Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. czekamy na nowe foteczki :) i rozsylamy maile !
  2. chyba Matusz ma racje, bo to pierwsze owszem jest bardzo wzruszajace, ale nie widac jakich ksztaltow i wielkosci jest psinka ..
  3. w takich sytuacjach jestem jeszcze bardziej wsciekla, ze nie zdalam prawka i musze czekac na nastepny egzamin :(
  4. moze zrobmy lancuszek? czyli kazda osoba wyse ogloszenie Lekusia np do 10 osob z prosba przekazania dalej, nawet jak tylko 1-2 z tych osob przekaze daej do kilku... to moze w koncu Lekusiowa historia obiegnie Polske :) ja zaraz to zrobie :)
  5. [quote name='ronja']ja dziś lice przekażę bazarkowe gadżety, które nie schodzą wcale, a na loterię w sam raz się nadadzą[/quote] moze cos z tych rzeczy co ja dalam? bo nie widzialam ich jeszcze na bazarku to moze w powsinie cos by sie nadalo?
  6. ja moge zrobic taki najprostszy w wordzie, bo innych nie umiem, czyli tekst i 1 zdjecie (albo 2, ale to juz max) to teraz proponujcie ,ktore najlepiej Biba prezentuje :)
  7. plakaty i ogloszenia to najlepsze, co teraz mozna dla niego zrobic , dobrze, ze moglabys troche plakatow takich zrobic :)
  8. i co sie z tym robi? mozna wyleczyc?
  9. a ja wciaz nie moge sie nadziwic jaka Lunka jest grzeczna :) gdyby tylko tyle nie szczekala, bylaby psem idealem :) mi tam szczekanie nie przeszkadza tak bardzo jak innym, chociaz milo byloby gdyby ktores z nich umialo przestac , jak sie poprosi ;)
  10. zastanawia mnie to, ze Lunka wcale nie wyglada jakby tesknila, nie placze, jest zadowolona, bawi sie.. z Mysza bylo ciezej :) za to jak tylko wyjde z domu to Lunka wyje i wyje mimo ze sa rodzice w domu (na ktorych na swoje nieszczescie ciagle szczeka) ,a po powrocie jest taniec radosci z urywajacym sie ogonem. dzis zostala wykapana , po czym dostala glupawki, zupelnie jak Mysza, czy kazdy pies po kapieli wariuje ? ;)
  11. Bibusia mozesz zaadoptowac wirtualnie, jest na stronie afn. rozumiem Twoja decyzje i sadze, ze jest sluszna.
  12. Mala dostala na razie imie Luna. No wiec na poczatku tez mi sie od razu ze sznaucerkiem skojarzyla, ale potem dopatrzylam sie w niej przerosnietego yorka :) Szczekaczka z niej straszna ;) tez mysle, ze na sterylke trzeba zbierac, ale jutro wezme od Beam plakaty ze zdjeciem i je rozkleje tu wszedzie i moze sie poprzedni zglosi. moze go jakos zobowiaze do sterylizacji wtedy...
  13. zrobilam wam wlasnie przelew 100zl z dopiskiem sterylizacja, to za bazarek moj z ksiazkami :)
  14. moj bazarek kolejny na Narnie dzis dobiega konca,jak ktos chce swieczke to prosze sie spieszyc :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67561[/URL]
  15. cos czuje ,ze do Bibusia sie los wreszcie usmiechnie :)
  16. a mam pytanie teoretyczne. zalozmy ,ze po ogloszeniach zglasza sie wlasciciel, ktory nie wyglada na odpowiedniego wlasciciela. i co wtedy?
  17. no bo w stadku to inaczej :) dzis sie bardzo fajnie bawily, razem z kolega z podworka, tylko po powrocie Mysza udziabala Małą, az biedna pisknela :( ale to maly tyranek jest z tej Myszy, na pewno sie przyzwyczai tak jak mowisz :)
  18. on tak fajnie wyglada na tych zdjeciach, jakby chcial sie wszystkim naraz bawic :)
  19. na Strzeleckiego sie na pewno przejde, a na Raabego ? to tam przy takiej budce z warzywami? jejku, mieszkalam tam kiedys 16 lat i nie wiedzialam, ze jest taki fajny weterynarz ;)
  20. nie widzialam w ogloszeniach, by komus zginela :-( ale bede szukac dalej. psinka jest tak grzeczna, duzo grzeczniejsza od mojej Myszki powinna sie Mysza od niej troche nauczyc:cool3:
  21. Agata, a Ty go chcialas na stale czy na tymczas? na pewno podejma sluszna decyzje i wybiora to, co dla Bibusia najlepsze...
  22. i oni tam tez nic nie wiedza? albo nie chca powiedziec?
×
×
  • Create New...