Jump to content
Dogomania

nulka07

Members
  • Posts

    525
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by nulka07

  1. No błagam.... Jak się bardzo chce psinkę, to się na głowie stanie . Kurcze, my też jechaliśmy po naszą Mijkę do Szafirki i wracała z nami do Opola. A tu transport będzie i co!??? Jeżeli dla kogoś problemem jest poczekanie na dowóz psa..to słabe to uczucie zakochania w Kamusi. No najlepiej jakby piesek był gotowy ..czyli na już z dowozem do domu , chodził pięknie na smyczy, załatwiał potrzeby na spacerku ,przychodził na zawołanie!!!
  2. Oj ciężko to czytać..Ciężko. Wierzę ,że Misiek jeszcze będzie z nami. Ale nie zmuszajmy go do życia na siłę. Mimo,że mogą posypać się na mnie krytyczne teksty... uważam ,że zwierzak wie, kiedy nie ma już sił. Pies dla swego właściciela zrobi wszystko....nawet w bólu. Patrzmy uważnie... Jest czas narodzin i czas odchodzenia naszych skarbów :(
  3. Zaglądam i trzymam kciuki za domki:)
  4. Też zaglądam i ....aż się boję. Czy coś wiadomo?
  5. Dobre wieści!! Uszatego żal ,ale cóż...prawo buszu. To instynkt zwierzęcy niestety. Jaaga dziękujemy za pracę nad Fado. Ściskam mocno Ciebie i wszystkie futerka pod Twoją opieką;)
  6. Kurcze....biedny . Trzymaj się Misiek!
  7. Jak miło czytać takie wieści. Nie tak dawno my byliśmy w strachu co też powie nasza psina , jak tu państwo wrócą z wczasów z...inną sunią !!! Ale miłość była od pierwszej chwili. Granice stawiała rezydentka,ale teraz to Mia ,którą przywieźliśmy z domku Szafirki , włazi starszej siostrze na głowę. Nie ma, że pada, śnieg czy wiatr!!!! Szalejemy!!!
  8. No ,ale sama powiedź,że tak tych zdjęć nie odczytać?! Prawdziwe, jak to u zwierzaka,niewyuczone .
  9. Jaka sesja udana!!! Pierwsze TAK TO JAAAA drugie JESTEM DO POKOCHANIA trzecie BĘDĘ SIĘ UŚMIECHAĆ I KOCHAĆ CIE czwarte.....No już wrzucam na luz;) No prawdziwa kokietka !
  10. Oj Misiu.... smutno....walcz proszę!
  11. Piękne zdjęcie. Śliczna jest nasza malutka. Oby ktoś ją wypatrzył;)
  12. Weszłam na wątek. Jaka ona piekna i nietypowa. Ten marsik na pysiu..O matko jedyna. Szalony, pozytywny temperament , i te oczy..... Piękny pies:)
  13. Zaglądam do naszych kuleczek .Mamunia cudna jest :) A one pewnie po tatusiu urodę mają.Rośnijcie zdrowo !!
×
×
  • Create New...