Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. widzialam,ze jest tez na animalii ja go moze umieszcze w gazeci stolecznej, to niby warszawa,ale jakby byl chetny to przeciez transport sie znajdzie,nie ?:)
  2. eh Lekusiu :-( do gory, niech Cie bedzie widac !
  3. ah Bartus... czemu tak ciezko ten domek znalezc, no ?????
  4. ok, na razie wystawilam na : forumveg onet planetazwierzat psyipsiaki molosy vegetarian.pl kafeteria
  5. zaczynam Bibusia wystawiac na inne fora. jak sie troche tego uzbiera to podam linki, zeby sie nie powtarzalo pozniej. a widzialam go juz na zwierzaki.org :)
  6. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  7. o Boze :-(:-(:-( a mialo byc tak pieknie.. tyle szczescia w Nestorkowym zyciu... jak to dobrze, ze nie jest sam, ale jest z Wami ... jejku, biedaczek, ak go zycie nie oszczedza :placz::placz:
  8. moge go gdzies pooglaszac, ale to w weekend dopiero bede miala dluzsza chwile zeby posiedziec to zobacze, gdzie juz jest a gdzie go nie ma i tam go umieszcze :)
  9. trzymamy, trzymamy, oby wszystko bylo dobrze ! a zdjeciia swietne :loveu:
  10. oby takich ludzi jak najwiecej, co nie zabijaja innych :loveu: zdrowia zycze duuuzo !! bo potrzebne bardzo :)
  11. wlasnie, bardzo bardzo dobrze, ze jest u Ciebie ! :loveu: na pewno bedzie dobrze !
  12. chociaz tyle dobrze.... a co tam u niego? jak beda jakies nowe wiadomosci to prosze sie dzielic ! czy maluszek juz sie oswaja i w ogole czy sie zaczyna odnajdywac w tej okropnej rzeczywistosci :-(
  13. to moze zalozyc mu obrozke, tak jak byl pomysl, zeby nie podzielil losu Duzego...
  14. fidelek, cos masz nie tak z podpisem, nie mozna wejsc w watek tego ostatniego pieska
  15. jak to zniknal?? tak jest w tytule.
  16. byly na Duzego chyba dwa tymczasy gotowe, moze ktos wezmie ?
  17. moge byc w czwartek,jesli mozna to najlepiej miedzy 10.30 a 11.30 bo wtedy mam przerwe miedzy praca a studiami :) a ilosc, to jakies 15 duzych plakatow (a4) i moze ze 30 takich mniejszych "ulotek", chyba ze by byly tylko a4 to wtedy moze byc wiecej . a moge przy okazji jeszcze jakiegos pieska wziac do oglaszania :)
  18. co znaczy, ze ceny sa wysokie, ile kosztuje szkolenie? chodzi mi glownie o indywidualne. mieszkam na Ursynowie i do innych szkol, co mi sie podobaly mam daleko :( wiec wybralam Russ, ale sie jeszcze zastanawiam.
  19. tez mysle,ze to dobry pomysl. moze zalozyc oddzielny watek, zeby inni tez sie dowiedzieli, bo moze nie kazdy tu zajrzal...
  20. biedny staruszek... czemu los jest taki brutalny? ale oni go tam nie uspia tylko dlatego, ze jest stary ??
  21. piekne zdjecia :) tez mialam kiedys taka pileczke, ale te wypustki zostaly przez Mysze zjedzone :p
×
×
  • Create New...