Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/205/888674c293c5977amed.jpg[/IMG][/URL] zaraz po spacerku
  2. dziadek nadal jest w boksach osobnych powoli zaczyna robić się ciasno i będziemy zmuszeni dać go na boksy ogólne...chociaż wiem że Robert zrobi wszystko żeby dziadka mieć pod okiem justyna, była pani poważnie zainteresowan dziadkiem...już chciała go zabierać...tylko od listpada do czerwca jest w USA i musiałby na ten czas zostawić dziadka w schronisku...a to dla niego nie było najlepszym wyjściem nadal szukamy mu domu...szczególnie teraz przed zimą dziadek nadal podbija serca ludzi...jest tak słodki że aż nie chce się wracać ze spaceru jest niewiele większy od ratlerka...na chudych łapach dzielnie nadąża nam kroku:diabloti: szkoda tylko że ten wiek......:-( to bardzo odstrasza
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/200/ce72377851ade2bemed.jpg[/IMG][/URL]
  4. niebieska obróżka jest bardzo twarzowa:loveu: mojemu podopiecznemu ze schroniska (który z resztą jest podobny do prysia) dałam całkiem podobną i wygląda w niej bosko:loveu:
  5. justyna, chwilę zawsze muszę wygospodarować...jednak coraz rzadziej zdarza mi się wpadać na dogo Granduś został zabrany z boksów ogólnych głównym powodem był pogorszający się stan skóry trudno powiedzieć co to właściwie jest:niewiem: wet dawał mu jakieś szmpony lecznicze...nic nie pomaga a niedługo ze wzgledu na stan pogody będziemy musieli zaprzestać kąpieli grandusia grand wygląda tak jakby na plecach i głównie przy ogonie miał straszny łupież...tylko płaty skóry które mu odchodzą są około centymetrowej długości pilnie potrzebuje domu...jeśli zrobi się przepełnienie na kwarantannach będziemy musieli mu znowu znaleźć jakieś miejsce na boksach ogólnych...a ten w którym był, był boksem najłagodniejszych psów:-(
  6. lisia..tak sama z siebie podchodzi do obcych????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie uwierzę jak nie zobaczę:loveu:
  7. jutro wracam do uciechowa i dowiem się co się stało ponoć było jakieś ostre starcie pomiędzy hasiorem a suką tego pana dominatorka próbowała sobie ustawić naszego huskiego i doszło do pogryzienia waściciel zdaje sobie sprawę z tego co się stało jutro będę dzwonić i dawać wskazówki jak poukładać psy w hierarchii
  8. nowa sunia wystraszona- przez dwa dni nic nie zjadła [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/204/8e647705d8148522med.jpg[/IMG][/URL] dziadek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/205/888674c293c5977amed.jpg[/IMG][/URL]
  9. kisiaraf, mail wysłany wielkie dzięki jeszcze raz:loveu: justyna, z uciechowa wracam tak późno że nie jestem w stanie pisać na klawiaturze...dzisiaj znalazłm trochę czasu i nadrabiam zaległości. rozmawiałam z dziewczynami, poprosiłam je o ogłoszenia dla psów-to podstawa....miały przyjechać w weekend mnie akurat dzisiaj nie było i pewnie w poniedziałek się dowiem jak minęły te dwa dni w schronisku Tilia, może ktoś na charcim forum zrobi ogłoszenia dla Raveny...sunia jest tak idealna, że aż trudno uwierzyć że ktoś ją wyrzucił:shake: kilka fotek: Agent-dla mnie najfajniejszy psiak w schronisku:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/200/b018e8c80301081dmed.jpg[/IMG][/URL] nowa sunia średniej wielkości przestraszona. jeszcze w piątek podchodziła do człowieka na ugiętych łapach z podkuolnym ogonem. Jej właściciel zapił się na śmierć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/200/aa407b8908facd3dmed.jpg[/IMG][/URL] Senega-4 miesięczny szczeniak-spokojna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/204/80c1d63dc875c41dmed.jpg[/IMG][/URL] Odi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/200/ca40327f4ede4bffmed.jpg[/IMG][/URL] podobieństwo uderzające:evil_lol: [IMG]http://www.garfield.be/clipart/images/garfield-odie2_gif.jpg[/IMG]
  10. potrzebuję transportu Wrocław-warszawa dla Hasiego Hasior znalazł dom w stolicy Nauczony jazdy samochodem, zupełnie bezproblemowy do suczek ok...do samców różnie-zależy od sympatii jeśli ktoś mógłby pomóc w transporcie byłabym ogromnie wdzięczna na Inetrnecie jestem tylko wieczorami, proszę więc o pw lub maile
  11. dako już po sterylce szybko doszła do siebie jedyny pies który zamin się wybudził z narkozy tak wrzeszczał że postawił pół uciechowa na nogi już na następny dzień śmiga na spacerkach..zastrzyki znosi bardzo dobrze...sama przyjemność podawać jej zastrzyk
  12. mi się podoba...tylko jak to zronić????
  13. raczej nie...zmieniłby się gdyby pojawiły się jakieś komplikację,a byłam przy zabiegu i nic się nie działo jutro poroszę o wystwienie faktury i wtedy napiszę już na 100% wpadliśmy dzisiaj jak tylko wet miał lukę w ciągu dnia
  14. dokładnie:multi: i rzeczywiście podobna do tej rasy [IMG]http://www.caninemuseum.org.au/images/2009%20show/deerhound%20bob.jpg[/IMG] wydaje mi się ze Ravena może nie jest aż tak wysoka jest ciut większa od dużego onka z którym mieszka w boksie, ale przy tm dużo smuklejsza od niego jeśli chodzi natomiast o charakter zgadza się:loveu:to wspaniały zrównowarzony pies Tilia, proszę poproś charcich forumowiczów o ogłoszenia bardzo przydadzą się suni...tym bardziej że mi powoli zaczyna brakować czasu na wystawianie czegokolwiek --------------------------------- Do pilnej adopcji jest Grand [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przywiazany-sznurkiem-do-parkowej-lawki-czekal-na-smierc-potrzebne-ogloszenia-146415/#post13011632[/URL] i Biszkopcik [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/nie-ma-imienia-nie-ma-domu-nie-ma-niczego-oprocz-wlasnego-boksu-146022/?highlight[/URL]= te dwa psy nie nadają się zupełnie do schroniska z nich wszystkich te psy nie potrafią znaleźć sobie miejsca proszę o ogłszenia nawet po jednym dla dwóch bid uciechowskich
  15. ogłoszenia trzeba hurtem robić...Granduś jest jednym z psów które potrzebują pilnie domu
  16. dzisiaj ukazało się ogłoszenia Biszkopcika w lokalnej gazecie poczekamy kilka dni może ktoś zadzwoni
  17. dzisiaj był wykastrowany bardzo długo spał...jeszcze jak wyjeżdzałam ze schroniska Hasior tylko obrócił się na drugi bok i odsypia zabieg transport już trzeba kombinować jutro będę dzwonić po dogomaniakach
  18. prosze zaglądajcie do agenta...to psiak który niesamowicie podbił moje serce:-( prosze o jakiś tekst dla dziadka ...porobię mu ogłoszenia gdzsie się tylko da:-( Agent całiek dobrze znosi inne psy, koty po przeprowadze nowych psów do boksu zachował się wzorcowo Dzisiaj jak z A&S siedzieliśmy w boskie "małych' agent wprost wtulal się albo we wmnie albo w adę to złoty psiak
  19. jest w sudeckiej!!!!!????????!:multi: ja dfodałam go na przygarnij zwierzaka
  20. Granduś wczoraj został przeniesiony na boksy ogólne zupełnie nie może się odnaleźć nie jest atakowany przez inne psy, nikt go nie zaczepia a pomimo to granduś chodzi osowiały to psi indywidualista który nie będzie raczej bawił się z innymi psiakami dodatkowo jego skóra zaczęła dziwnie się łuszczy jutro wizyta u weta nie swędzi go ale nie wiadomo co to jest:shake: trzymajcie za niego kciuki bo granduś ma wiele dolegliwości ale z każdym dniem mam wrażenie że nie trafiamy z diagnozami oby doumox pomógł bo jego paszcza zaczyna mnie martwić
  21. dałam go na przygarnijzwierzaka.pl jak codziennie będę dodawać po jednym to coś zejdzie z tej listy:crazyeye: dość długiej listy:crazyeye:
  22. robert zaspał na zabieg! Weterynarz go obudził telefonem będziemy próbowali na poniedziałek go upchać tak żeby chłopak był jak najszybciej gotowy do adopcji
  23. znacie jakieś dobre portale ogłoszeniowe... wiem ze allegro i alegratka królują jeśli chodzi o oglądalność...ale może jest jeszcze coś
  24. biszkopcik ma allegro ale każde inne ogłoszenie przyda mu się
×
×
  • Create New...