-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/205/888674c293c5977amed.jpg[/IMG][/URL] zaraz po spacerku -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dziadek nadal jest w boksach osobnych powoli zaczyna robić się ciasno i będziemy zmuszeni dać go na boksy ogólne...chociaż wiem że Robert zrobi wszystko żeby dziadka mieć pod okiem justyna, była pani poważnie zainteresowan dziadkiem...już chciała go zabierać...tylko od listpada do czerwca jest w USA i musiałby na ten czas zostawić dziadka w schronisku...a to dla niego nie było najlepszym wyjściem nadal szukamy mu domu...szczególnie teraz przed zimą dziadek nadal podbija serca ludzi...jest tak słodki że aż nie chce się wracać ze spaceru jest niewiele większy od ratlerka...na chudych łapach dzielnie nadąża nam kroku:diabloti: szkoda tylko że ten wiek......:-( to bardzo odstrasza -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/200/ce72377851ade2bemed.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
justyna, chwilę zawsze muszę wygospodarować...jednak coraz rzadziej zdarza mi się wpadać na dogo Granduś został zabrany z boksów ogólnych głównym powodem był pogorszający się stan skóry trudno powiedzieć co to właściwie jest:niewiem: wet dawał mu jakieś szmpony lecznicze...nic nie pomaga a niedługo ze wzgledu na stan pogody będziemy musieli zaprzestać kąpieli grandusia grand wygląda tak jakby na plecach i głównie przy ogonie miał straszny łupież...tylko płaty skóry które mu odchodzą są około centymetrowej długości pilnie potrzebuje domu...jeśli zrobi się przepełnienie na kwarantannach będziemy musieli mu znowu znaleźć jakieś miejsce na boksach ogólnych...a ten w którym był, był boksem najłagodniejszych psów:-( -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
lisia..tak sama z siebie podchodzi do obcych????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie uwierzę jak nie zobaczę:loveu: -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jutro wracam do uciechowa i dowiem się co się stało ponoć było jakieś ostre starcie pomiędzy hasiorem a suką tego pana dominatorka próbowała sobie ustawić naszego huskiego i doszło do pogryzienia waściciel zdaje sobie sprawę z tego co się stało jutro będę dzwonić i dawać wskazówki jak poukładać psy w hierarchii -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
nowa sunia wystraszona- przez dwa dni nic nie zjadła [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/204/8e647705d8148522med.jpg[/IMG][/URL] dziadek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/205/888674c293c5977amed.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
kisiaraf, mail wysłany wielkie dzięki jeszcze raz:loveu: justyna, z uciechowa wracam tak późno że nie jestem w stanie pisać na klawiaturze...dzisiaj znalazłm trochę czasu i nadrabiam zaległości. rozmawiałam z dziewczynami, poprosiłam je o ogłoszenia dla psów-to podstawa....miały przyjechać w weekend mnie akurat dzisiaj nie było i pewnie w poniedziałek się dowiem jak minęły te dwa dni w schronisku Tilia, może ktoś na charcim forum zrobi ogłoszenia dla Raveny...sunia jest tak idealna, że aż trudno uwierzyć że ktoś ją wyrzucił:shake: kilka fotek: Agent-dla mnie najfajniejszy psiak w schronisku:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/200/b018e8c80301081dmed.jpg[/IMG][/URL] nowa sunia średniej wielkości przestraszona. jeszcze w piątek podchodziła do człowieka na ugiętych łapach z podkuolnym ogonem. Jej właściciel zapił się na śmierć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/200/aa407b8908facd3dmed.jpg[/IMG][/URL] Senega-4 miesięczny szczeniak-spokojna [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/204/80c1d63dc875c41dmed.jpg[/IMG][/URL] Odi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/200/ca40327f4ede4bffmed.jpg[/IMG][/URL] podobieństwo uderzające:evil_lol: [IMG]http://www.garfield.be/clipart/images/garfield-odie2_gif.jpg[/IMG] -
potrzebuję transportu Wrocław-warszawa dla Hasiego Hasior znalazł dom w stolicy Nauczony jazdy samochodem, zupełnie bezproblemowy do suczek ok...do samców różnie-zależy od sympatii jeśli ktoś mógłby pomóc w transporcie byłabym ogromnie wdzięczna na Inetrnecie jestem tylko wieczorami, proszę więc o pw lub maile
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dako już po sterylce szybko doszła do siebie jedyny pies który zamin się wybudził z narkozy tak wrzeszczał że postawił pół uciechowa na nogi już na następny dzień śmiga na spacerkach..zastrzyki znosi bardzo dobrze...sama przyjemność podawać jej zastrzyk -
mi się podoba...tylko jak to zronić????
-
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
raczej nie...zmieniłby się gdyby pojawiły się jakieś komplikację,a byłam przy zabiegu i nic się nie działo jutro poroszę o wystwienie faktury i wtedy napiszę już na 100% wpadliśmy dzisiaj jak tylko wet miał lukę w ciągu dnia -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dokładnie:multi: i rzeczywiście podobna do tej rasy [IMG]http://www.caninemuseum.org.au/images/2009%20show/deerhound%20bob.jpg[/IMG] wydaje mi się ze Ravena może nie jest aż tak wysoka jest ciut większa od dużego onka z którym mieszka w boksie, ale przy tm dużo smuklejsza od niego jeśli chodzi natomiast o charakter zgadza się:loveu:to wspaniały zrównowarzony pies Tilia, proszę poproś charcich forumowiczów o ogłoszenia bardzo przydadzą się suni...tym bardziej że mi powoli zaczyna brakować czasu na wystawianie czegokolwiek --------------------------------- Do pilnej adopcji jest Grand [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przywiazany-sznurkiem-do-parkowej-lawki-czekal-na-smierc-potrzebne-ogloszenia-146415/#post13011632[/URL] i Biszkopcik [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/nie-ma-imienia-nie-ma-domu-nie-ma-niczego-oprocz-wlasnego-boksu-146022/?highlight[/URL]= te dwa psy nie nadają się zupełnie do schroniska z nich wszystkich te psy nie potrafią znaleźć sobie miejsca proszę o ogłszenia nawet po jednym dla dwóch bid uciechowskich -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ogłoszenia trzeba hurtem robić...Granduś jest jednym z psów które potrzebują pilnie domu -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj ukazało się ogłoszenia Biszkopcika w lokalnej gazecie poczekamy kilka dni może ktoś zadzwoni -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj był wykastrowany bardzo długo spał...jeszcze jak wyjeżdzałam ze schroniska Hasior tylko obrócił się na drugi bok i odsypia zabieg transport już trzeba kombinować jutro będę dzwonić po dogomaniakach -
prosze zaglądajcie do agenta...to psiak który niesamowicie podbił moje serce:-( prosze o jakiś tekst dla dziadka ...porobię mu ogłoszenia gdzsie się tylko da:-( Agent całiek dobrze znosi inne psy, koty po przeprowadze nowych psów do boksu zachował się wzorcowo Dzisiaj jak z A&S siedzieliśmy w boskie "małych' agent wprost wtulal się albo we wmnie albo w adę to złoty psiak
-
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jest w sudeckiej!!!!!????????!:multi: ja dfodałam go na przygarnij zwierzaka -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Granduś wczoraj został przeniesiony na boksy ogólne zupełnie nie może się odnaleźć nie jest atakowany przez inne psy, nikt go nie zaczepia a pomimo to granduś chodzi osowiały to psi indywidualista który nie będzie raczej bawił się z innymi psiakami dodatkowo jego skóra zaczęła dziwnie się łuszczy jutro wizyta u weta nie swędzi go ale nie wiadomo co to jest:shake: trzymajcie za niego kciuki bo granduś ma wiele dolegliwości ale z każdym dniem mam wrażenie że nie trafiamy z diagnozami oby doumox pomógł bo jego paszcza zaczyna mnie martwić -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dałam go na przygarnijzwierzaka.pl jak codziennie będę dodawać po jednym to coś zejdzie z tej listy:crazyeye: dość długiej listy:crazyeye: -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
robert zaspał na zabieg! Weterynarz go obudził telefonem będziemy próbowali na poniedziałek go upchać tak żeby chłopak był jak najszybciej gotowy do adopcji -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
znacie jakieś dobre portale ogłoszeniowe... wiem ze allegro i alegratka królują jeśli chodzi o oglądalność...ale może jest jeszcze coś -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
biszkopcik ma allegro ale każde inne ogłoszenie przyda mu się