Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. dzięki wam za wszystko dzięki gorączce dzisiaj siedzę w domu i mam chwilę czasu żeby puzupełniać wątki W niedziele były dwie udane adopcje rano do adopcji poszedł staruszek AGENT jak tylko będę w stanie jadę do niego na kontrolę, chociaż i tak wiem że znalazł raj na ziemi:loveu: [URL="http://img2.imageshack.us/i/pict0010x.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9293/pict0010x.jpg[/IMG][/URL] i po południu został adoptowany staruszek Biszkopcik- 15 lat [URL="http://img248.imageshack.us/i/pict0014p.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7529/pict0014p.jpg[/IMG][/URL] Oba pieski trafiły do rodzin kochających pokrzywdzone zwierzęta. Obie rodziny mają przygarnięte zwierzęta z ulicy i koniecznie chciały dać dom psom bez szans na adopcję! więcej napiszę na ich wątkach wczoraj wieczorem przybyły kolejne dwa psiaki jeden mały średniak-czarno biały-prześliczny i drugi rudy mieszaniec pekińczyka niestety na okres zimy są najgorsze adopcje i widać różnicę pomiędzy wrześniem a sierpniem już....
  2. dzięki wam wszystkim...każdej z osobna oczywiście Dzięki Wam Grand zaczyna mieć jakiekolwiek szanse na adopcję sierść granda szybko odrasta....jego prawie goła skóra pokryła się już lekkim meszkiem chłopak będzie wyglądał pieknie
  3. poprosiłam o tekst dla agencika chłopak ginie w tłumie psiaków nikt kto przychodzi do schroniska nie zauważa psiaka, gdyż inne szalone psu skutecznie odpychają go od krat boksu:-(
  4. już nawet z Robertem myśleliśmy o tym żeby zacząć mu szukać domu chociaż na okres zimy czyli gdzieś do marca dzisadek a tym bardziej jego futerko długości "włosów" wojkowych chłopaków nie da sobie radę z zimowym chłodem
  5. już powoli nie ogarniam tych bid i każdemu z nich trzeba szukać domu:shake:
  6. aż z trudem mi uwierzyć że nasz zahukany lisiaczek wyszedł na psy..i to jakie na dodatek:loveu:
  7. [quote name='gosikf & dogs']HAHAHAHAHAHA!!!! Korenia zebrała złote laury za ulv:evil_lol: Ale się uśmiałam! Ja też byłam z moją Azą-skazą i Bagerą siostry, która robiła furorę swoimi zmarszczkami(shar-pei);)[/quote] no chociaż raz ulv mogła zebrać laury za Kraksę..a tu nagle potrzeba chwyciła i lata starań przeszły obok nosa:lol:
  8. bosiu, jaki szkielet:-(
  9. [IMG]http://images50.fotosik.pl/191/ef3760cd4ec4776c.jpg[/IMG] jedno ze zdjęć na których ładnie wyszła z ogłoszeń ludzie nadal milczą:-(
  10. pomimo wszelkich prób nie udało mi się obejrzeć filmu... zdjęcia są zniewalające:loveu:
  11. piękna sunia jako dzikus w schronisku nie miała szans na adopcję..nawet uroda jej nie pomogła Fiona od pewnego czasu zaczęła dopiero normalne życie
  12. wydaje mi się że Sofijka byłaby idealnym psem do pilnowania nie jest agresorem, ale swoim donośnym szczekaniem potrafi zrobić wrażenie na obcych.
  13. SIGMA [URL=http://img176.imageshack.us/i/sigma.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6900/sigma.jpg[/IMG][/URL] SENEGA [URL=http://img527.imageshack.us/i/senega.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1679/senega.jpg[/IMG][/URL] MARIO [URL=http://img84.imageshack.us/i/mariou.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2701/mariou.jpg[/IMG][/URL] justyna, która dogomaniaczka zajmowała się chartami???? chciałabym podesłać jej ravenę
  14. na kwarantannach robi się coraz ciaśniej:shake: kompletnie brakuje miejsc hala główna nie jest jeszcze zagęszczona-na szczęście oprócz jednego zapytania o biszkopcika kompletna cisza jutro postaram się zrobić zdjęcia psiakom....
  15. no gdyby te psy dostałą TĘ karmę było by świetnie, ale znając życie oni po prostu posprzedają jedzenie po znajomych i będą mieli kasę dla siebie szkoda słów:shake:
  16. gratuluję!!!! udało się!:multi: czekamy na wieści o Dziny
  17. terra, wielkie dzięki zaraz wysyłam smsa:multi: ale może ktoś napisze mi w miae chytający tekst na 160znaków...ciężko będzie... ja nigdy nie mogę się zmieścić:lol:
  18. jak tylko dojdę do siebie...porozwieszam ulotki po świdnicy
  19. dawajcie allegro jeszcze raz ale na miejscowość warszawa...może ktoś szybko go przejmie zaraz wyjeżdzam i znów nie będzie mnie pół dnia możecie po forach husky puścić wieści ze hasior na cito potrzebuje DT awaryjnego ? psiak jest fantastyczny i szybko powinien znaleźć dom
  20. grand na dniach znowu jedzie do weta douomox też podobno dał takie sobie wyniki:shake: paszcza dalej go boli grand raczej nie ma żadnych pasożytów w skórze, gdyż nie drapie się...nie swędzi go to wet będzie musiał po raz kolejny przebadać gruntownie psa.... Lara jak zamieścić ogłoszenie na telegazecie?
  21. prawdopodobnie będzie potrzebny tymczas w warszawie najlepiej ale niekoniecznie dla hasiora pięknego rudego huskiego z niebieskimi oczami...jeśli ktoś mogłby mu ufiarować dom na krótki czas byłabym ogromnie wdzięczna... najpierw będziemy szukać osób z wawy które pomogłby by jednak ustawić hierarchię pomiędzy naszym psem a suką właścicieli inaczej husky nadal będzie bezdomny
  22. z braku czasu wykorzystujemy tekst z pierwszej strony, ale jeśli mogłabyś coś napisać Dako napewno podziękowałaby Tobie:multi:
  23. dostałam maila w sprawie przysyłki sprzętu medycznego do szpitaliku grażyno, podałam twój mail...potrzebują twojego telefonu
  24. dzisiaj szybko wyjechałam z ośrodka.... fatalnie się czułam dostałam tylko wiadomość od roberta że jest bardzo źle i co teraz robimy???? :placz: kto wie czy nie będziemy na biegu szukać awaryjnego DT
  25. jeśli one znnajda dom....no nie wiem..aż od pewnego czasu zaczęło mi się to wydawać niemożliwe:-( nikt nawet na nie nie zwraca uwagi albiemu piszcze ciekawe tytuły...pamiętam że jej wątki zawsze rzucały mi się w oczy....
×
×
  • Create New...