Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych Os. Białe 7 Uciechów 58-203 Dzierżoniów Uciechów to pierwsza miejscowość za Dzieżoniowem w kierunku na Wrocław. Schronisko znajduje się na początku miejscowości po lewej stronie jeśli Pani będzie jechała z Dzierżoniowa na Uciechów Na środku pola są dwa duże białe budynki-ten drugi mniejszy to schronisko W tarkcie dojazdu może zadzwonić pod numer 510 433 322 i w razie problemu podpowiemy jak do nas dojechać schroniskojest czynne codziennie od 10.-18.00 ale tak naprawdę na ośrodku jesteśmy do godziny 19.30 i wtedy także można przyjeżać często otwieramy także ośrodek na telefon-wystarczy dać nam znać
  2. [URL="http://img98.imageshack.us/i/dsc2577s.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4716/dsc2577s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc2579s.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3607/dsc2579s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img137.imageshack.us/i/dsc2587s.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4884/dsc2587s.jpg[/IMG][/URL]
  3. w poście 30. sa fotki mogłby ktoś wystawić allegro?
  4. to typowy średni pies, przy mnie może wyszła na większą niż w rzeczywistości
  5. aria była w lokalnej gazecie nie raz....kompletnie brak odzewu okazuje się ze gdyby miała 15 lat, dużą siwiznę na pysku, a najlepiej brak łapy to takie psy idą tutaj "od ręki" trzeba stawiać na ogłoszenia w interecie ktoś mi pomoże bo ja kompletnie już nie wyrabiam
  6. [URL=http://img262.imageshack.us/i/dsc2570s.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3226/dsc2570s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc2571s.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8629/dsc2571s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/dsc2575s.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/94/dsc2575s.jpg[/IMG][/URL] Kapi
  7. ma allegro
  8. [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2535s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7929/dsc2535s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2541s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/893/dsc2541s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/dsc2542s.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9198/dsc2542s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2544s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9421/dsc2544s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/dsc2545s.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8701/dsc2545s.jpg[/IMG][/URL]
  9. poprawka bona urodziła 7 szczeniaków, rude i czarne
  10. na wątku uciechowskich szczeniaków wstawiłam zdjęcia i allegra które już są zrobione zdjęcia ma też grand amstaffka i remika można im powoli rtobić ogłoszenia
  11. kakao jedzie na trasie katowice wrocław chyba często kursuje na tej trasie od bjuty dostałam propozycję pomocy ze może podrzucić granda pociągiem do bielska nie mogę tylko z nikim się skontaktować już przestały diałać mi PM
  12. małe zostały przeniesone do nowego boksu z pozostałymi 7 psami. Sarna jak zwykle rządzi zrobię zdjęcia jak tylko tam będę allegro jak najbardziej ponawiać tytuł??? ja zauważyłam że jak piszę cos pozytywnego to ludzie częściej zaglądają np. wyjątkowy pies dla wyjątkowej osoby albo tak wspaniałego psa nie ma nikt itp może własnie zwrócić uwagę na coś co przykułoby uwagę allegrowiczów
  13. [URL]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14221024[/URL] allegra które już wystawiłam
  14. krówka- 3-4 miesięcy będzie średnim bądź średnio-dużym psem [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2435s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/962/dsc2435s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc2437s.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1817/dsc2437s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2444s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8537/dsc2444s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2442s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7959/dsc2442s.jpg[/IMG][/URL]
  15. długo nie było mnie z wami to przykre że tyle psów nigdy nie doczekało się swojego domu
  16. Do mojego schroniska (w uciechowie) trafił pies bardzo podobny do Atosa maluch szuka nowego domu na zdjęciu wyszedł na ogromnego ale to dlatego że jestem osobą drobnej postury i przy mnie każdy pies wygląda na olbrzyma
  17. [URL=http://img261.imageshack.us/i/dsc2726s.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/453/dsc2726s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img261.imageshack.us/i/dsc2729s.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3646/dsc2729s.jpg[/IMG][/URL]
  18. no więc podsumowując jak z ogłoszeniami Granda? ma coś aktualnego?
  19. boskie!!!! zimy nie zazdroszczę, ladnie wygląda ale lepiej że to jest tylko na zdjęciach
  20. no tak, tytuł już zmieniony tym razem bardziej precyzyjny
  21. zdjęcia już są, jutro z samego rana właduję je na dogo wyszły całkiem nieźle no więc Astka może mieć około 1-2 lat jest dominatorką, przy opiekunie nie rzuca się z wściekłością na zwierzęta, ale ponoć jesli zostawiłoby się ją samą bez opieki- jej opiekun nie daje gwarancji że nie zareagowałaby z agresją do kotów raczej nie jest bardzo karna, jeśli natrafi na osobę która potrafi wychować psa, będzie wspaniałym towarzyszem i zupełnie bezproblemowa
  22. [URL]http://www.allegro.pl/item816632169.html[/URL] allegro Maxa można znaleźć więcej zdjęć
  23. pierwsze wpłaty już doszły rozliczenie końcowe będzie na pierwszej stronie [B]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł [B]LILK_A[/B] WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł [B]FIGANADRZEWNA [/B]17.11.09- 5 zł [B]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł [B]WUNIA[/B] 17.11.09[B]-[/B] 5zł powoli musimy szukać już transportu autobusem to chyba nie najlepszy pomysł dla takiego staruszka czekało by go około 6 godzin jazdy
×
×
  • Create New...