Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. a ja nie moge ciagle w pelni w to uwierzyc :-( znalazlam wlasnie przegladajac rozne zdjecia na dysku zdjecia Nestorka, ktore mialam tam do ogloszen :-(:-( swiat jest niesprawiedliwy :placz:
  2. na animalii jest np taki : [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=8467[/URL]
  3. ehh :roll: woleli sobie kupic niz cudownego MisiaPysia zostawic ? :-(
  4. tez czekam na wiesci ! niedlugo przeleje pieniazki z bazarku, jak wszyscy powplacaja, bedzie ok 30-40 zl, a poki co wystawiam kolejna aukcje na Narnie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5563596#post5563596[/URL]
  5. przetestowac Barcika !! ojej, ale by fajnie bylo....
  6. to super, ze 9 dostalo nowe domki :multi::multi:
  7. :multi::multi::multi: domek to potrafi zdzialac cuda :)
  8. biedny zestresowany Lekus :-( ale moze stopniowo bedzie sie przyzwyczajal...
  9. wlasnie to z pol byloby chyba lepsze od tego co jest teraz na plakacie.
  10. ale ma fajnie :) pewnie sie nie spodziewal, ze jeszcze go cos milego czeka, a tu prosze jaki zadowolony :loveu:
  11. [quote name='Yona'] A często należy się z nimi liczyć, Ciociu LittleMy ;)[/quote] ja sie licze ze wszystkimi :) na mnie rok temu podzialal wlasnie tutejszy watek pieska biednego i nic w tym wesolego nie bylo. za to teraz jest wesolo bo sie wlasnie Mysza rozbrykala ;) taak, piwo lepiej zostawic na oblewanie nowego Barciego domku :lol:
  12. na kazdego dziala co innego. na jednych na pewno to, ze piesek cierpial i nie mial szczescia i oni mu teraz wynagrodza, a innych to samo odstraszy bo woleliby psa bez problemow, a pies po przejsciach dla niektorych znaczy wlasnie wiecej potencjalnych problemow.. nie dogodzi sie wszystkim ;) dlatego mozna probowac roznych ogloszen, ma sie wtedy szanse dotarcia do jak najwiekszej ilosci.
  13. trzymamy kciuki ! jest taki sliczny, ze musi sie znalezc !!
  14. ja stopniowo wieszam plakaty , mam nadzieje, ze ktos sie zainteresuje...
  15. o, to moze tak zrobie :) mam nadzieje, ze nie popsuje calych zajec :)
  16. 1800? :crazyeye: kurcze... a chcialam indwidualne, bo jak na grupowe bym poszla to przeciez moja Mysza rozbawi tam cale towarzystwo i sie na pewno nie skoncentruje.. ale moze poczekam jeszcze i poszukam...
  17. czy jest tu gdzies watek Barniego, tego staruszka?
×
×
  • Create New...