Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19190
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Ewelinko, prosze jednak o ogłoszenia. Małe rosną i coraz bardziej szaleją, a dzis dojechała Zojka. Co prawda, nie jest u mnie, ale też pod moja opieką. jutro spróbuję jej zrobić zdjęcia i Ci wyslę. Wszyscy maniakalnie chcą Klusie, obojetnie, czy mają warunki na tak aktywnego psa. Kundelków nikt nie chce. Wysłałam zdjęcia Zojki ludziom zainteresowanym Klusią, ale nikt nawet mi nie odpisał.
  2. Ulga. Bjuta dasz radę zrobić suni zdjęcia? Dobrze byłoby je zamieścić na początku. To może być pies z dogomanii, wyadoptowany temu facetowi. Może ktoś ją rozpozna.
  3. Juz jestem. Mogę podać mój adres, ale adresu Bjuty nie znam niestety. Może odezwie się do mnie. Suczkę dałam na strych, bo nie mam jej gdzie dać. Bardzo tam płacze. Jest to typowo domowy piesek, nie nadaje się do kojca. Jest mi jej bardzo żal. To tak grzeczna, sympatyczna sunieczka. Ja mam w domu nieciekawą sytuację przez te wszystkie psy. Trafilismy na godziny szczytu i wyjazd do Krakowa trwał 5 godzin.
  4. Bardzo dziękuję za wsparcie :lol:. Tym bardziej, że nie mogłam Zojki zostawić na pastwę losu z wizją kieleckiego schronu w tle, więc załatwiłam jej tymczas :cool3:. Niestety, pani która zgodziła się ją przechować nie ma pieniędzy na utrzymanie kolejnego zwierzaka i muszę dać jej jedzenie lub pieniądze na karmę dla małej. Do tego dojdzie jej szczepienie. Wczoraj Erce zapowiedziałam, ze przestaję wchodzić na kieleckie wątki, bo już mam wszystkie możliwe miejsca zajęte. Bardzo proszę o ogłoszenia dla psów pod moją opieką. W sumie u mnie jest 5 szczeniąt i onkowaty Niko. U mojej mamy Wiera-Żabcia i dojedzie staruszek z jednostki, a u p. Wandy będzie Zojka.
  5. Justyna na PW prosi wszystkich znajomych ze Śląska, ale wszyscy sprzątają i nikt nie zgodził się jechać do Krakowa. My nie mamy zimowych opon i Andrzej boi się jechac w taką pogodę.
  6. Ślicznie dziękuję. Wszystkie psy są już zaszczepione. Podsumowując wpłaty: Mimiś 30 zł taks 100 zł GoskaGoska 40 andzia69 50 Eruane 100 zł W sumie 320 zł Szczepienia całej piątki wyszły 200 zł, czyli na kastrację Niko zostaje 120 zł :multi:. Brakuje więc jeszcze ok. 30 zł.
  7. Jasne, ze się przyda. na razie jest 5 szczeniąt i roczny pies. Jesli bedziesz przejeżdżać, to napisz gdzie, odebrałabym karmę.
  8. Żeby o Łatkę mix JRT nietrzymającą moczu z powodu wady pęcherza były takie batalie, jak o Klusię, to byłabym bardzo szczęśliwa. Tez jest mała, miła, ale nikt jej nie chce, bo musi chodzić w pampersach. Od roku nie potrafie dla niej nikogo znaleźć. Może ktoś z osób proponujących dom Klusi chciałby Łatkę? Szczerze mówiąc, mam już dość tego szumu klusiowego. Owszem, mam doświadczenie we wczesnych sterylizacjach. Wszystkie kocięta z mojej hodowli opuszczają nas już po zabiegu. Nie każdy lekarz to potrafi robić, ale my takiego mamy. Mam jeszcze 4 inne szczenięta, tyle że zwykłe kundelki i ich też nikt nie chce.
  9. Javeno, Tobie chyba pieniądze też się jeszcze przydadzą? Slapcio, w dzielnicy Dąbrówka Mała.
  10. Ojejku, co czytam :cool3:. Halbina, naprawdę mogłabyś wziąć dwa moje łazienkowe? Byłoby super, bo pozostałe dwa mogłabym puścić na mieszkanie, a do łazienki wziąć Nikiego, bo płacze z zimna i chciałby mieszkać w domu. Małe są już odrobaczone, zaszczepione i mają książeczki zdrowia. Dałabym dwie sunie. Co prawda piesek jest największy i daje najbardziej popalić, ale przecież nie wykończę Halbiny draniem za dobre serce :eviltong:. O relacjach w domu nawet nie wspominam, bo która z nas miała szczeniaki w domu, to wie, jak nasze drugie połowy z tego cieszą się. Wielkościowo nie różnią się od szczeniąt z jednostki.
  11. Javena, podzielę się z Tobą moimi szczeniakami łazienkowymi, jak Ci zrobi się za cicho :evil_lol:. Chciałam wstawić ich wątek, ale widzę, że Ewelinka mnie uprzedziła.
  12. Dziekuję. Już podam konto. Maja nie tylko dziką aparycję, ale i charaktery :evil_lol:.
  13. Dzięki za wsparcie. Też tak uważam. Naprawdę te wszystkie telefony, maile i sms-y w sprawie szczeniąt głównie "na prezent" mnie rozwalają. Z Klusią przeczekamy do nowego roku.
  14. Dziś pojechała do domu Pchełka z jednostki. Państwo zwrócili koszt szczepienia. Te 40 zł zostawię na sterylkę Klusi. Na razie nie wydaję jej. Wysterylizuję po nowym roku i wtedy ogłoszę. Życzyłabym sobie dla niej takiego domu, jak Państwo od Pchełki. Mówiłam o Klusi, ale on zakochani są w Pchełce i nie było mowy o zmianie decyzji.
  15. Super :lol:. Adopcja wiązana. Kot w promocji :evil_lol:. Ja też chcę takich ludzi. Mam 6 szczeniąt i 4 koty do wydania. Nie dla wszystkich promocji wystarczy, ale kto pierwszy, ten lepszy ;).
  16. Dziękuję, bardzo cieszę sie, że uda się wszystkie zabezpieczyć. Już podaję nr konta.
  17. Chyba tylko pozostaje szpitalik w lecznicy. Ja szczeniaki z parwo dawałam do Dąbrowy G. Z tym, ze to droga sprawa. Za pierwszego zapłaciłam 500 zł, pobyt drugiego zapłacili dogomaniacy. Odzew był ogromny. Jaszo, chyba pozostaje tylko załozyć suni wątek, bo my, ze szczeniakami nie możemy jej dać tymczasu.
  18. Jak zwykle, Ewo. Pies ma służyć jako towarzystwo, a sam sie nie liczy. Zawsze można przecież go wyrzucić, jak stanie sie nieprzydatny. Na jutro umówiła się pani na Pchełkę z jednostki. Ma dom z ogrodem. Sróbuję zachwalić moje łazienkowe diablice. Pchełka jest grzeczniusia i może mieszkać nawet w bloku. Te małe mają wiecej energii, no i już stróżują. Co usłyszą, to wszystkie ujadają. Na trzech ostatnich zdjęciach Nika nie widać chudości, to może juz dac ogłoszenie z tymi fotkami?
  19. Tak, Niko ma wspaniały charakter. Jest ufny i oddany. Bardzo spokojny i grzeczny. Spróbuję jutro zrobić nowe zdjęcia, ale jestem tak zabiegana, ze nie wyrabiam :roll:. Elizo, możesz dopisac, ze zachowuje czystość w domu, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy i moze mieszkać wyłącznie w mieszkaniu lub domu z ogrodem. Absolutnie nie wydam go do kojca czy budy. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo. Nie jest głośny. tyle moge o nim napisać na dzisiaj, bo też krótko jest z nami. Kontakt (32) 3533135, 660124623, [email][email protected][/email] Jeszcze potrzebne jest ogłoszenie dla Wierki, która jest u mojej mamy. To już jest pies anioł. Co tam jestem, to siedzi w jednym miejscu., na spacerach jest grzeczna, załatwia sie na zewnątrz, nie szczeka. Zrobiłam jej dzis fotki, ale nie wyszły zbyt piekne, wiec spróbuję jeszcze. Zrobimy z moją Minia na wabia ;), bo rzeczywiście fotki z dziećmi maja najlepszy odbiór.
  20. Dodam miasto w ogłoszeniu. Justyna, a Ty możesz w tytule zmienić ten DT i Kielce, na Katowice :evil_lol:? DT już mają, a może ktoś ze śląska szuka akurat szczeniora i Kielce mylą ;). Hej, dogomaniacy jeszcze brakuje tylko na szczepionkę dla Nika. Bardzo proszę :modla:, on ma ok 10-12 mies. i nigdy nie był zaszczepiony. Jutro jedziemy szczepic maluchy, a on dalej niezabezpieczony będzie.
  21. eliza-sk, Fuksikowi już nie rób ogłoszenia, bo wczoraj pojechał do nowego domu. Na razie nie usuwaj tego, które ma, bo daliśmy mu kilka dni na sprawdzenie, czy sie przyjmie. Jego nowi opiekunowie mają serce dla zwierząt i dobre chęci, tylko mieszkają w niewielkim mieszkaniu w bloku, wiec nie wiadomo, czy Fuksik sie zaaklimatyzuje w takich warunkach. Ze spanielków została chyba już tylko moja Klusia, bo druga sunia czeka na transport. Bardzo jednak prosiłabym Cie o allegro dla Niko, młodego mixa onka, który do mnie przyjechał. Ja co prawda robię sama allegro, ale potrafie takie zwykłe, ze zwykłym tekstem :oops:, a Twoje są przejrzyste. Właśnie sprawdzałam na pierwszej stronie i nie ma tam Niko. Czy mogę prosić o dodanie go?
  22. Otrzymałam wpłaty: Taks 100 zł GoskaGoska 40 zł Serdecznie dziękuję. Maluchy zostaną zaszczepione. Jeszcze Niko nie ma pieniędzy na szczepienie i kastrację.
  23. Allegro maluchów: [url]http://www.allegro.pl/item851647580_szczenieta_szczeniaki_pieski_i_suczki.html[/url]
  24. Za zimno jest, żeby dać tam takie maluchy. Poza tym w łazience mam płytki i szybko udaje mi się posprzątać, a tam na podłodze z desek nie wyobrażam sobie sprzątania. Musiałabym dwa razy dziennie chodzić z wiadrem wody i wszystko szorować. Małą najbardziej płochliwą zabrałam do moich psów, żeby trochę się oswoiła. Najfajniejszy jest Niko. To naprawdę cudowny pies. Zaraz robię małym allegro. To wstawię tu link.
×
×
  • Create New...