:multi::multi::multi::multi:
wreszcie szczesliwy final !!!
Barcikowi i nowej rodzinie zycze wszystkiego najleszego i cudownych wspolnych chwil ! :loveu:
ah jak dobrze...
[quote name='patch75']jasne, oto Lekus na allegro, ale zaznaczam, ze pierwszy raz umiescilam tam psiaki i ze nie mam doswiadczenia co do tego[/quote]
ale nie widze, gdzie ?
a ile ona ma mniej wiecej? i jak sie zachowuje? znaczy pewnie jak jest chora to jest oslabiona, ale generalnie jaki jest jej kontakt z czlowiekiem i innymi psami?
bidulka...
kurcze, moze przedstawie ja ludziom, ktorzy zgaszali sie po moja Lunke z ogloszenia, troche sa podobne... czy beda jeszcze jakies zdjecia? i czy wiadomo cos o tym, jak bedzie musiala byc leczona?
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4667ec67236fc.jpg[/IMG]
poranna zabawa :) na spacerze oczywiscie jak chcialam sfilmowac ich szalenstwo to akurat nie chcialo sie im biegac .
Mysza bardzo lubi jezdzic to moze i ona polubi... ale z dwoma to ja sie na jazde nie pisze ;) jak jeszcze bedzie przed sterylka to ja wezme. i sie pochwale, a co :cool3: