Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. mysle, czy by z Mysza nie isc na szkolenie :diabloti:
  2. a moj bazarek na Narnie sie niedlugo skonczy, wiec kupowac,kupowac, jeszcze tylko 2 dni :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=64237[/URL]
  3. ale ma fajnie :) a nie chcesz go na stale ? :razz:
  4. ojej, ale fajnie :lol: to zabralas go do Warszawy? wyglada na bardzo zadowolonego ! napisz cos prosze :loveu:
  5. no a moze ktos z tych ludzi by go do ogrodka wzial, moznaby ta bude dac i zaoferowac jakas pomoc finansowa tylko po to by go przetrzymal do znalezienia domu?
  6. i co tam u jamniorka? jak sie czuje? beda nowe zdjecia?
  7. piesiu jest przepiekny :loveu::loveu: trzeba go dac na zolte ztrony do gazety. i moze jakis plakacik zrobic?
  8. jeszcze nie wariuj , jeszcze troche :diabloti: no, a on pewnie rzeczywiscie komus uciekl, zgubil sie... ma obrozke? moze rozplakatowac okolice ? jejku, on wyglada zupelnie jak pluszowa zabawka :loveu:
  9. o jakie fajniutkie :loveu::loveu: to ile sobie zostawiasz a dla ilu trzeba szukac domkow ? :razz:
  10. o jakie wlochate cudo :loveu: a skad jak i w ogole jak znalazlas ?
  11. i co i co i co? bedzie tymczas ?
  12. prosze o go wyspacerowac i wyglaskac :) i zobaczyc czy sie nie skarzy za bardzo :(
  13. taka kruszyna... przeciez zasluguje na wszystko co najlepsze !
  14. no, a za jakas hurtownia w poblizu sie rozejrzaliscie? moze cos by bylo blizej niz we Wroclawiu ?
  15. ale to dobry znak, ze sie w koncu pojawilo :) no prosze, a Nestorek przyjaciolke sobie znalazl :loveu:
  16. ojej jak dobrze ze juz u was jest !! :multi::multi: na pewno to dla wszystkich duze przezycia, ale stopniowo dojdzie do normy :) szczegolnie w takim fajnym domku :) a jak Funia potraktowala nowego przybysza? oj Nestorek, Nestorek, ale masz fajnie :loveu: i topik mozna przeniesc juz :)
  17. to uglaszcie jutro Tubika i napiszcie co u niego, jak sobie radzi biedaczek.... :-(
  18. no to Wloczykij ma juz allegro, a moze ktos by mogl plakaty zrobic ?
  19. mozgu nie wyrzuca bo nie mieliby co wyrzucac :angryy: jejku, kolejna bieda... swiat jest za maly na tyle nieszczesc ! o rany co za przeklety los sprawil, ze pies tak bardzo sie udomowil i uzaleznil od czlowieka, tylko musi cierpiec przez to :( moge mu wystawic allegro tylko poprosze o nr tel i maila do podawania :(
  20. o jakie sliczne, dziekujemy :loveu: i widze, ze moje imie sie przyjelo ? :)
  21. a moze jest w poblizu jakas hurtownia albo cos z ogrodzonym terenem i on by tam sobie u nich mogl poczekac na nowy dom? kolo mnie tak jedni ochroniarze przetrzymali pieska troche...
  22. [quote name='Psiara&Nusia'] No i oczywiście moją ulubioną "ogólną" książkę - [B]"Ty i twój pies" Davida Taylora[/B]. Podstawy, a nawet trochę więcej, na temat żywienia, szkolenia, wychowania, opieki zdrowotnej, hodowli, genetyki, rozmnażania + krótkie opisy najpopularniejszych ras + kilka przydatnych kart diagnostycznych. Świetna książka, niemal o wszystkim ;) [/quote] chcialam powiedziec ,ze ta ksiazka jest u mnie na bazarku na szczytny cel w postaci sterylek w Ostrowii Mazowieckiej, wiec jesli ktos jeszcze nie ma to zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61156[/URL]
  23. o rany :-(:-(:-( a moze popytac tych ludzi co tam mieszkaja o dom tymczasowy przynajmniej... biedak, na stare lata tak skonczyc...
  24. a ja usiluje napisac prace semestralna... eh ale losy Nestorka sa znacznie ciekawsze ! Juz chce wiadomosci ! i zdjecia ! i jak najdluzsze relacje ! :loveu:
  25. a ja nie moge nic robic bo co chwila to przerywam i zagladam tu czy sa jakies nowe wiesci :) i juz wszystkim naopowiadalam naokolo, mama tez sie cieszy, a reszta mnie nie rozumie ;)
×
×
  • Create New...