Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. był dzisiaj telefon w sprawie DT dla suni sunia mieszkałaby w ocieplonej budzie, więc dla niej rewelacja:loveu::multi: na razie nic pewnego i nie możemy się nastawiać na tę nadzieję
  2. nie zraźcie się że Piga chodzi na pętli tak są prowadzane 90%psów które trafią do schroniska na wszelki wypadek zeby wejsc do bosku jej posprzątać robert wyprawadza sunię poza boks wtedy można wejść i to wszystko ogranąć
  3. oby nie jej właścicielka poszła do więzienia i pies został przez tydzień sam w domu bez jedzenia i picia jesli do konca kwarantanny zgłosi się jej pani będziemy musieli ją wydać, po tym czasie pies przechodzi już na nasz stan
  4. uaktualniłam pierwszy post wyjeżdzam na dwa dni, proszę ogłszajcie wątek grandusie gdzie tylko to możliwe
  5. DT kosztuje 300zł mamy : rotek_-20zł foirsteinbock-20zł ingrid-100zł ------------ razem 140zł jesli będziemy mieli 100% deklaracji wysyłamy granda wczesniej nie ma sensu przelewać pieniądze na żadne konto
  6. jak dobrze pojdzie siga pojedzie do domu jeszcze przed świętami:multi: czekamy tylko na potwierdzenie
  7. :loveu: od razu jakoś chce się działać to czytając:multi: Piga jest dużo chudsza niż na zdjęciach
  8. [URL=http://img204.imageshack.us/i/pict0127y.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3620/pict0127y.jpg[/IMG][/URL] nie wydaje wam się ze maks jest podobny do jakiejś rasy taki mini pointer :roll:
  9. reda ma podwinięcie powieki czeka na operację nacięcia powiek od wewnątrz, wtedy powieka tak jakby "odwinie się" ta przypadłość jest często spotykana u tej rasy reda to chodząca miłość do wszystkiego!!!! do obcych ludzi merda ogonem, kocha koty, do psów mega łagodna:loveu: jest bardzo drobna jak na rotka, mi sięga trochę powyżej kolana... czyli można śmiało powiedzieć że to średni rottweiler sądząc po zachowaniu reda większość swojego 2-letniego życia spędziła w jakimś małym pomieszczeniu- na łancuchu albo w małym kojcu często chodzi w kółko w boksie tak zachowuje się jak zaczyna najczęściej nudzić się, albo jest w stanie pewnego podekscytowania no i wadą jest to że nie potrafi zachować czystości w boksie jeśli ktoś chciałby ją wziąć do domu musiałby nad nią popracować od dwóch dni Reda leży w tej samej pozycji wcześniej karmiliśmy ją boshem kiedy skończyła się karma w pojemniku wsypałam kolejny worek karmy ale tym razem Bellosana mam nadzieję że to tylko zatrucie pokarmowe i reakcja na zmianę jedzenia [URL=http://img503.imageshack.us/i/pict0132b.jpg/][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6990/pict0132b.jpg[/IMG][/URL]
  10. :crazyeye: przykro mi więc ruszamy z ogłoszeniami od początku
  11. zaraz pouzupełniam wątki wrzucę zdjęcia dzięki Ada za wątki:loveu::multi: olu, astkę zmierzę póżniej już przestała się nas bać, podchodzi do nas za każdym razem ale nie chce nic robić na siłę dokładnie jakie są potrzebne wymiary na kubraczek? obwód klatki, długość tułowia..coś jeszcze
  12. Robert nazwał ją już Piga sunia jak węszy szczególnie głośno chrapie sunia jest na obserwacji jeszcze w związku z tym szczepienia będzie miała za kilkanaście dni dopiero widać ze już przynajmniej raz rodziła wysterlizowana zostanie po około miesiącu wydaje się być łagodna, posłuszna reakcję na koty sprawdzimy po kwarantannie dzisiaj wyciągałm rottweilerkę z boksu do ambulatorium żeby zakropić jej oczy suczka o imieniu Bona szczekała na rotkę jak szalona Piga chyba niezbyt szczególnie przejęła się jej obecnościa ale patrzyła z ciekawością jeszcze nie jestem na tyle odważna żeby pchać ręce w jej zęby,w kartotece zostawiłam puste pole w rubryce "wiek" sunia jest bardzo zestresowana pobytem w schronisku jej właścicielka poszła do więzienia i zostawiła psa samego na tydzień w domu, któryś z sąsiadów zaalarmował urząd gminy albo policję szczegółów dokładnie nie znam
  13. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9703/pict0126l.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/astka-pitka-w-schronisku-ratujmy-istnienie-173001/#post13445902[/URL] młoda suczka amstaffa, trafiła do schronniska kilka dni temu wydaje się być łagodna brakuje jej kontaktu z człowiekiem
  14. miałam wstawiać dzisiaj zdjęcia...wzięłam nawet aparat ale za to zostawiłam kartę pamięci w schronisku maqm jedno lepsze zdjęcie maksa
  15. czekam tylko na odpowiedź jak tylko się potwierdzi dam znać
  16. nie wiem czy udało mi się [url=http://img254.imageshack.us/i/sigmametrov.pdf/]Imageshack - sigmametrov[/url]
  17. sigma, senega to zupełnie inna sunia:evil_lol:
  18. za dwa tyg ukaże się w lokalnej gazecie
  19. telefonów multum co godzinę i każdy pytał o Sigmę fajny domek wydaje się być w warszawie...taka najbardziej rozsądna osoba Sigma powoli dochodzi do siebie po sterylce nadal ze spacerkami nie szaleje ale już coraz lepiej jej idzie tak z ciekawości co napisałyście w tym ogłoszeniu?????
  20. Dzisiaj na pół dnia utknęłam w biurze przez Senegę [URL="http://img519.imageshack.us/i/pict0129.jpg/"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8742/pict0129.jpg[/IMG][/URL] mała źle zniosła operację sterylizacji. Dostała drgawek w boksie pomimo że cały czas była nieprzytomna. Wzięłam ją do biura, Robert rozpalił w kominku i razem siedziałyśmy na posłaniu, na zdęciu widać jak śpi przytulona do termofora. Ciężko będzie mi ją dać znów do boksu, ona sobie zupełnie nie radzi wśród innych psów, jest wciąż przeganiana. Reda [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0098f.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7920/pict0098f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img81.imageshack.us/i/pict0099i.jpg/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7199/pict0099i.jpg[/IMG][/URL] zagłodzona rottweilerka. Sunia około 2 letnia, czeka na operację oka niestety ze względu na stan ogólny operacja musi zostać przełożona w czasie łagodna dla całego świata, nie ma w niej cienia agresji. nowa sunia [URL="http://img222.imageshack.us/i/pict0126l.jpg/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9703/pict0126l.jpg[/IMG][/URL] Kapi [URL="http://img262.imageshack.us/i/pict0061v.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5729/pict0061v.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c08902d5ec977e91.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/c08902d5ec977e91med.jpg[/IMG][/URL] jej siostra Maxima oszczeniła sie w sobote nigdzie nie mamy zdjec maximy ale wyglada jak ta sunia powyzej tylko ma stojace uszy są dwa szczeniaki białe i jeden cały czarny ratujcie mamy 15 szczeniąt:shake:
  22. ciężko będzie znakleźć dom tymczasowy wiem że gdyby nam się udało mamy deklarację od Ingrid44 100zł i ode mnie 20zł ktoś jeszcze dorzuciłby się dla Grandusia?
  23. tez chciałabym zeby grand przed grudnim trafił do domu wieczorem wstawię zdjęcia rottweilerki bardzo łagodna suniana widok obcego człowieka merda tym swoim kikutem na końcu pupy:diabloti: cała się raduje jak do niej przychodzę pozytywnie nastawiona do całego świata niestety bardzo zabiedzona po zachowaniu sądzę że nie nadaje się do domu. Nie zachowuje czstości w boksie wczoraj trafiła do nas pittbulka tak sądzę, bo na amstaffa chyba jest trochę za niska śliczna, macha ogonem jak podchodzę bo boksu, ale jeszcze bardzo wystraszona
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przywiazany-sznurkiem-do-parkowej-lawki-czekal-na-smierc-potrzebne-ogloszenia-146415/[/URL] Granduś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/197/4b7764e45dd9ae3bmed.jpg[/IMG][/URL] tutaj po goleniu bo był tak zaniedbany że to było jedyne wyjście żeby go doprowadzić do stanu używalności Ingrid, pamiętasz jak opowiadałam Tobie o psiaku któremy wyrwaliśmy prawie wszystkie zęby i później była akcja zbierania puszek mokrej karmy dla biedaka to właśnie ten
×
×
  • Create New...