Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Niestety, Nory nie było :shake:. Małe obłednie najadły się startera i kurczaka, sa grzeczne i spokojne. Chłopczyk jest rzeczywiście najbardziej przebojowy. Już mam od mojej p. doktor namiary na ewentualne 2 domy. Proszę o kciuki, zeby sie udało. Póxniej zrobie im zdjęcia, to wstawię. Ewelinka, mogłyście wziąć jakiegos psa ze schroniska zamiast Nory, skoro nawet tam dotarłyście, szkoda było jechać tylko z tymi maluchami. Czy Nora odnalazła się? Martwię sie o nią.
-
Na katowickiego onkowatego Maxa dałam panu namiary i Max jutro jedzie do nowego domu. Czy Maciuś z 1 strony jest wielkości onka, czy średni? Może jemu teraz szukać domu z mojego ogłoszenia? Jeśli tak, to czy podany kontakt jest aktualny? Została jeszcze Nora, ale i tak musi być najpierw wysterylizowana. W przyszłym tygodniu ją ogłoszę.
-
Szczeniusie słodkie. Chyba bedą max. średnie.
-
Oby Nora dała się złapać. Na smyczy pewnie bez problemu da się wsadzic do auta. Ja też nie wyobrażam sobie, jak można wypuścić psa na ulicę :roll:. Czy mogę prosic o zdjęcie i informacje o tej suni. Może też będę o niej mówić? Czy mogłabym się dowiedzieć, jakiej wielkości jako dorosłe będą szczeniaczki, które do mnie przyjadą? Mam mnóstwo telefonów i większczość ludzi chce szczeniaka, a nie rocznego psa. Mogłabym o nich wstępnie mówić,tylko nie wiem, jakie mniej wiecej bedą.
-
Erka, już zaczęłam mówić o Norze. Czekamy na nią i na szczeniaczki. Gdyby znalazł sie dla niej dom u Was na miejscu u tych ludzi, którzy są zainteresowani onkowatym psem, to daj mi znać, bo chcę jej dać do gazety ogłoszenie. Na razie na szybko daje kontakt na katowickiego mix onka, bo nie bardzo wiem, jakiego domu Norze szukać. Na Twoje odczucie, może mieszkać w mieszkaniu lub domu, czy lepiej w ogrodzie?
-
Jesli tylko nie mają żadnej choroby zakaźnej, to oczywiście 3 mogą przyjechać, przecież jeden nie zostanie. Czy szukasz transportu? Napiszę też na katowickim wątku prośbę o transport, może ktoś akutat pojedzie.
-
Miałam wcześniej chętnych i wszystkim mówiłam, ze nieaktualne. W Katowicach jest jeszcze piesek w typie onka szukający domu, jesli ktos chciałby suczkę, to dam znać. Jak na złość przedwczoraj było 8 tel o psa, a wczoraj nikt nie zadzwonił. Ogłoszenie mam jeszcze dane na dwa kolejne wtorki, wiec moze sie uda. Czy Nora mogłaby zostać wysterylizowana, bo nie wiem, co mówić ludziom? Erka, jeśli możesz, to przeslij mi Twój telefon i kilka zdjęć Nory, bo na 1 stronie jest tylko jedno.
-
Wiem, ze nie masz :evil_lol:. Chodziło mi o to, że jak już bedziesz mieć, to prześlij, żebym szybko zrobiła ogloszenie. Zapytasz Erkę o Norę? Chociaż jesli przyjadą maluchy, to ona mogłaby dopiero po nich. Mam jeszcze cały czas kozy i 6 kotów na tymczasie. Chyba, że wymieniamy kozy na psy :razz: ;)? Za dwie kozy biorę wszystkie szczeniory i Norę :diabloti:.
-
Przeslij mi zdjecia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zrobię im juz allegro. Gdyby był ktoś zdecydowany, wtedy mogłoby przyjechać więcej szczeniąt. O Norze coś wiesz, bo nie wiem kogo pytać?
-
Ewelinka, wynegocjowałam dwa maluchy ;). Są wakacje, ludzie duzo jeżdża, moze transport sie znajdzie. Gdyby załozyć im osobny wątek, to może pozostałą czwórkę też udałoby sie gdzieś umieścić? Czy napiszesz na wątku transportowym? Będę w najbliższym czasie jechała z Katowic do Nowego Sącza i Zakopanego. Gdyby ktoś z tamtych okolic chciał szczeniorka, to przewiozę.
-
Duże będą te szczeniaki? Da się zrobić im zdjęcie?
-
Czy onkowata Nora nadal jest "na wolnosci" i nie daje się zblizyć do siebie? Czy możecie mi coś bliżej o niej napisać? Mój Gucio tez nikomu nie dawał się zblizyć na 2 m, a w domu przylepa i pieszczoch. Cała okolica go łapała z nagonką, a u nas wystarczyło tylko go raz zawołac i juz przychodził. Moze ona nie jest dzika, tylko wystraszona :roll:.
-
Pytam o sunie, bo na razie nie mam żadnego psa na tymczasie, ale musiałabym coś wiecej wiedzieć o suni, bo mam duzo swoich zwierząt. Małe były za młode, zeby mogła mieć kolejną cieczkę. Czy, gdyby udało sie ją złapać, jest szansa na sterylizację? Przy duzej dozie cierpliwości można ją złapać po podaniu w jedzeniu Sedalinu.
-
Ale macie psów :shake:. Czy byłaby jakaś szansa transportu do nas? Mam ciągle pełno telefonów o mojego mix onka Gucia, który już jest w nowym domu. Mam namiary na jednego pieska z Katowic, ale może dałoby sie jeszcze któremuś od Was pomóc. Po France z dzieciakami mam sentyment do Waszysch psów :evil_lol:.
-
Tragedia :placz:. Czy macie zdjęcie suki? Jest tylko płochliwa, czy agresywna?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam w schronisku. W sumie wziełam 7 kotów. Nie mam jak wziąć psa, chyba że pogoda sie poprawi, bo mogę tylko do kojca. Nie wiedziałam o jaka sukę chodzi, ale z tego co widziałam (nie wszystkie wychodziły przez deszcz), nie było żadnej w ciąży. natomiast jest do wydania malenka czarna-podpalana ratlerkowata sunia. Stoi i trzęsie sie, takie 2,5-3 kg psa. No i jest jeszcze ta suka, którą pokrył pies. Średnia, potrzebna byłaby sterylka, ogłoszenia. Moge poprosić Terenię, żeby zrobiła jej fotki, ale ktos musiałby się zdeklarować ja ogłaszać. Biała sunia dalej siedzi przyklejona do krat i prosi o domek. Niestety, nie mam finansowych mozliwości na opiekę wet. i utrzymanie kolejnego tymczasowicza. Może za kilka dni wezme szorściaczka. Czy osoby ze Sosnowca naprawdę nie mogłyby razem spróbować czegos zmienić w schronie? Chodzi mi głównie o zmianę sposobu umieszczania psów. Gdyby psy i suki mieszkały osobno, to nie byłoby problemów z kryciami. Podobno część psów jest kastrowana, ale co z resztą? To pierwsze schronisko, w którym spotykam się z taką praktyką :shake:. -
Śląsk- zagłodzony pies z Sarnowa. MA DS !!
Jaaga replied to silver_shira's topic in Już w nowym domu
Może napisz do okolicznych fundacji prosbę o pomoc. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jaaga replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Najpierw kończy się kwarantanna szorsktowłosemu i jego zabiorę. Niestety, nie udało sie wydać mojego Gucia, więc białej suni juz nie wezmę. I tak nie mam pieniędzy na kastracje szorściaczka, a to jest warunek pobytu u mnie. Jednak taki brzydaczek i do tego całkiem spłoszony nie ma tam szans, a tu zupełna cisza. Zrobię bazarek, ale na pewno tyle sie nie nazbiera. jakby ktoś pomógł mi finansowo przy nim, to byłabym wdzięczna. Tym bardziej, ze go trzeba od razu odrobaczyć i zaszczepic, bo psy w tym schronisku nie sa szczepione wirusówkami, no i jeszcze wykup. Szkoda, ze tak mało ludzi ze Sosnowca interesuje się swoim schroniskiem. -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Masz jakies wieści o Majce? Dziewczyna ma pecha, że nikt nie zwraca na nia uwagi. Taka ładna i co z tego :roll:. -
Tym samym, co maltańczyka ;). Moje są na gotowanym mięsie z ryżem i RC dla małych ras. Do tego nabiał, żółtko, jesli pies lubi to warzywa i owoce, gotowe jedzenie np. Bozita. Cena yorka to dokładnie połowa ceny maltańczyka. Charakter podobny. Spokojne, zrównowazone maltańczyki odeszły do lamusa. Taką mam najstarszą, 10 letnią suczkę, młodsze to diabełki :evil_lol:.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mam maltańczyki i dzieci. Szczerze mówiąc maltańczyki są moje. Córka wybrała sobie mopsa i to był strzał w dziesiątkę. Odpowiednia wielkość, wiecznie zadowolony pies o miłym charakterze, duzo energii do zabaw i sporo ciałka do przytulania i miętoszenia, pielęgnacja podstawowa i niekłopotliwa, cena znacznie bardziej przystepna. Maltańczyk jest delikatniejszy w obyciu i ich pielegnacja jest trudna. Trzeba liczyć się ze znacznymi kosztami na kosmetyki, częstymi kąpielami lub strzyżeniem. Jesli piesek koniecznie ma mieć długi włos, to polecam yorka, bo pielegnacja maltana wielu przerasta. U mnie o szczeniaki najczęściej pytaja hodowcy. Zdrowy, dobry maltńczyk niestety sporo kosztuje. Wiem, że jakis czas temu był tu na "psach do adopcji" wątek o pieskach w typie psów ozdobnych, warto poszukać. niestety w schroniskach bywają też takie maltańczykowate - ofiary pseudohodowli. Sama miałam na tymczasie 3 mieszańce yorków. Miały byc rasowe, wyrosły zmieszane i wylądowały w schronisku.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
SZNAUCER MINIATURKA wychudzony zaniedbany skołtuniony-MA DOM
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze :multi:. Piesek bardzo sie Pani spodobał, dom naprawdę super. Piesek bedzie kastrowany. On jest tak kontaktowy, ze do wszystkich lgnie. Pani ma bardzo duzo wolnego czasu, który chce teraz małemu poświęcić. -
Sosnowiec-Blacky,SZNAUCER minatura , WROCIŁ DO DOMU
Jaaga replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
Dom dla sznaucerka od mojej p. doktor niestety nieaktualny. Poprzedni sznaucerek zmarł na jakąś wrodzoną chorobę i by tego uniknać ta pani chce kupić rasowego ze sprawdzonej hodowli. Trzymam kciuki za sobotę.