Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Erko, dajcie znajdzie z cieczką Pillkan, to wstrzyma jej cieczkę i można będzie ją wyciąć. Inaczej marnie widzę 3 tyg. szaleństw dwóch samców. Jakbyś jednak zobaczyła pudelka, to wiesz co :razz:. Szkoda tylko, że nie idziesz do pracy, bo może przemiescić sie całkiem gdzie indziej :roll:.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Klusia już jest w nowym domu u tej Pani, która chciała Twoją Euro. Bardzo smutno tu bez niej i jestem ciekawa, jak odnajdzie się w całkiem innym sposobie życia. Plutek jest już psem rodzinnym. Na mięso jest taki sam, jak siostry. Teraz, kiedy je z moimi psami, to przejada się. Jest ciągle głodny. Wczoraj wieczorem chyba aż przesadził, bo robił 3 razy kupki, a ostatnia znowu była nieciekawa. Chyba będę musiała jakoś mu wydzielać. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zojka tez nie jest najmniesza. Do tego dosyc szczekliwa i okazała sie charakterna. Erka, wspominałas też o jakimś mini maluszku, kóry został jeszcze przy suce? -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Napisałam PW, Justyna powiedziała, że jest szansa. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie, to pani od Halbiny. -
Pięknie wszystkim dziekuję. Otrzymałam wpłaty: Zerduszko 20 zł, Ketunia 220 zł, Jkp 200 zł. Bardzo dziękuję, szczególnie Joasi - Jkp, która opłaca już DT u mojej mamy kieleckiej Żabci. Nie miałam w związku z tym odwagi przyjąć Jej pomocy dla staruszka :oops:. W związku z wpłatami, dodam mamie 100 zł do miesięcznej opłaty za psa. Pozostaje więc 350 zł, z czego 300 zł oddam za operację i na koncie staruszka pozostaje 50 zł. Z tego bedzie można go zaszczepić. Dzięki Wam staruszek żyje i jest całkowicie zabezpieczony. Justynko, mogłabys w pierwszym poście zrobic rozliczenie?
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
JOMA zaznacza wątek :cool3:. Kolejny do odwiedzenia. W końcu katowicki :eviltong:. Ewelinko, napisałam do Fiony.22, że może bedzie transport dla szczeniaka, żeby spróbowała też wysłać do mnie kotkę. Wiem, że z Erką nie ma kontaktu, wiec może udałoby sie oba zwierzaki przesłać pośrednicząc przez Ciebie? Do domu pojechała właśnie ta nieśmiała i wrażliwa. Plutuś bez niej ciągle skomli i płacze. Zrobiła się z niego ogromna przylepa.Teraz Andrzej pojechał z Klusią do Pani z Katowic, która intensywnie o nią sie stara :lol:. Jest to wizyta "okołoadopcyjna". Jak wszystko bedzie w porządku, to Klusia zostaje. W czasie przedswiątecznym trudno o wizytę przedadopcyjną, a zresztą Pani będzie miała świateczny prezent, bo nie planowałam wydać Klusie w tym roku. Z miłych wiadomości jeszcze mam informację, ze Zojka dostanie z jamniczej skarpety 100 zł. Na sterylkę Klusi miałam przeznaczone 40 zł, wiec w sumie wystarczy na worek jedzenia. Halbina, napisz co słychac u moich dziewczyn, bo sie troche martwię, jak ta jedna radzi sobie u Ciebie? Dziś miałam z allegro jedynego maila pisanego łamana polszczyzna, bez podpisu z zapytaniem, czy szczenięta sa już duże. Nie odpisałam nawet, bo nie chcę żeby wylądowały w wietnamskiej restauracji. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niko został wykastrowany. Koszt zabiegu wyniósł 160 zł, czyli na koncie stadka zostaje jedynie 20 zł. Rachunek wstawię później, bo też mi działa dogo tak, jak wszystkim. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniak pod szpitalem jest jeden. Bardzo proszę wszystkich o rozglądnięcie się za transportem. Teraz, przed świętami może ktoś będzie jechał na trasie Kielce-Katowice. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bjuta, moje mają się gdzie podziać, a Zosia nie ma. Może wysępię jeszcze zwrot za szczepienie od jakiegoś szczeniaka, to bedzie na moje :eviltong:. Też myslę, że te wstrząsające zdjęcia w pierwszym poście pomogłyby dozbierać pieniądze. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Jaaga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miałam nie wchodzić tu i znowu weszłam. Czekam od Erki na zdjęcia maluchów na maila, bo podobno duże, dogowate są. Już mi głupio żebracze wątki z Justyną zakładać :oops:, a tu nowe chudzinki :shake:. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Do super nowego domu pojechała suczka, która została u mnie :multi:. Państwo o nią zadzwonili i po 20 min. już byli. Dostałam 50 zł zwrotu kosztów szczepienia i te pieniądze przekazuję na hoteli dla gwałconej Zosi. Niestety, mimo zarzekań weszłam na wątek kieleckich szczeniąt i zobaczyłam kolejne bezdomne dzieciaki. Jeśli znajdzie się jakiś transport, to chyba je wezmę :roll:. Długo nacieszyłam się, że Halbina odciążyła mnie dwoma suniami :eviltong:. Czekam na zdjęcia od Erki, bo ponoć maluchy są spore. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wydałam do nowego domu jedną z suczek. "Wyżebrałam" :evil_lol: zwrot kosztów szczepienia, żeby było na następnego. Dostałam 50 zł i zaraz wpłacę te pieniądze na Zosię. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Jaaga replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
To jest Zojka. Tylko nie wiem, czy wystarczająco jamnikowata? Sylwetke tez ma jamniczą, jest dłuższa i ma króciutkie nóżki. Kontakt w srawie Zojki (32) 3533135, 660124623 Wątek, w którym jest ujęta: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175401-PRZEMARZNIAE-TE-4-SZCZENIAKI-DOROSA-Y-wygiAE-ty-w-pA-A-nastAE-pne-szczeniAE-WOA-AJAE-O-POMOC[/url] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/843/78/56/843785689_1[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/843/78/56/843785689_2[/IMG] -
Staruszek tak wygląda dzięki udanej operacji: [URL=http://img109.imageshack.us/i/2603.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/9022/2603.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/2604.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/855/2604.jpg[/IMG][/URL] Niestety, za operację trzeba zapłacić. Bardzo proszę o wsparcie szansy, jaką dostał.
-
Nie czytałam całości , ale jeśli jest tam pozostawiona starsza suczka i jeszcze prawdopodobnie w ciąży, to załóżcie jej osobny wątek. Erka staruszka z jednostki nie chciała nawet pokazywać, tylko wstawić na staruszkowy wątek :eviltong:, a teraz dziadzio jest już po operacji i grzeje się w ciepełku :lol:. Może też znajdzie się ktoś, kto da jej DT. Jeśli jest niewielka, to szanse na dom jednak są. Co mądrzejsi starsi ludzie szukają małych, starszych psiaków. Wydałam też taką kilkunastoletnią sunię do nowego domu i ma się dobrze. Tylko dużych, starych psów nikt nie chce :-(. Ktoś musiałby założyć wątek o wzruszającym tytule, porozsyłać po ludziach PW i może akurat sie uda. Tutaj, na wątku raczej niknie i trudno wyłuskać ją wśród psio-kocich informacji.
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To chyba musimy czekać na osoby z Kielc. My żadnej fundacji nie mamy przecież. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czy ktos mógłby zrobić bazarek? Mam trochę rzeczy dla dzieci, ale nie potrafie teraz wstawiać tu zdjęć i generalnie kiepsko mi działa dogo. Przesłałabym mailem fotki, to może coś uzbierałoby się. Niestety, nie mogę inaczej Zosi pomóc. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie, nie nazywam ich. I tak kłębią się i obskakują mnie razem, więc na pewno nie reagowałyby na swoje imiona. Dziś dwie suczki jadą do Halbiny na DT, więc pewnie zostaną nazwane. Zostanie piesek (akurat jego Minia nazwała Pluto, bo ma ogon, jak kreskówkowy imiennik) i jedna dziewczynka. Sunię wezmę do moich psów, a Pluto zostanie z Nikiem. On jest najwiekszym łobuzem z całej czwórki. Ciągle muszę wymyślać imiona dla moich kociąt i szczeniąt i już brakuje mi weny twórczej ;) -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeśli ma trudności z sikaniem, to może mieć bakteryjne zapalenie pęcherza. Trzeba zebrać mocz do badania. Wtedy właśnie suczki tak po troszce posikują. Deklaracji nadal brakuje, a za kilka dni kończy się tymczas :shake:. U mnie na strychu, gdzie była zanim pojechała do Bjuty, też cały czas kwiczała i rzucała sie na drzwi. To była prawdziwa histeria. Zosia koniecznie potrzebuje pobytu w domu. Jeśli nic się nie znajdzie, to musiałaby przyjechać do mnie do ogrodu do nieogrzewanego kojca z budą. Z tym, że jeśli byłaby tak głośna, to też nie mogłaby zostać, bo sąsiedzi wezwaliby SM. Już mam z nimi na pieńku. Szczerze mówiąc, nie miałabym nawet kiedy wychodzić z kolejnym psem na spacery. Jest już wieczna tymczasowiczka Sara, Łatka, dziś dojdzie Zojka, do tego Klusia, szczeniaki z łazienki, Niko i schroniskowe kozy w ogrodzie. Oczywiście o moich prywatnych psach i kotach nawet nie mówię. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Erko, nie można podawać prywatnego konta. Niestety, nie potrafię robić innego Allegro :oops:. Wiem, że lepiej wygląda takie z dużymi, kolorowymi literami i zdjęciami w tekście, ale nie wiem nawet, jak to zrobić :shake:. Zawsze piszę, że szczenięta są w DT, tym razem jakoś mi umknęło, zaraz dodam. I tak ludzie dzwonią i pytają, czy to schronisko :evil_lol:.