Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. czy nikt sie o niego nie pyta ... ?
  2. mi jutro konczy sie bazarek dla sunki dlatego poprosze tez o numer konta
  3. a ja ciagle nie dostalam na maila plakatu.
  4. moja Mysza do dzis tak robi,jak ktos przebiega. ale szkoda DT :( kurcze... czy jest jakis plakat z MisiemPysiem? jak bedzie to ja chetnie porozwieszam.
  5. [quote name='szajbus']Wierzysz w cuda? [/quote] czasami troche wierze :oops: a taki piesio z pewnoscia na cud zasluguje :)
  6. czy moge dostac plakat ogloszeniowy ze zdjeciem na maila? natural_mystic@ o2.pl
  7. o,ktos go obserwuje ? fajnie :) moze dodac przypis w aukcji dla tego obsrwujacego ? moze mu to pomoze podjac decyzje....
  8. wieszalam plakat w sklepie zoologicznym i uslyszalam komentarz, ze dobrze by bylo zrobic tekst bardziej dramatyczny. co jak co, ale ludzie lubia sensacje i bardziej ona do nich czasami trafia. zeby podkreslic to, ze ta pani zostala zamodowana, a psy to widzialy.
  9. [QUOTE]Truciciel psów grasuje na Kabatach? Urszula Jabłońska 2007-04-22, ostatnia aktualizacja 2007-04-22 22:28 [URL]http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4081332.html[/URL] Co najmniej sześć psów zatruło się amoniakiem na Kabatach. Trzech z nich nie udało się uratować. Prawdopodobnie ktoś celowo rozsypa truciznę na trawnikach Jeden z chorych psów trafił do Kabackiego Centrum dla Zwierząt. - Wymiotował, miał biegunkę i drgawki przypominające padaczkę - opowiada Hanna Prystupa z tej lecznicy. - Wszystko wskazywało na zatrucie. Potem zwierzę przewieziono do lecznicy przy ul. Gagarina. - Stwierdziliśmy zatrucie amoniakiem - mówi Ewa Mierzejewska, która się nim zajmowała. - Może być to środek, którym pryska się trawniki. Ustaliliśmy, że właściciele wszystkich chorych psów spacerowali z nimi wzdłuż ul. Mielczarskiego na Kabatach. Tuż przy ulicy znajduje się szeroki pas trawnika. Jednak, jak zapewnia Grzegorz Kowalski z firmy SITA, która zajmuje się konserwacją miejskiej zieleni, nie był niczym pryskany. Potwierdza to Krystyna Nowak z wydziału ochrony środowiska na Ursynowie. - Nie zlecaliśmy takich prac. Sprzedawca z pobliskiego sklepu widział jednak, jak jakiś mężczyzna chodzi po trawnikach z ręczną spryskiwarką. Nie jest jednak w stanie go zidentyfikować. Trop się urywa. Jest też za późno, by przeprowadzić analizę gleby, bo padał deszcz. Magdalena Płonka ze stowarzyszenia Empatia, które walczy o prawa zwierząt, uważa, że ktoś celowo opryskał trawnik trucizną. - Pomysłowość oprawców zwierząt nie zna granic - twierdzi. - Ludzie rozsypują zatrutą karmę po podwórkach, piwnicach, a nawet parkach. Jestem przekonana, że tak jest także w tym przypadku. Podobnego zdania jest Krystyna Nowak. - Możemy jedynie pouczyć mieszkańców, by lepiej pilnowali swoich psów - twierdzi. [/QUOTE] uwazajcie dogomaniacy, mam nadzieje, ze w koncu uda sie zlapac osobe odpowiedzialna za to.
  10. jest sliczny i taki biedny, postaram sie popytac wsrod znajomych ...
  11. nie wiem jak to wyglada w miesiecznikach, ale czy np Moj Pies nie podchwycilby tego i nie opublikowal? to chyba by zwiekszylo szanse ... ?
  12. to ja przypomne, bo moze ktos nie wie o moim bazarku dla suni [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61156[/url]
  13. a jak wyglada sprawa z ogloszeniami, gdzie jeszcze mozna dac? do gazety wyborczej poszly ?
  14. :placz::placz: czyli juz nie ma szans na ta lapke ?
  15. i ja zycze wszystkiego najnajlepszego takiej wspanialej, wrazliwej i dzialajacej osobie !
  16. jesli Mysza nie bedzie narzekac na warunki to moze zostaniemy troszk dluzej :)
  17. [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4628769a6ae57.jpg[/IMG]Myszka na Polach bedzie od 8 do ok 10-11 :)
  18. Myszka najprawdopodobniej zawita na dzien ziemi na pola mokotowskie w niedziele, zapewne kazdego obszczeka :) ostatnio szczeka coraz wiecej i dluzej, szczegolnie jak ja wielkie berneskie psy pasterskie ignoruja to szczeka tym bardziej , odwazna !
  19. wystawilam jej cos na bazarku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4960261#post4960261[/URL]
  20. o to moze do was przyjde, ja bede na stoisku Empatii to pewnie bedziemy w tej samej zwierzecej alejce :)
  21. no to lamia prawo, dobrze,ze sie naglosnilo...
  22. ale co ten amoniak tam robi? jak sie znalazl?
  23. mozesz napisac o tym cos wiecej? ostatnio zglosili nam wlasnie, ze kilka psow na pewnym osiedlu sie zatrulo i ktos sie od nas pewnie tym zajmie, ale czy to juz poblem ogolno warszawski?
  24. a co bedzie na Polach Mokotowskich? robicie cos w zwiazku z Dniem Ziemi ?
×
×
  • Create New...