-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
z braku czasu nie mogę Was wspierać na bieżąco trzymam kciuki za domek jeśli się uda będzie wspaniale do poniedziałku muszę mieć już gotowe teksty do ogłoszeń wiem że zdjęcie to podstawa i jest często fundamentem adopcji albiemu pisze wspaniale o psach...może uda jej się napisać coś o Wiórku, ale góra w 3 zdaniach -
[URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc2355s.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8159/dsc2355s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc2368s.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6684/dsc2368s.jpg[/IMG][/URL] kolejne zdjęcia Rema prosi o ogłoszenia Ada, mijamy się jakoś cały czas
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc2494ss.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1096/dsc2494ss.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/dsc2495s.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4466/dsc2495s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/dsc2511s.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3371/dsc2511s.jpg[/IMG][/URL] chłopak- 2 miesiące, mały rozrabiak po suczce imieniem Kapi więc często nazwywany Kapiszonem Claudia możesz porobić ogłoszenia??? będę powoli dodawać zdjęcia psiaków -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']na cito domu potrzebuje WHISKAS wroobelku przyjedź rozpoznasz płeć ja zawsze mam z tym kłopoty mały ma 6 tyg i uznajemy ją za kotkę-jajek jeszcze nie widać:evil_lol: [URL="http://img266.imageshack.us/i/whiskas.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/843/whiskas.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img266/whiskas.jpg/1/"][/URL][/QUOTE] mała już w domu -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
i moje ulubione:loveu: pies skrzywdzony przez człowieka na nowo uczy się poznawać jego dobrą stronę grnaduś wtulony we mnie [URL=http://img137.imageshack.us/i/dsc2383s.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2793/dsc2383s.jpg[/IMG][/URL] zdjęcia wykonał rwpb podczas weekendowego wpadu do schroniska -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc2370s.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3980/dsc2370s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img137.imageshack.us/i/dsc2373s.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/354/dsc2373s.jpg[/IMG][/URL] tak lubię [URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc2374s.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5633/dsc2374s.jpg[/IMG][/URL] ooo tak! [URL=http://img134.imageshack.us/i/dsc2375s.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1426/dsc2375s.jpg[/IMG][/URL] Ingrid to zdjęcie mogło by być do" mojego psa"???? [URL=http://img137.imageshack.us/i/dsc2377s.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8666/dsc2377s.jpg[/IMG][/URL] -
Zuzia i Reda zupełnie nie zwracały na siebie uwagi na początku obwąchały się a potem to było masa innych spraw i nie miały czasu na wspólne zabawy jedynie mała Gucia wielkości "szczurka" obszczekała dzielnie Redę i pokazała żeby sobie ta duża za wiele nie pozwalała:evil_lol: przez 2 tyg bycia w schronisku Reda nie bawiła się zabawkami, nie wiedziała nawet do czego służą dzisiaj podczas wieczorku zapoznawczego z psami,Reda podpaczyła u Zuzi jak można bawić się piłeczką:cool3: i wiecie, wzieła piłkę i podrzucała ją:loveu: często gubiła ją po drodze, ale szło jej nieźle jak na początek ona dopiero u Hani zacznie żyć od nowa i uczyć się bycia prawdziwym psem! dostalismy karmę żeby powoli przestawiać ją na karmę jaką będzie na początek karmiona w nowym domu niestety Reda ma bardzo wyniszczony zołądek i zmiana karmy suchej z jedej na drugą powoduje biegunkę przez conajmniej 2 dni:shake: dzielnie będziemy czekać na powrót Hani:loveu:
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Jezuniu:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak wy to zrobiłyście?????? :multi::multi: jeszcze jestem w pracy wiec nr konta podam wieczorem ingrid na pw ja dostałam pw od komety ze deklaruje 10zł miesiecznie dziewczyna nie moze sie tylko zalogować mam sporo rzeczy na bazarek mozna sie podzielic z Luckym tylko kiedy ja te zdjecia zrobię:roll:? -
z tego całego zamieszania zapomniałam zadzwnić do weta w poniedziałek ustawiłam sobie już przypomnienie i reda pojedzie sama do lekarza dzisiaj przechodziliśmy obok wroka karmy Reda w ciągu ułamka sekundy wrzuciła głowę do worka i pochłonęła chyba kilka kg karmy:crazyeye: je tak łapczywie że ledwo ją stamąd wyrwałam musiała byc dlugo głodzona
-
wczoraj wieczorem dostałam wiadomość mailową czy Sigma nadal jest do adopcji, proszono mnie o pilną odpowiedź byłam tak padnięta, że postanowiłam rano odpisać na wiadomość, ale zanim zdąrzyłam przyjechać do schroniska już miałam tel czy moga przyjechać i obejrzeć sigmę nie wiem dlaczego ale już wtedy miałam przeczucie że Sigma pojedzie dzisiaj do nowego domu jak tylko przyjechali wyprowadziłam sigi na zewnątrz i w sumie to chyba zanim przyjechali to zdecydowali że ona będzie już ich:D przyjechali tak naprawdę po nią nawet nie patrzyli na inne psy spytałam się z ciekawości gdzie zobaczyli sigmę pani wpisała na googlach hasło "schronisko w uciechowie'' i wyskoczyła im sigma..nawet nie pamięta jaka to była strona no więc dzięki którejś z was i waszych ogłoszeń Sigma teraz siedzi na własnej kanapie Pani Sigi miała podobnego psiaka i jak tylko zobaczyła ją wiedziała że nie może mieć już innego psa Dzisiaj rozmawiałam z kierownikiem...on też potwierdził że jej ten domek naprawdę należał się dzięki wam....w ogóle dzięki dogomaniakom te adopcje ruszyły bo było bardzo źle
-
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: jak ona wyładniała!!!! a t aobróżka-jak marzenie wielkie dzięki Anno. za domek dla niej bez ciebie chyba nie udao by się -
z małych psów nie mamy starowinek ale może nasz 6 miesięczny ODI [URL="http://img145.imageshack.us/i/pict0236i.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3060/pict0236i.jpg[/IMG][/URL]
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://img183.imageshack.us/i/80c1d63dc875c41dmed.jpg/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7512/80c1d63dc875c41dmed.jpg[/IMG][/URL] Senega już w nowym domu mamy więc 21 szczeniąt przyjechała rodzinka i chciała młodego psiaka do domu wziełam senegę na spacer i...podbiła ich serca będzie miała jak w niebie Kierownik schroniska znał ich i mówił że po tym jak mieli swojego poprzedniego psa(a był wyjątkowo wredny) to dobrze że wybrali Senę, bo dopiero teraz będą wiedzieli jak wygląda fajny pies:lol: skoro nie oddali do schroniska swojego poprzedniego psa to można było im dać największego czorta w schronisku i tak by go pokochali Senega miała to do siebie że była bardzo skromna i spokojna -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
z małych psów nie mamy starowinek ale może nasz 6 miesięczny ODI [URL="http://img145.imageshack.us/i/pict0236i.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3060/pict0236i.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj był u nas rwpb porobił tak fantastyczne zdjęcia że już nie mogę doczekać się aż wstawimy to na dogo w ogóle dzień bardzo męczący do domu poszły SIGMA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/091017/072r1/151455k_19.jpeg[/IMG][/URL] i Senega [URL="http://img183.imageshack.us/i/80c1d63dc875c41dmed.jpg/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7512/80c1d63dc875c41dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj przyjedzie do nas rwpb on jest dobry w robieniu zdjęć może coś ladnego zrobimy dla granda do ogłoszeń postaram dzisiaj uzupelnić pierwszy post z deklaracjami -
jeśli ktoś powiedział że 13 piątek jest pechowy .....MIAŁ DUUUŻO RACJI:shake: od rano popsuły i posmuźniały mi się wszystkie autobusy, ledwo zdąrzyłam na wyjazd do wrocka po Siigmę nie dzwoniła jej pani więc sunia pojechała do schroniska nadal bez domu Lisek pojechał do katowic i zwiał jego pan czatował 2,5 godziny zanim go złapał cały czas byliśmy w kontakcie tel tzn najpierw go złapał ale lisek wyrwał się z obroży potem kazałam mu ze smyczy zrobić pentelkę i powoli karmić Liska około 16-17.00 lisek był już złapany Nie wiem czy jego własciel tez nie przeklinał tego dnia, chociaz przynam przez tel był b. miły i uprzejmy:crazyeye: na szczęście wieczorem dostaliśmy wspaniałego sms'a "Dziękujemy za Liska jest kochany" i czego można tutaj sobie życzyć więcej:loveu:
-
[URL=http://img442.imageshack.us/i/pict0214.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5612/pict0214.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/pict0204p.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3905/pict0204p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/pict0210.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2850/pict0210.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/pict0212d.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3058/pict0212d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/pict0218j.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2609/pict0218j.jpg[/IMG][/URL]
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img300.imageshack.us/i/pict0159l.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9238/pict0159l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img300.imageshack.us/i/pict0167e.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/200/pict0167e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img300.imageshack.us/i/pict0174k.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8110/pict0174k.jpg[/IMG][/URL] ogonek przyprowadziła malucha ze sobą później go zaniosła tam gdzie znalazła, a dzisiaj rano patrzę a brzdąc czeka pod bramą schroniska nikt nie przyznaje się do malucha a mu za to jakoś spodobało się w schronisku -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
probowałam Grandowi zrobić jakies zdjęcie bez pomocy ogonka to raczej nie wypali samemu jest ciężko szybko tylko oblecę wątki bo jutro Sigma jedzie do domu i czeka mnie pobutka o 4.30