Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. a ja chcialam tylko dodac,ze wystawilam ksiazke na bazarku na sterylki w Ostrowii Maz. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61156&highlight=zapomniany+jezyk[/URL]
  2. a to dobrze, ze bedzie na allegro
  3. do gory Nestorku, na sama gore! a co u niego, jak znosi te lekarstwa? a jak on zyje z innymi pieskami w ogole?
  4. jaki sliczny ! jaki mail albo tel kontaktowy mozna podawac w ogloszeniach ? i gdzie juz zostal ogloszony? i gdzie sie dokladnie znajduje? najlepiej wszystkie takie dane wrzucic do pierwszego postu.
  5. oskarzyc mozna, ale trzeba miec jakies dowody, inaczej nic z tego nie bedzie, jesli jest tam gdzies TOZ kolo Ciebie mozesz im to zglosic. skoro kobieta sie sama przyznala, ze topi szczeniaki to moze przynajmniej jakies pouczenie dostanie i moze sie zastanowi... bo ukarac sie jej bez dowodow nie da :( wspolczuje Ci, to musialo byc strasznie przykre przezycie :(
  6. 112 osob juz go na allegro zobaczylo i dalej nic :(
  7. posty zniknely, a chcialam powiedziec, ze zrobilam pieskowi allegro
  8. to moze zaraz wystawie go na allegro
  9. na razie umiescilam ogloszenie na forum zwierzaki.org moge tez zalozyc pieskowi allegro. zalozyc ?
  10. to moze wznowic allegro ? a czy np jest sens, zebym go oglaszala tu w warszawskich sklepach? chyba tak,nie? transport latwiej zalatwic niz domek :( to jak wroce z majowki to porozklejam go moze...
  11. zabrali moj post, a pisalam, ze bede trzymac kciuki ! :)
  12. czy to nie on ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61581[/url]
  13. bede trzymac, choc bede daleko od komputera i nie bede mogla na biezaco sprawdzac, ale trzymac bede !!
  14. to nie wrozy nic dobrego, ale miejmy nadzieje, ze dogo jeszcze pociagnie :) co u MisiaPysia?
  15. a ja ponawiam pytanie o allegro, bo ten link co byl to aukcja jest juz zakonczona i nie widze nowej..
  16. a mnie skreca z ciekawosci ! to podobno niezdrowo sie skrecac tak bardzo ;)
  17. zaglada,zaglada z ciagla nadzieja na zobaczenie jakichs nowych pozytywnych informacji...
  18. moj bazarek dla suni sie skonczyl, wiec prosze sie w najblizszych dniach spodziewac 2 wplat na nia :)
  19. a piesek ma jeszcze allegro ?
  20. o rany , to jakas nowa iskierka nadziei sie pojawila ... :oops: trzymamy kciuki i czekamy na wiesci !
  21. oglosilam go poki co na 2 forach wegetarianskich i wyslalam info znajomym w Lodzi. jeszcze powysylam maile lancuszkowe.
  22. jaki mail i tel moge podawac w ogloszeniach ?
  23. piesia podniesc trzeba, bo nie widac ...
×
×
  • Create New...