Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. [quote name='Yona']No tak, wszyscy wszystko wiedzą, a ja tylko na kilku subskrybowanych wątkach wysiaduję :shake:[/quote] ja tez siedze glownie na subskrybowanych, ale o tym dostalam w newsletterze vivy! i potem tu znalazlam... za duzo sie dzieje, zeby za wszystkim nadazyc :shake: czekamy na rozwoj Barcikowej sytuacji !
  2. [quote name='Yona']Nie mam pojęcia... Pewnie jest gdzieś na dogo wątek... ja to znalazłam na allegro...[/quote] tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68376[/URL]
  3. z pozdrowieniami dla pieknej suczki, wlasnie przelalam 40 zl z mojego swieczkowego bazarku :)
  4. ojej, jakie te wszystkie psiaki piekne... i jakie biedne... :-(
  5. no to super ,ze sie udalo ! :) a jaka macie nazwe na allegro?
  6. i jak sie miewa piesio ?
  7. ha, no to ja zaprowadze na obciecie, bo na razie to wycinam jej tylko koltuny ;) ale to w drugiej kolejnosci, najpierw trzeba wysterylizowac biedactwo...
  8. to ja mu moge allegro zrobic jesli nie ma. na kogo podac namiary telefoniczne?
  9. [quote name='Igusia']Mis Pys ma umowiona wizyte na sobote na obejrzenie...Pan baardzo zainteresowany jest Misiaczkiem...[/quote] :multi: trzymamy kciuki !
  10. a z ta sierscia to co ja mam robic? tylko wyczesywac czy przystrzyc ja jak sznaucerka? :cool3:
  11. wszyscy sie skoncetrowali na zdjeciach i nie zauwazyli, ze Bibus moze miec domek ! ;)
  12. moim zdaniem, jak bedzie mial i spacerki i duza glaskania to ta budka nie jest takim wielkim problemem. na pewno dobrze dla niego, ze wreszcie wyrwie sie ze schroniska !
  13. a czy sa plakaty Szopena gdzies? gdzie w ogole jest oglaszany?
  14. siostrzyczki , ale czasami sie tak podgryzaja to w koncu nie wiem, czy sie bawia czy nie ... diabelki :razz:
  15. zdjecie Lunki z Mysza z lotu ptaka . [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46619dfb0a2f1.jpg[/IMG]
  16. nie polubil Barcika? jak mozna ! i co teraz ?
  17. ojej, Agata , super ! rzeczywiscie jakis tymczasik by sie przydal do tej pory...
  18. bazarek na sterylke . zapraszam :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5822126#post5822126[/URL]
  19. wlasciciel popredni sie nie zglosil, a byly i plakaty i ogloszenie w wyborczej, jakby szukal juz dawno by znalazl... a my sie tak przywiazalismy do Lunki, ze nie wiem, czy ja w ogole oddamy ;)
  20. proponuje napisac na pierwszej stronie wszystkie numery stron, gdzie sa zdjecia, zeby kazdy mog sobie obejrzec wszystkie
  21. moze zrobcie jakas akcje werbowania wolontariuszy nowych? cos rozwiesic po szkolach albo co.. chociaz wlasciwie wakacje ida to pewnie niebardzo..
  22. jak dobrze, ze sie odnalazla ! :multi:
×
×
  • Create New...