luna je zabijają. Jeszcze był szczeniak z Ukrainy. No i gęś tez jest poszyta, a na razie na adopcję tych psów się nie zapowiada.
  2. Tola nie ma gdzie go dac po operacji na miejscu. Nie może zostać dłużej w przychodni.
  3. Szkoda wielka, bo ten czarny na większości zdjęć wisi nad nim i go pilnuje. Jednak z drugiej strony co się dziwić, wszędzie jest pełno polnocniakow w potrzebie. Żal go bardzo, żeby jakiś wieśniak na lancuch go nie wziął czy w kojcu nie zamknął, coby pochwalić się urodziwym psem przed sąsiadami
  4. Tolu, tu jednak siatka konieczna. I jednoczesna kastracja, jak było w zaleceniu. Piesek w wieku i wadze Krecika ( po przyjezdzie), ale wygląda jak chodzaca katastrofa i 5 lat starszy.
  5. Wczoraj chyba została opłacona z zebranych środków przez fundację faktura za leczenie uszu - 110 zł. dopisuję więc w rozliczeniu.
  6. To ta ich kanapka, na fotel tez się wciska. Są oczywiście legowiska, ale to ostateczność i nowy duzy fotel, który okupuje głównie Andżela i Lemur (nasza mała wojtyszka). Dylan najbardziej lubi leżeć tak, żeby wszystko miec pod kontrolą. Wtedy nie trzeba wstawać, żeby wszystko wiedzieć. Wystarczy podnieść jedna powiekę i wszystko wie. Za to piętro w ciągu dnia praktycznie puste. Na dole już nic nie zmieszczę niestety.
  7. Masz takie sam jak gust Tola Może dopsisz się ? Będą pasowały do siebie.
  8. Przyjaciel Wiktora dalej siedzi jak wyrzut sumienia
  9. Jaki śliczny, jak pluszak. Widać, że zdezorientowany miejscem, w którym się znalazł.
  10. Dziękuję, potwierdzam, że pieniądze dotarły na konto. Ślicznie dziękuję. Już uzupełniam rozliczenia i lecę potwierdzić na bazarek.
  11. Jakoś sobie żyje. Kuśtyka po swojemu, czasem się rozjeżdża, ale daje radę. Dzis mialam ochotę go normalnie udusić zawsze musi leżeć lub plątać się pod nogami. Zamykamy go, kiedy ktoś do nas przyjeżdża i dzis przez bite półtorej godziny, jak byli klienci, zawodził. Na chwilę uciszyl się, kiedy dalam mu jeść, ale za to potem dodatkowo zaczął się trzaskac o drzwi. Jakby samego zawodzenia było mało. Larum na cały dom, ale jemu nie przeszkadza, bo głuchy. Zazwyczaj wlasnie sprawdzam ceny karm i na allegro i w zooplusie. Takie czasy, ze niekiedy kilka godzin trzeba przesiedzieć, żeby korzystnie kupić. Tez raz udało mi się po bardzo obniżonej cenie kupić Alpha Spirit w zooplusie. Dzięki za info, zagladne, bo potrzebowałabym szczeniakową.
  12. Zew jest większość czasu w domu, oprócz obsikiwania wszystkiego, nie sprawia innych problemów. Dziś spał w pokoju nawet z zaczepnym Kretem i był grzeczny. Od czasu tego telefonu do wynajmowaneju dobudówki, nie było o niego żadnego zapytania. Tylko w gruncie rzeczy, w tym czasie nie było w ogóle żadnego zapytania o któregokolwiek ogłaszanego psa u nas.
  13. Jak on z tym ogonem funkcjonowal. Dobrze, ze juz po zabiegu. Nasza Rysia ma taki ogon pourazowy. Podobno nikt jej nie chciał z powodu tego kikuta. Myslslam, ze to mniejszy kociak. Ma niesamowicie podobne pysio do Arabiki.
  14. Dostalam od Pani dzis zdjecia do ogłoszenia. Zrobie jej z nimi olx na Katowice. Prosilam o dosłanie jeszcze kilku.
  15. Podoba aż za bardzo. Odkad jest śnieg i mróz, to praktycznie się nie rusza. Ze sposobu życia przypomina leniwca. Z trudem daje się teraz wyciągnąć na załatwianie. Dzis byla w przychodni na kąpieli i wyczesywaniu. Koszt 130 zł. Nawet po wyczesaniu jest naprawdę spora i masywna. Waży 34 kg. Na zdjeciach oczywiście na pierwszy plan wpycha się nasza kontrolerka. Może osoby oglas-ajace ją wstawią do ogłoszeń choc po jednym zimowym zdjeciu, żeby było widać, że aktualne? Porobię jeszcze w domu. Tylko wtedy sa w jednej pozycji
  16. Miala być gettyńska, miniaturowa, ale waży ok 80 kg Jak ją zobaczylam, to nie mialam sumienia zostawić. Skoro już ma mega budę ocieplaną i profesjonalnie zrobioną zagrodę, to zastanawiamy się z córkami nad naprawde miniaturowym samczykiem do towarzystwa. One choc moga być już wykastrowane przed zmiana domu. Byli kiedyś takie oglądać na Słowacji i rzeczywiście byly malutkie. Żal nam Babucia, bo ludzie i psy to jednak nie to samo, co świnia. Tylko teraz trzeba podejść do tematu rozsadnie, bo utrzymanie Babucia to koszt utrzymania dwóch dużych psów i nastepna już naprawdę musi być malutka.
  17. Ogólnie, to pani stwierdziła, że nie nadaje się na kota i w czwartek ją odwozi do Pawłowic, mąż po nią tam dojedzie. Oczywiście była ankieta, wizyta, umowa z ZEA.
  18. W czwartek wraca z adopcji w Krakowie nasza zamojska tymczasowiczka czarna kotka Arabika. Zwrot nie z winy kici. Bardzo prosze, jak będę miała jej fotki o pomoc w ogłoszeniach. Usunełam juz jej zdjęcia. Każdy zwrot z nowego domu jest dla zwierzęcia stresem i traumą. Chciałabym, żeby szybko znalazła nową, w pełni odpowiedzialną rodzinę.
  19. Nie, wczoraj z budy nie wychodziła. Dziś za to asystowała przy wyjeżdzie szczurka, który był u nas.
  20. Chyba trudno będzie o transport okazyjny psa wielkości cielaka. Nawet jesli ktoś jedzie na tej trasie na święta, to sobie takiego nieznanego usposobienia, kudłatego ogromnego psa z drogi nie dobierze na pasażera. Tolu, raczej muszą na wątkach transportowych szukac profesjonalnego transportu. Kiedy szukałam dla małej suni, to były tylko oferty odpłatnego transportu.
  21. Tu też się pochwalimy :) Dzis odwiedziły nas Isiak i alex260503. Cioteczki przywiozły naszym psiakom góre prezentów My również dostaliśmy w prezencie przecudnej urody sławne isiaczkowe rękodzieła. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe odwiedziny i wszystkie podarki
×
×
  • Create New...