Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: czekamy na wiesci !
  2. Szopen ma drugiego obserwatora na allegro... moze ktos dzwonil ?
  3. :multi::multi::multi::multi: wreszcie szczesliwy final !!! Barcikowi i nowej rodzinie zycze wszystkiego najleszego i cudownych wspolnych chwil ! :loveu: ah jak dobrze...
  4. Michaska a moze napisz cos o sobie i o swoim zwierzyncu? :)
  5. grono wielbicieli Bibusia si epowieksza, fajnie :loveu:
  6. [quote name='patch75']jasne, oto Lekus na allegro, ale zaznaczam, ze pierwszy raz umiescilam tam psiaki i ze nie mam doswiadczenia co do tego[/quote] ale nie widze, gdzie ?
  7. czy ktos moze podac mi linka do Lekusiowego allegro ?
  8. a ile ona ma mniej wiecej? i jak sie zachowuje? znaczy pewnie jak jest chora to jest oslabiona, ale generalnie jaki jest jej kontakt z czlowiekiem i innymi psami?
  9. to ta sama? na zdjeciach Magdarynki wyglada jakos inaczej .. albo mi juz sloncze glowe przegrzalo.. no, to ja podesle te zdjecia komu trzeba :)
  10. oj a chetnych na nia bylo kilka osob, chetnie bym im pokazala Gumisie, kto wie... :)
  11. bidulka... kurcze, moze przedstawie ja ludziom, ktorzy zgaszali sie po moja Lunke z ogloszenia, troche sa podobne... czy beda jeszcze jakies zdjecia? i czy wiadomo cos o tym, jak bedzie musiala byc leczona?
  12. o rany !! super !!!! hurrrrraaa :multi::multi::multi: wreszcie dostanie prawdziwy domek :loveu:
  13. a byl w telewizji lokalnej? tam ktoregos dnia mozna przyjechac i go pokazac i puszcza to w tv...
  14. Szopen ma pierwszego obserwatora na allegro !
  15. na pewno poza tym zwiekszasz znacznie szanse. nie poddawaj sie ! :Rose:
  16. wielkosci sa dokladnie takiej samej, tylko Mysza wazy prawie 4 kg wiecej , troszke sie podtuczyla :lol:
  17. [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-4667ec67236fc.jpg[/IMG] poranna zabawa :) na spacerze oczywiscie jak chcialam sfilmowac ich szalenstwo to akurat nie chcialo sie im biegac .
  18. a tamte osoby od licytacji cicho siedza ?
  19. on pewnie nie wie nawet, ze jakas odmiana go wreszcie czeka :)
  20. allegro wystawione, mam nadzieje, ze cos da...
  21. Mysza bardzo lubi jezdzic to moze i ona polubi... ale z dwoma to ja sie na jazde nie pisze ;) jak jeszcze bedzie przed sterylka to ja wezme. i sie pochwale, a co :cool3:
  22. a nie moze tam troche dluzej zostac ewentualnie?
  23. zrobilam wlasnie przelew za moj bazarek z Oriflame :) pozdrawiam i ciesze sie, ze choc w taki sposob moglam pomoc...
  24. pewnie, ze ma :) moze postaram sie ja wziac, ale nie wiem, czy ona lubi podroze metrem - trzeba sie bedzie przekonac..
  25. tak, prosze znalezc inna sunie do oddania, ta raczej juz u mnie zostanie ... :loveu:
×
×
  • Create New...