-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
justyna będziemy mieli go na uwadze może dopisz że potrzebny chociaż DT -
mam plakaciki dla czrnulek podawać maile...powysyłam
-
Remika już spokojnie nadaje się do adopcji wychowana w domu, zachowuje czystość kotów jednak chyba nie za specjalnie polubiła:p
-
[URL="http://img70.imageshack.us/i/maxv.jpg/"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3280/maxv.jpg[/IMG][/URL] postaram się jeszcze coś porobić Max, jest psem wychowanym w domu Trafił od pani któa dokarmiała go na klatce schodowej potem znalazła mu dom kilkanaście kilometrów za miastem pies uciekł i wrócił do swojej karmicielki został oddany na straż miejską pies uciekł i wrócił do swojej opiekunki jedynie zamknięcie w schroniskowym boksie powstrzymało go od powrotów bardzo przywiązany do cżłowieka i niesamowicie inteligentny
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a może jakies ogłoszenia dla Dako???? bida wszystkich czaruje swoim smutnym wzrokiem a pomimo tego nikt nie może jej zabrać do siebie -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
znalazałam chwilę czasu więc uzupełniam powoli wątki wątek Ramsia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/taki*****-jak-maja-dozywocie-w-schronisku-149298/#post13190667[/URL] kolejna bida z minimalnym szansami na adopcje:shake: -
Przechodzą po najzwyklejszym schronisku w Polsce widać że najwięcej podopiecznych to właśnie starszawe, nieładne onkowate psiaki. Dlaczego? Dlatego że są zwyczajne? Dlatego że nie przypominają labradorów, których sąsiad będzie nam zazdrościł? Dlatego że ich jedyną winą jest to że się urodziły???!!! [URL="http://img168.imageshack.us/i/pict0026v.jpg/"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9464/pict0026v.jpg[/IMG][/URL] Ramsiu, nie da się ukryć, nie przypomina ładnego owczarka Jedyne czym może zabłysnąć to jego wspaniały charakter, jednak tego nie zauważy nikt kto w ciągu pięciu minut przechodzi po schronisku żeby wybrać ładnego pupila Po co komu stary, duży, przeciętny pies:roll: Wierzę że jednak znajdzie się ktoś kto temu przylepie da dom. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/197/b4a47b6e4579e4ca.jpg[/IMG][/URL]
-
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
w schronisku mam mnóstwo zdjęć z creepą w roli głownej najlepszym lekarstwem na jej lęk byłby człowiek ona sama aż pragnie żeby ktoś przyszedł ją pogłaskał, pochwalił...ale odruchowa zaczyna się przewracać na brzuch chociaż ostatnio zauważyłam że otworzyła się w momencie jak weszła na boksy ogólne... już nie jest tak źle z jej człogłaganiem, jednak tak naprawdę w DT dopiero szybko by się otworzyła postaram się nakrecić film jak Creepa zachowuje się w boskie -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki:loveu: Ravena nawet nie wie co ją czeka:multi: jest jednym z najkochańszych psów jakie poznałam Ona jest tak łagodna że z pewnością dogada się z pozostałymi psiakami -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
ravena już po kwarantannie i sterylce płakać mi się chce...ona jest zbyt delikatna na schronisko test na koty wypadł pozytywnie, do psów wszystkich(!) łagodna często nawet sama zaprasza do zabawy wczraj miałam kiepski dzień i sprzątając boksy kucnęłam w kącie i popłynęło mi parę łez....wszystkie psy siedziały przy miskach i jadły jedynie Ravena przyszła do mnie i swój wielki łeb przytuliła do mojego ramienia jest duża ale za to bardzo delikatna w porównianiu do średniej wielkości psa wclae nie jest o wiele większa, ale ma znacznie dłużesze nogi co sprawia że stojąc jest wyższa nawet od onków -
sunia jest średniej wielkości śliczna, ładnie spaceruje, pare dni trwało zanim wziełam ją na pierwszy spacer....bała się smyczy jak ogonia, teraz to przeszłość na sam widok obroży sunia skacze ze szczęścia do psów róznie niektóre toleruje niektóre nie, ale nie ma w niej jakiejś agresji do wszystkiego co się rusza:eviltong: do ludzi ok...nawet jak się bała na poczatku nigdy nikogo nie ugryzła... głaskanie sprawia jej wielką przyjmność czeka w kolejce na sterylkę teraz pierwszeńsytwo dostała sunia która ma ropomacicze sunia przebywa w boksie z psem o imienu Mario dogadują się bez problemu widać że była wychowana w domu, trzyma czystość
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nie, Grand nie ma tłustej sierści, kompletnie żadnych pryszczy... tylko ten szpecący łupież z ogłoszeń cisza w ogóle z adopcjami teraz jest bardzo ciężko jedynie na co możemy liczyć to ogłoszenia dogomaniaków myślimy nad akcją dt na okres zimy dla psów które gorzj znoszą warunki zimowe i te które były wychowane na kanapie w domu czyli Grand, Ramsiu, Ravena, Senega, Odi, Lisek i Sigma w przyszłym tyg będziemy staracs ię jakoś to rozpromować -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
myślę ze damy sobie spokój z szukaniem własciciela Ramsia psiak już jest starszawy i ma małe szanse na znalezienie domu jutro sama mu założę wątek.... dzsięki justyna -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
mamy wyjaśnienie choroby granda pies był tak zaniedbany i źle żwiony że teraz wiać to po stanie zewnętrznym psa zęby i sierść były dowodem że pies nie miał cudownego życia w organiźmie brakowało mu przede wszystkim żelaza i (chyba) cynku stąd ten ...zwykły łupież pies musi być kąpany z najzwyklejszym nizoralu z dodatkiem najlepiej tych w/w składników w schronisku nie mamy na to warunków ale dobra wiadomość to ta że grandus jest zupełnie zdrowy -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
przepięknie umaszczony Max [URL=http://img70.imageshack.us/i/maxv.jpg/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3280/maxv.jpg[/IMG][/URL] Kapiszony-6 tyg szczeniory, będą kudłate [URL=http://img390.imageshack.us/i/kapiszony.jpg/][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5550/kapiszony.jpg[/IMG][/URL] Dżeki- komendę poproś dopracował do perfekcji;) to typowy kanapowy psiak [URL=http://img70.imageshack.us/i/pict0036x.jpg/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/89/pict0036x.jpg[/IMG][/URL] -
sigma może ważyć comajmniej 6 kg ale to dlatego że to mały kałdun który lubi jeść chuda to on nigdy nie będzie w uciechowie :lol: justyna internet chodzi mi na tyle wolno że połowa stron nie chce mi się władować i kilka fotek [URL=http://img88.imageshack.us/i/dsc05908.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1823/dsc05908.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc05902.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4683/dsc05902.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img337.imageshack.us/i/dsc05912.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5074/dsc05912.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img260.imageshack.us/i/dsc05901.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/6087/dsc05901.jpg[/IMG][/URL]
-
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
marleno, ogonku, szukamy więc transportu do sandomierza moj net chodzi na tylewolno że nie wielę ostatnio mogę zdziałać wczoraj rozmawiałam z przyszłym właścicielem haskiego -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
szczeniaki mają zbiórcze ogłoszenia na allegro przydadzą się także na innych portalach Ravena powoli dochodzi do siebie po sterylce dzisiaj porobiłam kilka owych zdjęć, ale sądząc po szybkości internet raczej to potrwa zanim cokolwiek właduję -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
chyba szukamy domu dalej nikt nie odpisywał mi na maila w schronisku mamy 11 szczeniąt i jak tutaj taki granduś ma znaleźć dom:shake: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Ravena ma też taki charakter- spokojny i melancholijny jednak na spacerach czy nawet w boskie zawsze to ona zaprasza psy do zabawy jutro postaram się zrobić jakies fotki dzisiejsze szczeniaki- około 2-3 miesięczne [URL=http://img210.imageshack.us/i/pict0001ji.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2280/pict0001ji.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/pict0002h.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5751/pict0002h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img66.imageshack.us/i/pict0004u.jpg/][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1174/pict0004u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/pict0005t.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7356/pict0005t.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
kilka fotek Falk-dla mnie świetny psiak [URL=http://img5.imageshack.us/i/falkc.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3905/falkc.jpg[/IMG][/URL] SENEGA-ta kanapowa suczka nie jest psem nadającym się do schroniska, przerażona całą sytuacją. ma 4 miesiące [URL=http://img444.imageshack.us/i/pict0057.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/112/pict0057.jpg[/IMG][/URL] Ravena- już po sterylce [URL=http://img32.imageshack.us/i/pict0088u.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2314/pict0088u.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img32.imageshack.us/i/pict0066se.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4326/pict0066se.jpg[/IMG][/URL] nasz granduś:loveu: na razie bezpieczny na izolatkach idę do buni po zapytanie lara czyli to były dwie rózne osoby smerfetka pisała tylko maila natomiast ta druga osoba jest z katowic, mówiła że miała wczesniej jamniczkę ze schroniska może jednak jest szansa -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
rotek_ replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='_ogonek_']AGENT wiek: w średnim wieku wielkość: mały stan: kwarantanna Spokojny piesek, smutny. Siedzi w kącie boksu. Niestety siwa morka odejmuje mu szanse na adopcję [URL="http://img2.imageshack.us/i/pict0010x.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9293/pict0010x.jpg[/IMG][/URL] mamy takie cudeńko w schronisku... Kontakt ws adopcji Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych Os. Białe 7 Uciechów 58-203 DZIERŻONIÓW tel. 510 433 322 , 889 137 137 @ : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Agent w domu, poszedł tego samego dnia co psiak wyżej- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
rotek_ replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='rotek_'][B]wiek[/B]: 15 lat [B]wielkość[/B]: malutki [B]stan:[/B] kwarantanna wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/nie-ma-imienia-nie-ma-domu-nie-ma-niczego-oprocz-wlasnego-boksu-146022/"][COLOR=#000000]Nie ma imienia, nie ma domu, nie ma niczego oprócz własnego boksu...[/COLOR][/URL] Przerażony rzeczywistością, w którzej się znalazł. Podchodzi do ludzi, przytula się, ostatnio zaczął nawet merdać ogonem. [URL="http://img248.imageshack.us/i/pict0014p.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7529/pict0014p.jpg[/IMG][/URL] --------------------------------- [/quote] 15 letni dziadek siedzi szczęśliwy już na swojej własnej kanapie-cuda jednak się zdarzają- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with: