-
Posts
2138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LittleMy
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Myszka sie chwali swoim wlasnym piszczacym listonoszem :) [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-452baee891593.jpg[/IMG] -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Ona tylko ciałkiem jest taka malutka, bo duchem jest bardzo duza i nie omieszka naszczekac nawet na najwiekszego przechodzacego obok psa ;) i chyba wyszedl jej jakis uraz z przeszlosci, nie wiem, ale nie akceptuje zadnego mezczyzny, na tate, chlopaka, przechodzacych facetow, dziadka - na wszystkich zawsze warczy i poszczekuje, dopiero po jakims czasie sie uspokaja i jest cichutko, ale to tylko do nastepnego spotkania... bidulka. -
nie przecze,ze eukanuba to dobra karma. moze sie zle wyrazilam. szczegolnie, jesli sprawdzilas i wiesz,ze jest dla Twoich psow dobra. ja bojkotuje eukanube i iamsa po tym, jak zobaczylam material nagrany przedstawiajacy,jak testuja swoje karmy na psach. wstrzasnelo to mna na tyle, ze juz nigdy ich nie kupie, chociaz pewnie w ogole wielkie koncerny inne tez duzo lepsze nie sa...
-
Ostatnio tez sie nameczylam z Hillsem, bo przez ta zmiane dystrybutora nigdzie nie mieli tej karmy i/d weterynaryjnej. cudem ostatni worek w jednej lecznicy zlapalam, mam nadzieje,ze zanim sie skonczy to juz sie wszystko naprawi i znow bedzie dobrze. Slyszalam wersje, ze na poczatku listopada juz bedzie oraz taka, ze w polowie pazdziernika :) Myszki na inne na razie nie moge przestawic. Slyszalam raczej opinie, ze Hills dla psow jest lepszy od Royal Canin, a Eukanubę bojkotuję, więc z diet weyerynaryjnych pozostal mi wlasnie Hills.
-
Mikrusek (Ostrów Maz. ) już szczęśliwy u swojej Pańci!!
LittleMy replied to ronja's topic in Już w nowym domu
jaki sliczny i szczesliwy... ciekawe jak dlugo poduszka pociągnie :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
to np takie prosze : malutka myszka na wielkiej kanapie sluzacej glownie do zabawy ostatnio :) [U][IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-45237c6c534f7.JPG[/IMG] [/U] -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
to rzeczywiscie wyglada tak,jak piszesz. tylko wlasnie myslalam,ze to nosek sie jej zatyka. ale i odglos i zachowanie bardzo podobne, wiec nastepnym razem sprobujemy wymasowac... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
babeszja zostala wyleczona i biegunki sie skonczyly. teraz Myszka pokazuje, na co ja stac i szaleje! nie wiedzialam,ze w takim malym cialku moze tyle energii siedziec ;) niedlugo idziemy na szczepienie i wtedy wyjasni sie,co robic z alergia, bo ostatnio ma takie dziwne odruchy czasami, jakby sie dusila, dajemy jej wtedy tabletke na oddychanie i generalnie przechodzi.. a ona szybko zapomina chyba,ze cos bylo nie tak. -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
dziekujemy :) wlasnie wrocilysmy z kroplowki i za 2 dni podobno juz ma byc po wszystkim.. potem tylko jeszcze trzeba sie bedzie nużycą zając i alergią, ale to juz mniej grozne... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
znow trzeba trzymac kciuki za Myszke! nie dosc,ze od 5dni jest na antybiotyku to dzis wet stwierdzil bebszjoze :( wlasnie wrocilysmy z zastrzyku.. jutro ciag dalszy. ALe Myszka czuje sie dobrze, w ogole nie wyglada na chorego psa... Ile ona sie po tych lecznicach najezdzi... A tak grzecznie wszystko znosi... :( -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
eh,psiak sliczny i cudny.... ale nie planuje juz drugiego... Myszka sie boi nawet znacznie mniejszych pieskow od siebie, wiec by nie byla chyba zachwycona nowym towarzystwem.. ale moge porozsylac swoim zwyczajem po znajomych :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
a to jeszcze jedno zdjecie - z ulubionego miejsca Myszki do spania, czyli spod koldry :) [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-45129646348d6.jpg[/IMG] -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
kocyk wraz z calym lozkiem pod nim zostal uznany za najlepsze poslanie :) Myszka sie coraz bardziej przyzwyczaja do nowego otoczenia, a w okolicy wzbudza powszechny zachwyt :) Jeszcze gdyby tylko te problemy zoladkowe sie skonczyly... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/ladnyLink.php?uri=pliki%2Ff-45053ba25eaa4.jpg[/IMG][IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-45053ba25eaa4.jpg[/IMG] na razie jedna :) Myszka bardzo chetnie dzis spacerowala, merdala ogonkiem i wygladala na calkiem zadowolona :)[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/ladnyLink.php?uri=pliki%2Ff-45053ba25eaa4.jpg[/IMG] -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Mirulka, znaczy Myszka, jest juz u mnie, dlugo plakala po zostawieniu przez p.Joasię,ale juz troche sie przyzwyczaila i wlasnie poszla spac :) jest przecudowna! na spacerze jej sie niebardzo podobalo i chetnie od razu wrocila do domku,a tu chodzi za wszystkimi krok w krok,byle sama nie zostac. I juz bidulka nie zostanie sama ! :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='AśkaK']WSPANIALE!!!:bigcool: :BIG: A kiedy TEN dzien nastąpi?:cool3: Bardzo się cieszę! Ale wiesz LittleMy, bycie Dogomaniakiem do czegoś zobowiązuje, licz się z tym że nieustannie będziemy Cię męczyć o najnowsze wieści z życia Mirulki!;) :evil_lol:[/quote] licze sie z tymlicze :) I nawet wszystkich moge zaprosic,zeby sie przekonali osobiscie :) A TEN dzien nastapi chyba juz lada chwila, czekam na umowe ;) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
to juz sie dziele ze wszystkimi : jeszcze tylko podpisac umowe i Mirulka jedzie do mnie !! :) Mozna zmienic tytul tematu ;) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
chcialam napisac,jak juz wszystko bedzie na 100% pewne, a sadze,ze nastapi to jutro,a najpozniej w sobote. wcale nie chcialam,zeby to tajemniczo wygladalo ;) Dzis mialam taki niesamowity sen, ze byla Mirulka i moja sunia przyszla i ja zaakceptowala, mimo,ze za zycia nie tolerowala innych psow. -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Mirulka bez domu na pewno nie zostanie ;) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
trzymanie kciukow pomoglo, bo ciezko bylo, ale juz wszystko dobrze. Sunia dochodzi do siebie,mimo ze jest teraz podobno chudziutka straszliwie... Ale miala szczescie,ze trafila do p.Joasi... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
A dzis Mirulka ma zabieg. Trzymajmy kciuki ! -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
jutro zadzwonie, dowiem sie i wszystko powiem..... jejku... sama nie moge w to uwierzyc ! :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ja bym sie chwile wstrzymala :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
poprosze kontakt do pani Joasi :) mysle,ze podjelam pozytywna dla suni decyzje... -
[URL]http://empatia.pl/str.php?dz=6[/URL] tu jest troche napisane o kampanii Empatii "Cierpienie na sprzedaż" a po prawej w dziale do pobrania znajduje się petycja, jeśli ktoś byłby chętny pozbierać przepisy przeciwko sprzedaży zwierząt w złych warunkach to można wydrukować, xerować i zbierać do woli. Potem mogę podać, gdzie wypełnione petycje można przysłac.