-
Posts
2138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LittleMy
-
dowodem w sprawie moga byc zdjecia, dobrze by tez bylo miec opinie swiadkow no i orzeczenie weterynarza, ktore juz jest. przy okazji sprawa by sie naglosnila. super express uwielbia takie historie i tez by moze co napisal. hm..
-
na dobra sprawe to jest przestepstwo, art6, 1. nieuzasadnione lub nihumanitarne zabijanie zwierzat oraz znecanie sie nad nimi jest zabronione 2. Przez znęcanie się nad zwieretami nalezy rozumiec zadawanie albo swiadome dopuszczanie do zadawania bolu lub cierpien jesli jest tam oddzial TOZu to moze by sie tym zajal ?
-
my z mama wczoraj cegielki tez zakupilysmy, a info o aukcji postaram sie przekazac dalej
-
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
LittleMy replied to ronja's topic in Już w nowym domu
moge go umiescic w gazecie wyborczej, chyba, ze juz cos sie wyjasnilo ? -
Mały MiśPyś w końcu się doczekał!!!Ma nowy wspaniały dom!!!
LittleMy replied to ronja's topic in Już w nowym domu
wlasnie ,jest szansa, ze Mis tam na stale zostanie ? -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
zjadajac skarpetki tez wyglada niewinnie ;) albo kopiac dziure w doniczkach z kwiatkami ... a jak sie ja przylapie to biegnie i kladzie sie na stopach i patrzy tak i patrzy i nikt sie nie moze gniewac... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
no i ma milosne zapedy do kazdego, na kogo przestala juz szczekac. oj bo szczeka straszliwie ;) a potem by najchetniej wszystkich wylizala. co do tego przychodzenia to nie zawsze jest tak pieknie , ale mam nadzieje, ze bedzie coraz lepiej. a, i chcialam powiedziec, ze polecony mi tu na forum olejek mietowy naprawde dziala ! co by sie nim nie skropilo to pies juz tego nie tknie, wiec na razie meble moga odetchnac :) -
Uratowany od niechybnej śmierci, piekny brzydal... już w domu!!!
LittleMy replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
rozeslalam do kilkunastu znajomych, moze kogos zauroczy.... -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4603855ef2f26.jpg[/IMG] a to Mysza odpoczywajaca po porannym spacerze :) odkrylam, ze Myszka bardzo lubi gwizdki, jak sie gwizdnie to leci przez cala lake, o ile oczywiscie nie ma zadnego psa w poblizu, bo wtedy to juz nie da sie odwolac. -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://galeria.animalia.pl/galeria/martami/19039_1166437167.jpg[/IMG] tak, to ona sama to skotlowala ;) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
a Mysza nadal szaleje. troche czasami za bardzo i nie chce wracac, jak sie ja wola .. wszyscy sie nia nadal zachwycaja i pytaja, czy duzy pies z niej urosnie i sa wielce zdziwieni, ze to juz dorosly pies ;) -
Gałka!!! - malutki staruszek w szczęśliwym domku!!!
LittleMy replied to neverend's topic in Już w nowym domu
cudowny piesek ! hop hop do gory i do nowego domu ! -
Dorosły Dog Kanaryjski szuka domu - schronisko na Paluchu
LittleMy replied to effa's topic in Już w nowym domu
fajne psisko :) oby szybko ktos go zabral... -
zupelnie. sama zaczepia nawet te najwieksze ;) tak jak mowilam jedyny problem to to,ze nie zna terenu, ale jak w poblizu nie ma ulicy to mysle, ze ja bede mogla spuscic. moze keidys wybiore sie z nia tam, zeby sie zaznajomila przed spuszczeniem :)
-
nie,nie. na zdjeciu to moja kochana swietej pamieci sunia. teraz bylabym z pieskiem malutkim, ale dobrze sie dogadujacym ze wszystkimi ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29712[/URL] )
-
[quote name='Agnes']a czy ktos bywa w tygodniu na polu przy gorce - Ursynow, Natolin, pod Lasem Kabackim, przy Kazury...?:roll:Szukamy kompana do zabaw, bo w taka pogode niestety z tym ciezko :([/quote] ja w sumie mam w miare niedaleko, ale Myszka tych terenow nie zna. moze sie jednak kiedys tam wybierzemy :)
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
tak, zadomowila sie zupelnie i juz ja spuszczam ze smyczy (na lace) i szaleje jak maly pocisk :) ludzie sie smieja,ze powinnam ja na torze wyscigowym puszczac :) a tu zdjecie niedawne i to ,co zostalo z Myszkowej zabawki : [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4569826ae7c68.jpg[/IMG] -
ma 2 lata mniej wiecej, jest dosc ruchliwa, ale ma dziennie 2-3 dlugie spacery, na ktorych biega niczym petarda. niestety na wieczor po ciemku juz sie boje jej spuscic, wiec pozniej ma tylko taki zwykly spacer po okolicy...w takim razie pomysle nad zwiekszeniem jej dawki biegania.. dzieki.
-
czy duzo osob ma problem z budzacym sie np o 4 czy 5 rano psem? Co wtedy robicie, udalo sie wam moze "nauczyc" psa, by spal do jakiejs bardziej przyzwoitej godziny? Ja mam wlasnie z tym problem, bo Myszka moja potrafi wlasnie o 4 czy 5 (a czasami jeszcze wczesniej) wskoczyc do lozka (bo spi tuz obok na poslaniu) i potem wierci sie niemilosiernie, jak sie budze to sie bardzo cieszy i zaczyna mnie wylizywac, a jak ide spac dalej to albo na chwile sie uklada i zasypia (na chwile) albo zaczyna sie bawic i dalej wiercic... Pare razy z nia tak wyszlam raniutko, bo myslalam,ze jej sie bardzo chce wyjsc, ale sie okazalo, ze wcale nie.. Ranny ptaszek po prostu ;)
-
ja i Myszka wyrazamy chec pospacerowania w jakims milym towarzystwie, szykuje sie jakis dogomaniacki spacerek? wiekszy albo mniejszy? gdyby co to jestesmy z Ursynowa:)
-
zawsze wydawalo mi sie,ze nie powinno sie takich stosowac, bo przeciez skoro pies gubi siersc to znaczy,ze tak ma byc i nie powinno sie ingerowac w nature. Ale coraz czesciej widze reklamy takich preparatow, co wy sadzicie? ktos uzywa? jakie polecacie?
-
[quote name='SAWA']Tu akurat się nie zgodzę ,bo wszystkie karmy robiace diety weterynaryjne są powiązane w jakimś stopniu z tymi badaniami na zwierzętach. Jak to oni określają dla dobra naszych psów i w pewnych sytuacjach jest to prawdziwe ,bo diety czasem ratują nasze psy ,ale też pomagaja im w chorobie .[/quote] owszem, zgadzam sie, bez wyprobowania karm na zwierzetach nigdy nie bedzie wiadomo,czy jest dobra czy nie. ale czy trzeba wmuszac to jedzenie np przez rurke ? (bylo to gdzies opisane), przeciez kazde zwierze umie samo jesc. no i czym wytlumaczyc zle warunki, polamane konczyny i choroby psow w klatkach, ktore doprowadzaja je do smierci? taki koncern, wielka firma, z pewnoscia ma pieniadze by zapewnic im prawidlowe warunki i opieke, a nie traktowac ziwerzeta jak przedmioty, wykorzystac, wyrzucic...
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
dzieki, wyprobuje ! bo dzis chciala sie wziac za stolik ;) zabawki zreszta tez zjada, az dziwne, ze ten listonosz sie uchowal i jest jeszcze caly :) -
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
LittleMy replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Myszeńka okazała się prawdziwym gryzoniem, zjada i podgryza wszystko. wczoraj zjadla kawalek kanapy... chyba musze sie wziac za jej resocjalizacje, bo ja rodzina przestanie lubic ,jak bedzie zjadac meble ;) -
dlaczego nie eukanuba - [URL]http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=iams[/URL] (filmik pokazujacy, co oni robia...) a tu (po angielsku) wszystko opisane [URL]http://www.iamscruelty.com/introduction.asp[/URL] kampania "nie będę kupować póki umierają psy i koty" na świecie trwa.