Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. nie, jeszcze nie, moze beda jutro to od razu jutro zaczne rozwieszanie.
  2. proponuje dac w tytule, ze szukamy kogos kto zrobi bannerek to moze szybciej sie ktos znajdzie...
  3. wlasnie, w domku.... gdziez ten domek ?!?!?
  4. bidulek :-( a jak on z ludzmi zyje? ufny jest, lubi kontakt ?
  5. Dziadzio ma dwoch obserwatorow na allegro... oby ktorys z nich sie zdecydowal...
  6. ja sie nie znam na wieku, ale taki piekny siwiutki dostojny pyszczek.. jedno wiadomo : jest w wieku jak najbardziej do adopcji :) szybkiej, bo pewnie strasznie przezywa, ze teraz jest nagle w schronisku....
  7. no wlasnie, bo pisalam ten Lwowek Slaski, ale moze lepiej bede podawac Jelenia, to moze jakos ludzi bardziej zmobilizuje .. eh... :(
  8. mam pytanie, jakie miasto najlpiej wpisywac w ogloszeniach odnosnie Nestorka?
  9. up up, jejku biedny on tam tak czeka ciagle... chociaz i tak dobrze, ze jest w hoteliku a nie schronisku... ma tam staly kontakt z czlowiekiem?
  10. czy ktos moze zrobic bannerek ? ja nie umiem:oops: moze tez przydaloby sie zdjecie bez krat..
  11. [quote name='ebi'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13585"]LittleMy[/URL] bardzo dziękuję za aukcję kosmetyków na rzecz Barta :loveu:[/quote] wlasnie, wszystkich zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=64237[/URL] :)
  12. o, ja bym poprosila o takie plakaty w kolorze, bo nie mam jak wydrukowac. a moze sa w biurze vivy? wtedy bym podskoczyla po nie.
  13. dziadzio jamnis ma juz allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=193044175
  14. Nestorek wznowiony. a jakies plakaty gdzies ma?
  15. to miejmy nadzieje, ze w koncu sie uda, moze jak sie u tej pani sprawa wyjasni. a czy Lekus juz sie dogaduje jakos z innymi pieskami?
  16. czyli Lękuś ciagle czeka na decyzje pani z Elblaga?
  17. chyba rzeczywiscie. moge go wystawic na allegro.
  18. ale fajnie :) gratulacje dla Filipka :multi::multi:
  19. fajnie, ze chcialabys pomoc :) a moze popytaj wsrod znajomych, pokaz im zdjecia .. moze ktos bedzie mogl ?
  20. eh, myslalam, ze dopiero co i ktos go bedzie szukal jeszcze :(
  21. a do niedawna to znaczy do kiedy? kiedy trafil do schroniska?
  22. jutro sie konczy allegro, wiec je wznowie, gdzie jeszcze go umiescic?
×
×
  • Create New...