widzialam,ze jest tez na animalii
ja go moze umieszcze w gazeci stolecznej, to niby warszawa,ale jakby byl chetny to przeciez transport sie znajdzie,nie ?:)
zaczynam Bibusia wystawiac na inne fora. jak sie troche tego uzbiera to podam linki, zeby sie nie powtarzalo pozniej. a widzialam go juz na zwierzaki.org :)
o Boze :-(:-(:-(
a mialo byc tak pieknie.. tyle szczescia w Nestorkowym zyciu...
jak to dobrze, ze nie jest sam, ale jest z Wami ...
jejku, biedaczek, ak go zycie nie oszczedza :placz::placz:
moge go gdzies pooglaszac, ale to w weekend dopiero bede miala dluzsza chwile zeby posiedziec to zobacze, gdzie juz jest a gdzie go nie ma i tam go umieszcze :)
chociaz tyle dobrze....
a co tam u niego? jak beda jakies nowe wiadomosci to prosze sie dzielic ! czy maluszek juz sie oswaja i w ogole czy sie zaczyna odnajdywac w tej okropnej rzeczywistosci :-(
moge byc w czwartek,jesli mozna to najlepiej miedzy 10.30 a 11.30 bo wtedy mam przerwe miedzy praca a studiami :) a ilosc, to jakies 15 duzych plakatow (a4) i moze ze 30 takich mniejszych "ulotek", chyba ze by byly tylko a4 to wtedy moze byc wiecej .
a moge przy okazji jeszcze jakiegos pieska wziac do oglaszania :)
co znaczy, ze ceny sa wysokie, ile kosztuje szkolenie? chodzi mi glownie o indywidualne. mieszkam na Ursynowie i do innych szkol, co mi sie podobaly mam daleko :( wiec wybralam Russ, ale sie jeszcze zastanawiam.