Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. Odi [URL="http://img443.imageshack.us/i/pict0226w.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4903/pict0226w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img145.imageshack.us/i/pict0236i.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3060/pict0236i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img300.imageshack.us/i/pict0238.jpg/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/409/pict0238.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img300.imageshack.us/i/pict0239h.jpg/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5667/pict0239h.jpg[/IMG][/URL] Kapiszon 2-miesięczna suczka z rodu kapiszonów jest najmniejsza z całego miotu, ma krótki ogonek.Prawdopodobnie będzie psem w typie czarnego sznaucerka [URL=http://img300.imageshack.us/i/kropka.jpg/][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/192/kropka.jpg[/IMG][/URL]
  2. na cito domu potrzebuje WHISKAS wroobelku przyjedź rozpoznasz płeć ja zawsze mam z tym kłopoty mały ma 6 tyg i uznajemy ją za kotkę-jajek jeszcze nie widać:evil_lol: [URL="http://img266.imageshack.us/i/whiskas.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/843/whiskas.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img266/whiskas.jpg/1/"][/URL]
  3. są w świdnicy i dzierżoniowie ulotki poszedł też apel o adopcje maluchów do radia niby ludzie dzwonią i mówią że przyjadą ale jakoś nie przyjeżdzają a maluchy dorastają w schronisku fakt pracy sporo z maluchami Robert mówił że Ada podczas mojej nieobecności latała na okrągło z mopem i szmatkami do zmywania misek i "dała rade"-chyba go ogonku zaskoczyłaś...a jak powiedziałaś że chcesz przyjechać na drugi dzień to nie wierzył:evil_lol: W poniedziałek oszczeniła się Bona-7 szczeniąt czyli licząc najstarsze szczeniaki Senegę i Odiego oraz Tangę to mamy 22 szczenięta:placz: toniemy nie usypiamy psów -te najstarsze i te najmłodsze zawsze mają bezpieczny byt....ale bez Waszej pomocy nie damy rady:-(
  4. [IMG]http://images48.fotosik.pl/224/cf594820c177d17a.jpg[/IMG] zdjęcie robiła Wiwi robione wieczorem więc bardzo kiepskiej jakości a psy powychodziły jak sobotóry ZOMBI:evil_lol: Lisio jest w boksie najmniejszych psów i jak widać jest sporo mniejszy od kolegów
  5. :shake: Z finansami jest źle w schronisku, ale zobaczę co da się zrobić żeby poszport wrzucić w koszty schroniska w końcu sterylka nam odpada;) no i masz moją obietnicę przy zbiórce na operację oka
  6. ogłosiłam go już na cafeanimalia, ale stamąd ogłoszenia do metro wybierane są losowo:shake: Dzięki metro domek znalazła sigma i przy okazji Lisek byłoby wspaniale gdyby psiaki tam wpadły ale tylko przypadek może nam pomóc wysłałam chyba kilkadziedziesiąt PW i żaden odzew
  7. MagYa^^, witaj:multi:, pw wysyłałam do więkoszści swoich znajomych Grandusiowi niewiele już brakuje wpadnij czasami do niego a tak w ogóle jak kiedyś będziesz w okolicach wpadnij do nas-zapraszam na herbatę...ale mamy tylko miętową:evil_lol: wybór niewielki:p Clauda!!!! dzięki.jakby Odi znalazł dom byłoby wspaniale w ogóle dzięki wam te adopcje w ogóle ruszyły...bo było już bardzo źle
  8. no jutro mocne postanowienie..aparat w dłoń i robię [U]porządne[/U] zdjęcia ogonku przyjeżdzaj szybko bo sama nie daję rady:shake:
  9. ktoś móglby zrobić jej allegro to zdjęcie jest boskie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cfd2f1686d7ad699.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/107/cfd2f1686d7ad699med.jpg[/IMG][/URL]
  10. z tego wszystkie zapomniałam podać Granduś będzie przebywał u [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/81548.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: kasiaprzystał[/url]
  11. do grandusiowego hotelu brakuje nam 100zł miesięcznych deklaracji!!!!! jeśli 5 osób zadeklaruje po 20zł grannduś może jechać i normalnie żyć
  12. fantastycznie:loveu::Cool!: prawdziwy wet z powołania:multi: bosiu tak się cieszę że Reda w końcu znajdzie normalny dom w którym będzie kochana
  13. zdjęcia zrobię dzisiaj Robert już dzwonił więc kto wie czy nie będę musiała zaraz jechać do schroniska i pewnie jak nic nie uleganie w zmianach zerknę w paszczę małej
  14. to żart:D:mad: prawda!!!! tak naprawe zaczęło się to od suni która trafiła kiedyś do nas Dostałą imię Dakota, była bita przez swojego poprzedniego właściciela na pierwsze spacery wynosiłam ją na rękach tak bała się człowieka że paraliżowało ją:shake: po dokładnie 2 tyg. zmieniła się nie do poznania, kocha ludzi, cieszy się na ich widok, a jak nikt do niej nie podchodzi zaczyna szczekać,... jak ma tylko ludzą rękę w zasięgu zębów dosłownie wciąga ją do boksu, żeby być najbliżej człowieka potem była smutna Ravena, dopóki nie nadałam jej imienia była grzeczna a potem zaczęła wyć jak się nudziła Kierownik powiedział że mam zakaz nadawania psom imion bo wszystkie stają się upierdliwe:evil_lol: Redę też nazwałam:diabloti: rea brudzi w boksie i może na tym polega jej upierdliwość...chociaż dla mnie ona jest idealna:loveu: nbawet po moim nicku widać jak tu nie kochać Redy
  15. podnieślićie jej wszystkie fałdy tłuszczyku na szyi:evil_lol: koszt transportu do nowego domu to ok 200zł ktoś mogłby się dołożyć
  16. własnie o to mi chodzi żadne schronisko nie zastąpi jej domu
  17. fiorsteinbock powiedziała mi o możliwości transportu sigmy do domu docelowego koszt około 200zł czy byłaby możliwość jakiejś zbiórki chociaż części kosztów?
  18. może zacząć jej robić ogłoszenia:roll: tak powoli w następnym tyg ogłoszę ją w lokalnej gazecie
  19. dzięki wielkie:loveu: prawdopodobnie zwolni się jedno miejsce w boksie małych psów i chyba Granduś skoczy do boksu nr 1:-(
  20. pierwsza suczka co córka Bony -MAXIMA imię dostała ze względu na lokatora który był przed nią i razem zamieszkali w jednym boksie MAX był nawet podobny do niej
  21. wspaniale dzisiaj zrobiłam dodatkowy test na kocie tak na wszelki wypadek na naszą kocią rezydentkę reaguje z zaciekawieniem ale to tylko dlatego że Panti wychowała się wśród psów i zupełnie ich się nie boi dzisiaj pod schronisko przyszedł kolega Pantery -trochę bardziej strachliwy i kiedy uciekł Reda chciała ruszyć za nim nie wiem jakby się to skończyło bo smycz była za krótka żeby Redzia mogła go dosięgnąć oczka dzisiaj wyglądały lepiej, nie ropiały ale na wszelki wypadek i tak je zakropiłam reda jest u nas od końca października i ani razu przez ten czas nie słyszałam żeby szczekała!!!!:crazyeye: na ludzi, na koty, na psy....ona poprostu nie potrafi:eviltong:
  22. napiszcie w tytule ze potrzebne transport Wrocław katowice ten który znalazłam może nie wypalić:shake: jeszcze nic pewnego pani bardzo fajna wcześniej też miała psa ze schroniska-wzięła największą bidę jaka tylko zobaczyła
  23. odi ma ogłoszenia ogólne ze wszystkimi szczeniakami osobne pewnie by się przydały w czwartek mój prywatny telefon odmówił posłuszeństwa i nie ma szans na jego naprawienie...już ludzie z serwisu powiedzieli żebym zaczęła zaoszczędzać na nowy i wyjdzie mi taniej niż naprawa tego co mam chwiliwo korzysytam tylko z numeru służbowego 889 137 137 czasami tylko przekładam karty żeby sprawdzić czy ktoś nie wysłał mi jakiś wiadomości pilnie transport do katowic nadal poszukujemy ten który znalazłam okazuje się ze to nic pewnego możecie popatrzeć na wątku transportowym i ew coś zaklepać
  24. wysłałam zdjęcia Dziadka zdjęcie dzięki którym znalazł dom niestety tylko zdjęcie z numerem 0014 wygląda najlepiej ale jest dośc małe
×
×
  • Create New...