-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
[B][I]Kapi[/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cfd2f1686d7ad699.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/107/cfd2f1686d7ad699med.jpg[/IMG][/URL] Trafiła do schroniska z dredami do samej ziemi. Z tego co dowiedzieliśmy się sunia została wyrzucona z domu po tym jak jej właściciel zmarł. Jest kochana, przytulna, łagodna, nauczona życia w domu. Pies ideał na wątku ocenili ją na 3-4 lat ale z tego co pamietam w kartotece schroniskowej ma wpisane chyba ok 2 lat o ile dobrze pamiętam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jej-robole-radza-sobie-same-ona-chce-do-domu-kapi-w-typie-pona-172249/[/URL]
-
efka, porozmawiam z kierownikiem schroniska i chciałabym mu zrobić jedno fajne ogłoszenie.....póki co jeszcze nie wiem nic nie chcę nic obiecywać na 100% efka masz tydzień na zrobienie całkiem dobrego zdjęcia podpowiem Ci ze bardzo fajnie wychodzą zdjęcia na tle jesiennych liści a dobre zdjęcie to podstawa adopcji człowiek przede wszystkim ocenia najpierw wzrokowo a potem dopiero zaczyna wyrabiać sobie zdanie na jakiś temat...w socjologi nazwano to efektem "hallo" jak widać nawet i to się czasem przydaje:cool3: telefon sobię zapisuję
-
ktoś napisałby mi jakiś tekst na allegro ???? zrobię mu kilka ogłoszeń kierownik schroniska powiedział ze ten pies jest w schronisku do konca swojego życia udowodnię mu że można i ten pies mimo przeciwności losu będzie siedzial w domu:mad: pomożecie mi?????
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Sigma-słodka bezproblemowa suczka. [URL="http://img246.imageshack.us/i/dscf7530.jpg/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1461/dscf7530.jpg[/IMG][/URL] Creepa- powinna trafić do domu z ogrodem. Jest tak uległa że zapięta na smycz czołga się. W domu ktoś powinen nad nią popracować i nauczyć chodzenia na smyczy. już zrobiła postępy bo bez smyczy chodzi normalnie. [URL="http://img405.imageshack.us/i/dscf7622i.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/627/dscf7622i.jpg[/IMG][/URL] Tanga-tylko do domu z ogrodem [URL="http://img246.imageshack.us/i/dscf7565.jpg/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3139/dscf7565.jpg[/IMG][/URL] Witaj Ingrid:loveu: gdyby nie pomoc dogomaniaków, ogonka, edyty, justyny, terry, Twoja i wielu wielu innych których sposób nie wymienić było by bardzo ciężko Nie wiem jak już Grandowi szukać domu on na cito poszukuje domu myślimy nawet nad DT na okres zimy W piątek trafiła do nas 1-2 letnia suczka rasy rottweiler-miłość mojego zycia śliczna, drobna spokojna, łagodna i jednoczesnie wyglądająca jak ledwo oddychający szkielet widać jej każdą kość-żebra, kręgosłup, miednicę, nawet kość potyliczną:shake: ma zapadnięte jedno oko ze strupem ropy wet oglądał ją...to podwinięcie powieki. Niestetu ze względu na jej stan ogólny nie nadaje się na operację i długo jeszcze nie będzie się nadawać. jak tylko będę miała zdjęcia powiadomię fundację Rottka, ona powinna dochodzić do siebie w DT...w schronisku będzie kwitła trochę czasu zanim wydamy ją do adopcji:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tacy-jak-maja-dozywocie-w-schronisku-149298/[/URL] pamiętajcie też o staruszku Ramsiu justynavege, pamiętasz na pewno Reksa....ramsiu ma taki sam charakter. Złota przylepa -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://img443.imageshack.us/i/dscf7642d.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3842/dscf7642d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img443.imageshack.us/i/dscf7636.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2033/dscf7636.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img443.imageshack.us/i/dscf7639.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6485/dscf7639.jpg[/IMG][/URL] widzicie jak szybko odrosła mu sierść grand nadal na izolatkach w całym schronisku typuje go do pilnej adopcji -
Królowa Bona, dwójkę odchowała terazprzyszły kolejne! ONA CZEKA..
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
bona i jej dwie córki z różnych miotów są w schronisku Bona jak najbardziej nadaje się do domu jej córki już nie Wiem że człowiek który je przetrzymywał do czasu przyjazdu do schroniska trzymał sunie na łańcuchach trochę to musiało trwać bo jedna z córek miała aż łysą szyję przetartą obrożą bona jest niasamowicie mądra..... kochana.... i tak do czasu porodu nie nadaje się do adopcji wet stwierdził ze zostało jej mniej niż 2 tyg..a to za późno żeby robić jej steryklę aborcyjną -
Kapi to ogólny przytulak chodzi za człowiekiem jak cień ale jak ma wchodzić do boksu to kombinuje na wszystkie sposoby a jak już nie ma wyjścia robi oczy jak "kot ze Shreka" z kotami różnie...nie jest agresorem ale jak widzi z daleka kota sąsiadów to daje nogi w długą:mad: raczej jest to zabawa dla niej...bo nie zdarzyło się żeby jakiemuś zrobiła krzywdę
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no własnie że nie adopcję stanęły kompletnie i gdyby nie ogłoszenia dogomaniaków pewnie tych psiaków byłoby znacznie więcej szczeniaki są wszystkie...żadne nie poszło do adopcji :shake: szczeniaki Kapi mają już 7 tyg....niedługo będą gotowe do adopcji aduś w schronisku zostawiłam dla Ciebie ogłoszenia szczeniorów do wywieszenia nie wiem czy wzięłaś -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki wiwi Dako ma nieasmowicie smutne oczy niestety nie mam czasu robić psom zdjęć na bierząco -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
jeśli trafiłby się hotelik ja na bank się dorzucam;) uciechów wstrzymał i tak hotelowanie a prywatnie nie wiem czy mogłabym sobie pozwolić na tymczas do schroniska dojeżdzam trzema róznymi autobusami i kropka musiałaby być mobilem..a kierowcy baaardzo tolerancyjni:evil_lol: -
jak dobrze pójdzie kolega Sofijki pójdzie do domu jako pies stróżujący sofijka będzie musiała pójść do boksu sama bo ciężko będzie ją dopasowac do innego psa
-
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
trochę czasu mnie nie było witaj Tuska, mam nadzieję ze ta poprawa już będzie na stałe -
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
rotek_ replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
to prawda Bobi przeszedł niesamowitą przemianę z przestraszonego chuderlaka na bossa maffi:diabloti: -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.republika-marzen.pl/galerie/Ravena/images/Ravena_0.jpg[/IMG] zdjęcie z forum republiki marzń:loveu: Rava tuż przed odjazdem -
efka wpisz w tytule że to trójłapek to dużo da pamiętam kiedy do schroniska trafił 11 letni pies taki zwykły czarny, przeciętny kundelek napisałam do ogłoszenia w gazecie że wbrew oczekiwaniom ludzi nie jest szczeniakiem i ma małe szanse na dopcję i znalazł dom jak w ogłoszeniach napiszesz że pies jest bez szans na adopcję to zaraz znajduje dom... stary trójłapek to moje marzenie..a tutaj jeszcze z moich okolic.... :loveu: oj gdybym tylko miała warunki i własny dom....:roll:
-
potrzebne ogólszenia dla psiaka powoli zbliża się zima dzisiaj byli ludzie którzy chcą adoptować dużego psa do domku z ogrodem ramsiu byłby idelany...ale nie..po co komu 9 letni pies załamanie on jest przesympatyczny ale jego wiek i wyglad nie grzeszą:-(
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:wow nie było mnie parę dni a tutaj takie wieści:loveu: moge tylko trzymać kciuki chyba żer mogę jakos pomóc???? wroocleku na stronie rozkladyjazdy.pl możesz naleźć trasy pks-u razem z opcją przesiadek -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj ogonek widziała grandolka Chłopak trochę zmienił się odkąd przyszedł do nas jest przygłuchawy i to nie ulega wątpliwości podchodzi do mnie tylko jak mnie widzi kątem oka, ale na wołania raczej nie reaguje daliśmy go na izolatki ze względu na stan skóry-nadal ma podawany lek enkorton o ile nie przekręciłam nazwy kąpiele były by dla niego o wiele lepsze ale jak tutaj to wykonać za jakiś czas będziemy musieli go dać na boksy ogólne... tak na prawdę z taką głupotą nie powinien być w ogóle na izolatkach...ale jak wytłumaczyć innym że nie mamy sumienia go dać do młodych i silnych psów. niestety:-( chłopak jest łagodny do psów, kotów, wychowany w domu, nie ciągnie na smyczy...ale stary i większość ludzi już za to że ma 8 lat nie zwraca na niego uwagi -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki Aniu:loveu: tak samo jak na forum republiki-marzeń potwierdzam jesteś wielka Ravena vel Leonka była wspaniałym psem...zupełnie nie zasługiwała na schronisko:shake: Ewa Gmiter, na dogo wpadam bardzo rzadko. jutro odpiszę na twoje PW wielkie dzięki jeszcze raz wszystkim którzy w najmniejszym stopniu przyczyniły się do adopcji Ravy -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
oj to aż takie dane olu potrzebujesz:oops: jutro zrobimy im sesje osobno dzisiaj wysłałam zdjęcia zbiorowe szczeniaków wiwi, zadzwonię do Roberta i go pogonię myśłam że już się z Tobą kontaktował Hasior szuka transportu do Sandomierza dzisiaj tylko tak na biegu jutro znowu do schroniska -
Ramzes ma naprawdę małe szanse na adopcję widzę poludziach odziwedziających schronisko, jego boks zawsze obojętnie omijają i przechodzą dalej a to na prawdę duża przylepa
-
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
tak, poszport już wyrobiliśmy został juz opłacony koszt 51 zł do niedzieli jeszcze dużo czasu a chciałanbym żeby to małe cudo juz siedziało w ciepłym domku:loveu: wielkie wielkie dzięki Anno.:multi: -
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
jutro na pewno wezmę fotki:oops: dopiero wieczorkiem znalazłam chwilę zeby odpocząć Creepa powoli szaleje sądząc po jej zachowaniu chyba nie byla wychowana w domu-załatwia się w boksie ale jest niesmowicoie zadbana...ma czyste uszy, przycięte pazurki...nie powiedziałabym że żyła w patologicznej rodzinie...no ale jednak pijaństwo pozostawiło na niej ślad -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rotek_ replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
jutro jedziemy do weta w sprawie paszportu jeśli nie znajdzie się sponsor schronisko zasponsoruje paszporcik dla damy tak na dobry początek długiej drogi do domu czekamu z niecierpliwością do niedzieli:multi: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki justyś za wątek Tilia mi aż serce rośnie jak czytam o nowej właścicielce Raveny:loveu: Wiwi ponoć robert coś mówił że miał ją od Ciebie odebrać w tamtym tyg. nic nie wiedziałam już mu trułam żeby zadzwonił ale chłopak jest tak zaganiany że ledwo wyrabia czasowo jutro mu kajankami telefon przyczepię do rąk:mad: zdjęć nie udało mi się dzisiaj zrobić może jutro