nulka07
Members-
Posts
525 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nulka07
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
nulka07 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
NOO sie dzieje tutaj!! Trzymam kciuki. Oby wszystko poszło dobrze;) -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
No nic. Ma problemiki:( -
Hej. Witamy wszystkich. Nasi sąsiedzi pożegnali 16 letniego psiaka .... Smutek zastąpiła radość! Adoptowali około 1,5 rocznego psa ze schronu!!! Mia ma nową miłość ;) On niestety jeszcze boi się ludzi , odgłosów....Ale odwiedził nas na smyczy z nowym panem. Jest duży w stylu owczarek -mieszanka z colii , cudnej urody i po wstępnym niuchaniu, które uważam za mego sukces, Mia liczyła na harce podwórkowe.No ,ale na takie bieganie trzeba poczekać. Bardzo się cieszymy,że kolejny psiak znalazł domek. Pozdrawiamy wszystkich;)
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Teraz poczytałam O Tani...Oj bidunia mała. Oby tylko Fado nam się nie rozregulował na nowo. Takie postępy przy Jaaga zrobił!. Trzymamy kciuki za dobre zmiany. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
No masz...kobieta!!! Tak powiedziałaby moja druga połowa;) Jaaga coś wymyśli. No lepiej nie zaczynać ,bo jak Tania się sfocha, to może być źle!!! -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Och jejku! Nasz Faduluś ...no psinka kochana. Jak dobrze,że trafił do Jaaga. Powoli,powoli i będzie lepiej. A obcy...hmmm ...trudny temat Niechaj wiedzą kto TU rządzi!!! Psy i gęgole pilnują;) Na wsi to nieocenione. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam do Fado. Czekamy na wieści:) -
No piękne! Aż sam się uśmiech pojawia. Ciasnawo ale razem!!!! Jak moje dziewczyny. Posłanka dwa są , ale mniejsze jest najlepsze ,gdy jest użytkowane wspólnie.To nic ,że jak nie nóżki , to tyłeczek się którejś wylewa ;)
-
Misiu za TM [*]- stareński, bardzo chory psiaczek !
nulka07 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
A to przepraszam...Dziękuję osobie ,która była z Misiem do końca. A Tobie za wyrwanie ze schronu. Dziękuję za ten wpis. -
Ja myślę,że cieszmy się ,że piesio się wybudził bez powikłań. Ma dziewczynka wolę życia! Powieka ...pewno przeszkadza ,ale do pewnych niedogodności ,jak i my ludzie, piesek się przyzwyczaja. Spokojnie. Nie jest to coś zagrażające jej życiu. Trzymajmy kciuki za dobre gojenie rany i dziękujmy za opiekę nad pieskiem. Spokojnej i bezbolesnej nocy maleńka!
-
Misiu za TM [*]- stareński, bardzo chory psiaczek !
nulka07 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Kochana Sunia2000 dziękuję za opiekę nad Misiem. Smutno..ale ostatnią część swego życia miał bezpieczną i pełną Twojej czułości. Postąpiłaś słusznie, tak kazało sumienie...próbować. Nigdy nie wiemy jak będzie. Ludzie też się poddają i nie walczą, odchodzą. Serce płacze,ale taka jest kolej rzeczy. Oby każdy pies otrzymał szansę, jaką Misiu miał u Ciebie. Wykorzystał co było mu dane. Zastąp smutek nadzieją i idź dalej. Bądź ważna dla reszty małych potrzebujących. Ściskam mocno,ocieram Twe łzy i dziękuję. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
nulka07 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i cieszę się z wieści. Powoli wszystko się stabilizuje. Praca Jaaga nieoceniona. Będzie dobrze;)