-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Ośrodek Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych Os. Białe 7 Uciechów 58-203 Dzierżoniów Uciechów to pierwsza miejscowość za Dzieżoniowem w kierunku na Wrocław. Schronisko znajduje się na początku miejscowości po lewej stronie jeśli Pani będzie jechała z Dzierżoniowa na Uciechów Na środku pola są dwa duże białe budynki-ten drugi mniejszy to schronisko W tarkcie dojazdu może zadzwonić pod numer 510 433 322 i w razie problemu podpowiemy jak do nas dojechać schroniskojest czynne codziennie od 10.-18.00 ale tak naprawdę na ośrodku jesteśmy do godziny 19.30 i wtedy także można przyjeżać często otwieramy także ośrodek na telefon-wystarczy dać nam znać -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://img98.imageshack.us/i/dsc2577s.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4716/dsc2577s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc2579s.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3607/dsc2579s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img137.imageshack.us/i/dsc2587s.jpg/"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4884/dsc2587s.jpg[/IMG][/URL] -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
w poście 30. sa fotki mogłby ktoś wystawić allegro? -
[URL=http://img262.imageshack.us/i/dsc2570s.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3226/dsc2570s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/dsc2571s.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8629/dsc2571s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/dsc2575s.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/94/dsc2575s.jpg[/IMG][/URL] Kapi
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ma allegro -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2535s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7929/dsc2535s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2541s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/893/dsc2541s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/dsc2542s.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9198/dsc2542s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/dsc2544s.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9421/dsc2544s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/dsc2545s.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8701/dsc2545s.jpg[/IMG][/URL] -
Królowa Bona, dwójkę odchowała terazprzyszły kolejne! ONA CZEKA..
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
poprawka bona urodziła 7 szczeniaków, rude i czarne -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
na wątku uciechowskich szczeniaków wstawiłam zdjęcia i allegra które już są zrobione zdjęcia ma też grand amstaffka i remika można im powoli rtobić ogłoszenia -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
kakao jedzie na trasie katowice wrocław chyba często kursuje na tej trasie od bjuty dostałam propozycję pomocy ze może podrzucić granda pociągiem do bielska nie mogę tylko z nikim się skontaktować już przestały diałać mi PM -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
sigma już w domu! -
małe zostały przeniesone do nowego boksu z pozostałymi 7 psami. Sarna jak zwykle rządzi zrobię zdjęcia jak tylko tam będę allegro jak najbardziej ponawiać tytuł??? ja zauważyłam że jak piszę cos pozytywnego to ludzie częściej zaglądają np. wyjątkowy pies dla wyjątkowej osoby albo tak wspaniałego psa nie ma nikt itp może własnie zwrócić uwagę na coś co przykułoby uwagę allegrowiczów
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14221024[/URL] allegra które już wystawiłam -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
krówka- 3-4 miesięcy będzie średnim bądź średnio-dużym psem [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2435s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/962/dsc2435s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc2437s.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1817/dsc2437s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2444s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8537/dsc2444s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/dsc2442s.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7959/dsc2442s.jpg[/IMG][/URL] -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img261.imageshack.us/i/dsc2726s.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/453/dsc2726s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img261.imageshack.us/i/dsc2729s.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3646/dsc2729s.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no więc podsumowując jak z ogłoszeniami Granda? ma coś aktualnego? -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
boskie!!!! zimy nie zazdroszczę, ladnie wygląda ale lepiej że to jest tylko na zdjęciach -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no tak, tytuł już zmieniony tym razem bardziej precyzyjny -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia już są, jutro z samego rana właduję je na dogo wyszły całkiem nieźle no więc Astka może mieć około 1-2 lat jest dominatorką, przy opiekunie nie rzuca się z wściekłością na zwierzęta, ale ponoć jesli zostawiłoby się ją samą bez opieki- jej opiekun nie daje gwarancji że nie zareagowałaby z agresją do kotów raczej nie jest bardzo karna, jeśli natrafi na osobę która potrafi wychować psa, będzie wspaniałym towarzyszem i zupełnie bezproblemowa -
[URL]http://www.allegro.pl/item816632169.html[/URL] allegro Maxa można znaleźć więcej zdjęć
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
pierwsze wpłaty już doszły rozliczenie końcowe będzie na pierwszej stronie [B]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł [B]LILK_A[/B] WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł [B]FIGANADRZEWNA [/B]17.11.09- 5 zł [B]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł [B]WUNIA[/B] 17.11.09[B]-[/B] 5zł powoli musimy szukać już transportu autobusem to chyba nie najlepszy pomysł dla takiego staruszka czekało by go około 6 godzin jazdy