Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. o rany ! ale by bylo super gdyby je wziela.... :thumbs::thumbs::thumbs: mam nadzieje,ze nie bedzie sie bardzo dlugo zastanawiac :)
  2. zaraz mu wystawie allegro, tylko do kogo kontakt najleiej podawac? i telefon i mail poprosze.
  3. to ja tez trzymam ! :thumbs::thumbs:
  4. hop do gory, jak sie miewa dziadzio?
  5. to juz dzis, to juz dzis :multi::multi::multi:
  6. moja to niezaleznie od tego czy dzieci biegaja czy nie to by je pozagryzac chciala, ale jak biegaja to juz w ogole pies sie wscieka... a nie mam zaprzyjaznionego dziecka, przy ktorym bym mogla cwiczyc uspokajanie psa, a jak sa obce to rodzice sa przerazeni, ze taki malutki piesek a tak szczeka no i je zabieraja.. powinni gdzies wypozyczac takie dzieci zeby mozna z psem pocwiczyc :diabloti:
  7. dzis rozwiesilam czesc plakatow, jeszcze mi zostaly chyba 3 to powiesze w okolicach mojego wydzialu. a i przypominam o swoim bazarku na Barta, bo moze ktos przeoczyl i nie wie :) link jest w moim podpisie, chodzi o kosmetyki
  8. ile on sie musi nacierpiec... mam nadzieje, ze jakis domek mu to kiedys wynagrodzi...
  9. ja proponuje Tobi albo Tubi (bo to brzmi jak po angielsku "to be", czyli byc, a on chce przeciz wlasnie gdzies u kogos byc...)
  10. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: hurrrrraaaa wreszcie sie malutki doczekal !! ale bedzie mu dobrze, jejku... super :loveu::loveu:
  11. jest rano, mam nadzieje, ze nowi przyszli wlasciciele obudzili sie jeszcze bardziej zdeterminowani zeby Nestorka zabrac :cool3:
  12. [quote name='Czarodziejka']Ja już popijam :razz: LittleMy - podpis masz karygodnie dłuuugi, zaraz ci go usuną! no niedlugo bedzie krotszy bo Nestorka juz tam nie bedzie :) eh zaraz go skroce, tak najchetniej wszystke pieski bym tam umiescila :(
  13. a pewnie :loveu: tylko tak juz mysli, ze wszystko jej wolno :p i z kotem sie jednym na podworku fajnie bawila, ona udawala ze go zagryza a on ja tak boksowal (bo lezal na grzbieciku), ale bez pazurow :) wygladalo cudnie :) nawet mialam nadzieje wtedy ze wreszcie sie z kotami polubi, ale niestety lubi tylko tego inne chce zagryzac :(
  14. na razie jest skoczna ciagle tak samo, cwiczy skakanie na gosci jak sie jacys pojawia ;) a Myszki najwiekszym przysmakiem (chociaz lubi wszystko i dzis chciala wyludzic surowa cebule i salate) sa kocie chrupki, jak mama sypie kotom to pies porzuca wszystko i leci jakby to bylo jedyne jedzenie od miesiaca na horyzoncie ...
  15. Mysza mi przytyla i wazy juz 8 i pol ! a zebrak z niej niesamowity, za kazdym lazi, na 2 lapkach staje, a jak nikt nie patrzy to po prostu wskakuje na krzeslo i zabiera ze stolu i ucieka :diabloti: to tyle z najswiezszych wiadomosci :)
  16. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: trzymamy ! ale suuper, no normalnie od razu lepiej :loveu:
  17. dzwon i zanim sie upijesz to napisz jeszcze tu :lol:
  18. hm, z kims sie umawialam przez maila ze odbiore z pracy wydrukowane plakaty w wiekszej ilosci, ale skasowalam chyba tego maila :/ i teraz nie pamietam.. to prosze niech sie ten ktos jeszcze raz do mnie odezwie bo juz jestem w Warszawie i moge podjechac, wziac i rozwieszac.
  19. o ranyyyyy suuuper !! jej, dawno nic tak optymistycznego nie przeczytalam. no dalej, niech ktos zadzwoni szybko !!
  20. dostalam wlasnie plakaty, jutro rano sie po okolicy przejde i rozwiesze :)
  21. jak on sobie tam radzi w tym schronisku? bardzo jest przerazony ? :(
  22. pewnie ,ze zasluguje ! i musi go w koncu dostac ....
×
×
  • Create New...