-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
aktualne...pan z wrocławia nie przyjechał po niego ja skupiłabym się na tym człowieku z warszawy... -
Zauważyłam że Agent uwielbia drapanie po ....hmmm...właściwie po czymś co jest pomiędzy mostkiem a gardłem:diabloti: unosi wtedy głowę wyyysoko do góry i aż mruczy:evil_lol: jest fantastycznym psem.....pewnie gdybym miała tylko możliwości nawet nie zastanawiałbym się nad jego adopcją
-
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Boszkopcik jest takim psem o którego pewnie nie będą się bili:-( W czwartek postaramy się go zaszczepić i zaczipować Dziadek otworzył się już trochę bardziej...w szczególności do kierownika Ze mną nawet nie chce wychodzić na swoje ogrodzenie....Robert za to chyba nawet nie potrzebuje smyczy...dziadek nie to że idzie przy nodze...no idzie dosłownie przyklejony do nogi na koniec kwarantanny zrobimy test psio-koci ale nie sądzę żeby był agresywny...już przynajmniej raz pokazałby ząbki jak przechodzę po korytarzu z psami z boksów ogólnych Anikita jeśli wszystko wyjdzie pozytywnie z Ząbkiem najlepiej żebyś sama wybrała dzień w którym chcesz przyjechać.... Chcielibyśmy poświęcić conajmniej godzinę tylko i wyłącznie Tobie i Dziadkowi napewno wspólny spacer My zobywaliśmy jego zaufanie kilka dni....na początku nie chciał wyjść z boksu na spacer był tak przerażony nową sytuacją Znając Ciebie będzie mu łatwiej znieść zmianę miejsca -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ponowię prośbę...strona nie ukrywam jest ważna dla każdego schroniska Margo.....potrzebujemy kontroli przedadopcyjnej na łomiankach:roll: wiesz jak ja cię lubię:p dałabyś radę? -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
rotek_ replied to nika28's topic in Już w nowym domu
kiedy mżemy spodziewać się wyniku kontroli? -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ma alegratkę Dako [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/173/011cef910c58ab7c.jpg[/IMG][/URL] -
Wielki Owczarek Kaukaski - JUŻ W NOWYM DOMKU ;)
rotek_ replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
na dogo są osoby które czynnie pomagają w adopcjach kaukazów nie pamiętam dokładnie kto, w dziale tej rasy może coś podpowedzą -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ma się świetnie podczas wizyty u wetewrynarza miał wyrwane większość zbębów, gdyż ich stan był tak samo tragiczny jak sierść psa kamień nazębny miał kolor zielono-żółty:shake: Granduś jest teraz na karmie z puszki i moczonych suchych granulkach dziewczyny mają jakieś zapasy w domu to obiecay że przyniosą chłopakowi do schroniska Wydaje mi się że Grand reaguje w dużej mierze na głośne i wysokie dźwięki -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zrobione......... -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
hasior dzisiaj jedzie do domu... tylko tyle wiem -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
takie znalazłam na stronie głównej [URL="http://img252.imageshack.us/i/pict0043h.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2553/pict0043h.jpg[/IMG][/URL] postaram się coś porobić jak będę w schronisku -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/13ae9e548c1a4fc6med.jpg[/IMG][/URL] Grand został znaleziony przywiązany do parkowej ławki za pomocą krótkiego sznurka Asiorku:loveu: dzięki wielkie:multi::multi::multi: ja już ledwo nadąrzam z ogloszeniami justyna, mam już ponad 140 zapisanych wątków.....więcej nie dam rady..a psiaków wciąż przybywa -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
sonikowa, witaj na wątku:multi: może macie lepszy pomysł na tytuł...nie jestem dobra w te klocki:oops: fotki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/197/4b7764e45dd9ae3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/196/f04b55b0fa13f1f8.jpg[/IMG][/URL] tutaj dokładniej widać blizny Grand [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/193/34f39a2ba286bdc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/197/0fc5a76d32216a46.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/193/5333c5482d398be7.jpg[/IMG][/URL] -
czarne są małe...tylko trochę grubiutkie:razz: może sprawiają dużych..ale to tylko złudzenie optyczne
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grand-dla-osoby-o-wielkim-sercu-pomozcie-146415/[/URL] wątek Granda -
Grand- trafił do schroniska w tragicznym stanie, jego sierść była pozlepiana błotem i trawami. Jedyny pies, na którego zapach robiło mi się niedobrze Nie miał łatwego życia. Na jego ciele widać stare blizny, w chwili znalezienia na szyi miał stary sznurek. Był pieskiem domowym, nie niszczy, zachowuje czystość, ale jego właściciele napewno o niego nie dbali [IMG]http://images41.fotosik.pl/186/caa3621ad3cc865c.jpg[/IMG] Pies został wykąpany i ostrzyżony, odżył po zabiegach pielęgnacyjnych. Może mieć około 8-10 lat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/197/b874dd8f497974ecmed.jpg[/IMG][/URL] potrzebne są ogłoszenia dla biedaka tel. 510 433 322 [I][U][COLOR=green][B]DODANO 06.11.09[/B][/COLOR][/U][/I] Grand w ciągu kilkumiesięcznego pobytu w schronisku był na boksach ogólnych tylko przez kilka dni. Nie radzi sobie wśród innych młodych psów. Przyszedł do schroniska tak zaniedbany, że konsekwencje tego odbijają się do dnia dzisiejszego. Był źle karmiony-powypadały mu zęby, stan jego skóry pozostawia wiele do życzenia. W związku z zaburzeniami równowagi skóry na jego ciele powstał łupież, który mocno szpeci psa. W schronisku nie ma warunków na najzwyklejsze kapiele. Zapadła decyzja-Grand do grudnia musi iść na bosky ogólne!!!! Nie można go już dłużej izolować. Dla niego to wyrok! Stres jaki będzie ponownie przeżywał może go zabić!!!!!!!! Jest jednak możliwość hotelowania psa u jednej z dogomaniczek. Potrzebujemy miesięcznych deklaracji dla dziadka. Każda złotówka ratuje mu życie [COLOR=seagreen][B]Dodano 16.11.09[/B][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=#000000][B]Rozliczenie[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]Deklaracje miesieczne:[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Katunia[/B] - 20zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Cajus JB[/B] - 50zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Rotek[/B] - 20zl[/COLOR] [COLOR=red][B]fiorsteinbock[/B] - 20zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Ingrid44[/B] -120zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Basia D[/B] - 20zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Aga-33-76[/B] - 10zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Wunia[/B] - 5zl[/COLOR] [COLOR=red][B]figanadrzewna[/B] - 5 zl[/COLOR] [COLOR=red][B]lilka 1771[/B] - 40zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Kinia1984[/B] - 10zl[/COLOR] [COLOR=red][B]Kometa[/B]- 10zł[/COLOR] [COLOR=red][COLOR=blue]Razem : 325zl[/COLOR] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] [B]lilk a[/B] - 10zl [B]Slomka22[/B] - 30zl [B]aneta355[/B] - 5zl [B]anawa[/B] - 30zl [B]Wisnia[/B] - 5zl [/COLOR][COLOR=blue][B]Razem: 80zl[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]wpłaty:[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B]LISTOPADLILK_A[/B] WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]FIGANADRZEWNA[/B] 17.11.09- 5 zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]WUNIA[/B] 17.11.09- 5zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]KINIA1984[/B] 18.11.09- 10zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]LIKA 1771[/B] 18.11.09- 40zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Słomaka22[/B] 20.11.09- 30zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Ketunia[/B] 23.11.09- 20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Wiwi[/B] 24.11.09- 20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]WUNIA [/B]30.11.09 - 5zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff]wpłaty za grudzień:[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]BasiD[/B] 08.12.09 - 20zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]CAJUS JB[/B] 17.12.09- 50zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]fiorsteinbock[/B] 21.12.09- 40zł [/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]KINIA1984[/B] 21.12.09- 15zł [/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]Wunia[/B] 22.12.09- 5zł [/COLOR] [COLOR=#0000ff]~[/COLOR] Wydatki: opłacenie za grudzeń-300zł[/COLOR]
-
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
rotek_ replied to nika28's topic in Już w nowym domu
wspaniale:multi: -
Sofijka ma ogólne allegro
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki Ada dako ma ogólne allegro