Jump to content
Dogomania

nulka07

Members
  • Posts

    525
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by nulka07

  1. Hejka wszystkim. Następna psinka wyrusza! Och ...jak dobrze to się czyta;) Trzymam,ściskam i oby poszło dobrze!!
  2. Też się cieszymy. Fajnie bo ma miejsce w domku, ale woli być na dworze, biega sobie luzem w ogrodzie.Pilnuje posesji!! Kupa futra do wyczesania, ale powoli doprowadzają go do tzw. ładu. Cudny:)
  3. Hej. Witamy wszystkich. Nasi sąsiedzi pożegnali 16 letniego psiaka .... Smutek zastąpiła radość! Adoptowali około 1,5 rocznego psa ze schronu!!! Mia ma nową miłość ;) On niestety jeszcze boi się ludzi , odgłosów....Ale odwiedził nas na smyczy z nowym panem. Jest duży w stylu owczarek -mieszanka z colii , cudnej urody i po wstępnym niuchaniu, które uważam za mego sukces, Mia liczyła na harce podwórkowe.No ,ale na takie bieganie trzeba poczekać. Bardzo się cieszymy,że kolejny psiak znalazł domek. Pozdrawiamy wszystkich;)
  4. Bidulka. Musi się przemóc do człowieka i zaufać na nowo. Trzeba czasu. Nasza Mia reagowała podobnie, Taki niewidzialny pies. Za to teraz tajfun! Oby i w tym przypadku tak było. Życzę tego z całego serca.Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę:)
  5. Och jejku! Nasz Faduluś ...no psinka kochana. Jak dobrze,że trafił do Jaaga. Powoli,powoli i będzie lepiej. A obcy...hmmm ...trudny temat Niechaj wiedzą kto TU rządzi!!! Psy i gęgole pilnują;) Na wsi to nieocenione.
  6. Też zaglądam do suni. Pięknotka z niej;) Czasem trzeba poczekać na sensowny domek. Słonecznego dnia kochani!
  7. Hej ? Nikt nie zaglądał? Ojjjj.......... W takim razie ja głaski przesyłam dla Fabii z życzeniami szybkiego wydobrzenia !
  8. No piękne! Aż sam się uśmiech pojawia. Ciasnawo ale razem!!!! Jak moje dziewczyny. Posłanka dwa są , ale mniejsze jest najlepsze ,gdy jest użytkowane wspólnie.To nic ,że jak nie nóżki , to tyłeczek się którejś wylewa ;)
  9. A to przepraszam...Dziękuję osobie ,która była z Misiem do końca. A Tobie za wyrwanie ze schronu. Dziękuję za ten wpis.
  10. Nasza malusia dzielna dziewczynka!!! Niechaj nam dobrzeje przy wspaniałej opiece. Dziękujemy za serducho dla psinki!
  11. Ja myślę,że cieszmy się ,że piesio się wybudził bez powikłań. Ma dziewczynka wolę życia! Powieka ...pewno przeszkadza ,ale do pewnych niedogodności ,jak i my ludzie, piesek się przyzwyczaja. Spokojnie. Nie jest to coś zagrażające jej życiu. Trzymajmy kciuki za dobre gojenie rany i dziękujmy za opiekę nad pieskiem. Spokojnej i bezbolesnej nocy maleńka!
  12. Kochana Sunia2000 dziękuję za opiekę nad Misiem. Smutno..ale ostatnią część swego życia miał bezpieczną i pełną Twojej czułości. Postąpiłaś słusznie, tak kazało sumienie...próbować. Nigdy nie wiemy jak będzie. Ludzie też się poddają i nie walczą, odchodzą. Serce płacze,ale taka jest kolej rzeczy. Oby każdy pies otrzymał szansę, jaką Misiu miał u Ciebie. Wykorzystał co było mu dane. Zastąp smutek nadzieją i idź dalej. Bądź ważna dla reszty małych potrzebujących. Ściskam mocno,ocieram Twe łzy i dziękuję.
×
×
  • Create New...