-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki wam za wszystko dzięki gorączce dzisiaj siedzę w domu i mam chwilę czasu żeby puzupełniać wątki W niedziele były dwie udane adopcje rano do adopcji poszedł staruszek AGENT jak tylko będę w stanie jadę do niego na kontrolę, chociaż i tak wiem że znalazł raj na ziemi:loveu: [URL="http://img2.imageshack.us/i/pict0010x.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9293/pict0010x.jpg[/IMG][/URL] i po południu został adoptowany staruszek Biszkopcik- 15 lat [URL="http://img248.imageshack.us/i/pict0014p.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7529/pict0014p.jpg[/IMG][/URL] Oba pieski trafiły do rodzin kochających pokrzywdzone zwierzęta. Obie rodziny mają przygarnięte zwierzęta z ulicy i koniecznie chciały dać dom psom bez szans na adopcję! więcej napiszę na ich wątkach wczoraj wieczorem przybyły kolejne dwa psiaki jeden mały średniak-czarno biały-prześliczny i drugi rudy mieszaniec pekińczyka niestety na okres zimy są najgorsze adopcje i widać różnicę pomiędzy wrześniem a sierpniem już.... -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki wam wszystkim...każdej z osobna oczywiście Dzięki Wam Grand zaczyna mieć jakiekolwiek szanse na adopcję sierść granda szybko odrasta....jego prawie goła skóra pokryła się już lekkim meszkiem chłopak będzie wyglądał pieknie -
poprosiłam o tekst dla agencika chłopak ginie w tłumie psiaków nikt kto przychodzi do schroniska nie zauważa psiaka, gdyż inne szalone psu skutecznie odpychają go od krat boksu:-(
-
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
już nawet z Robertem myśleliśmy o tym żeby zacząć mu szukać domu chociaż na okres zimy czyli gdzieś do marca dzisadek a tym bardziej jego futerko długości "włosów" wojkowych chłopaków nie da sobie radę z zimowym chłodem -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
już powoli nie ogarniam tych bid i każdemu z nich trzeba szukać domu:shake: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
aż z trudem mi uwierzyć że nasz zahukany lisiaczek wyszedł na psy..i to jakie na dodatek:loveu: -
[quote name='gosikf & dogs']HAHAHAHAHAHA!!!! Korenia zebrała złote laury za ulv:evil_lol: Ale się uśmiałam! Ja też byłam z moją Azą-skazą i Bagerą siostry, która robiła furorę swoimi zmarszczkami(shar-pei);)[/quote] no chociaż raz ulv mogła zebrać laury za Kraksę..a tu nagle potrzeba chwyciła i lata starań przeszły obok nosa:lol:
-
bosiu, jaki szkielet:-(
-
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
pomimo wszelkich prób nie udało mi się obejrzeć filmu... zdjęcia są zniewalające:loveu: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
rotek_ replied to nika28's topic in Już w nowym domu
piękna sunia jako dzikus w schronisku nie miała szans na adopcję..nawet uroda jej nie pomogła Fiona od pewnego czasu zaczęła dopiero normalne życie -
wydaje mi się że Sofijka byłaby idealnym psem do pilnowania nie jest agresorem, ale swoim donośnym szczekaniem potrafi zrobić wrażenie na obcych.
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
SIGMA [URL=http://img176.imageshack.us/i/sigma.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6900/sigma.jpg[/IMG][/URL] SENEGA [URL=http://img527.imageshack.us/i/senega.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1679/senega.jpg[/IMG][/URL] MARIO [URL=http://img84.imageshack.us/i/mariou.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2701/mariou.jpg[/IMG][/URL] justyna, która dogomaniaczka zajmowała się chartami???? chciałabym podesłać jej ravenę -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
na kwarantannach robi się coraz ciaśniej:shake: kompletnie brakuje miejsc hala główna nie jest jeszcze zagęszczona-na szczęście oprócz jednego zapytania o biszkopcika kompletna cisza jutro postaram się zrobić zdjęcia psiakom.... -
no gdyby te psy dostałą TĘ karmę było by świetnie, ale znając życie oni po prostu posprzedają jedzenie po znajomych i będą mieli kasę dla siebie szkoda słów:shake:
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
terra, wielkie dzięki zaraz wysyłam smsa:multi: ale może ktoś napisze mi w miae chytający tekst na 160znaków...ciężko będzie... ja nigdy nie mogę się zmieścić:lol: -
Najpierw imię, potem kocyk a na koniec dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jak tylko dojdę do siebie...porozwieszam ulotki po świdnicy -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dawajcie allegro jeszcze raz ale na miejscowość warszawa...może ktoś szybko go przejmie zaraz wyjeżdzam i znów nie będzie mnie pół dnia możecie po forach husky puścić wieści ze hasior na cito potrzebuje DT awaryjnego ? psiak jest fantastyczny i szybko powinien znaleźć dom -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
grand na dniach znowu jedzie do weta douomox też podobno dał takie sobie wyniki:shake: paszcza dalej go boli grand raczej nie ma żadnych pasożytów w skórze, gdyż nie drapie się...nie swędzi go to wet będzie musiał po raz kolejny przebadać gruntownie psa.... Lara jak zamieścić ogłoszenie na telegazecie? -
prawdopodobnie będzie potrzebny tymczas w warszawie najlepiej ale niekoniecznie dla hasiora pięknego rudego huskiego z niebieskimi oczami...jeśli ktoś mogłby mu ufiarować dom na krótki czas byłabym ogromnie wdzięczna... najpierw będziemy szukać osób z wawy które pomogłby by jednak ustawić hierarchię pomiędzy naszym psem a suką właścicieli inaczej husky nadal będzie bezdomny
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
z braku czasu wykorzystujemy tekst z pierwszej strony, ale jeśli mogłabyś coś napisać Dako napewno podziękowałaby Tobie:multi: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
rotek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
dostałam maila w sprawie przysyłki sprzętu medycznego do szpitaliku grażyno, podałam twój mail...potrzebują twojego telefonu -
Hasior,,udało mu się! SZCZĘŚLIWY I BEZPIECZNY W DOMU STAŁYM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj szybko wyjechałam z ośrodka.... fatalnie się czułam dostałam tylko wiadomość od roberta że jest bardzo źle i co teraz robimy???? :placz: kto wie czy nie będziemy na biegu szukać awaryjnego DT -
jeśli one znnajda dom....no nie wiem..aż od pewnego czasu zaczęło mi się to wydawać niemożliwe:-( nikt nawet na nie nie zwraca uwagi albiemu piszcze ciekawe tytuły...pamiętam że jej wątki zawsze rzucały mi się w oczy....